Zpovědnice

ZPOVĚDNICE

20. srpna 2009 v 12:27 | ilon
Psala mi Kristýnka , jestli by nešlo otevřít nějake debatni okno ve Zpovědnici. Tak mě napadlo založit Návštěvní knihu, která bude fungovat namísto Zpovědnice, protože se to špatně v Menu hledalo.
Nebude to klasická Návštěvní kniha, spíš by to mělo sloužit pro vás všechny, kteří máte nějaké trápení a nechcete být na to sami. My všichni, co tu jsme, se budeme snažit pomoci vám radou, nebo vám dát alespoň nějakou útěchu, když vás bude bolet dušička. Dřív na to byla na tomto blogu rubrika ZPOVĚDNICE, ale bylo to velmi nepřehledné.
Tohle nebude kniha jen pro trápení, naopak, bude sloužit i k tomu, když se budete chtít podělit o nějakou radost.
Ale bude sloužit i jako taková Povídárna, když si chcete popovídat a zrovna se vám nechce psát klasické komenty k obrázkům, nebo článkům.

No, uvidíme, jestli se to chytne, nebo ne. Nebudu tam kopírovat případ Petrishy, na který se mě občas ptáte, bohužel nevím, jak dopadla... Byla bych moc ráda, kdyby se ozvala, moc jí držíme palce.


Chtěla bych se zbavit všech svých závislostí ....

14. října 2008 v 8:41 | ilon
  • Ano. Je to tak. Chtěla bych se zbavit svojí závislosti na kouření .....
  • Chtěla bych se zbavit svojí závislosti na jídle.
  • Chtěla bych se zbavit svojí závislosti na televizi.
  • Chtěla bych se zbavit svojí závislosti na nakupování.
  • Chtěla bych se zbavit svojí závislosti na internetu...
Takhle bych mohla pokračovat docela dlouho... Můj život se skládá ze samých závislostí. Chtěla bych to změnit. Chtěla bych být aktivnější. Třeba začít pořádně sportovat, nekouřit, jíst zdravě,
učit se jazyky. Jenže ono to jaksi nejde. Nejspíš je to moje lenost. Nejspíš je to tímto obdobím. V létě mi nedělá problémy jezdit na kole, nesledovat neustále televizi, nebrouzdat věčně po netu. To mě zajímají výlety, plavání, příroda, všechno. Teď ale ne. Jen bych jedla a spala. Asi je to příprava na zimní spánek. Až začne zima, bude zase všechno v pořádku. Těším se na lyže, těším se na běžky, na zasněženou krajinu, na to, když je člověk na horách a celý vymrzlý a utahaný se vrátí zpět do tepla a celý šťastný si dá čaj, nebo grog. Krása. Teď ale ne. Teď spím. Pořád...
A stejně asi tenhle článek smažu.

Zpovědnice- další problém

29. června 2008 v 9:22 | ilon
Bože, teď jsem si teprve všimla, že mi včera večer někdo napsal do zpovědnice. Tady to je, byla bych ráda, kdyby jste Petrishe napsali svůj názor, nebo jí alespoň dodali trochu útěchy.

[7]Petrisha, Včera 22:39

Nevim, to řezání nechápu, ale já mám jinej problém. Je mi 16 a asi sem těhotná, Teda podle testu z lékárny jo. No a co teď ? Nevim, jestli si to mám nechat, nebo ne. To bych ani nedodělala školu. Přítele mám, to je v pohodě, ale stejně to je na mě. Ale zase když si to představim, tak se docela těšim, jezdit s kočárkem, vařit kašičky a tak.Mám docela zkažený léto, vůbec nevim, co dělat. Kdybyste mi někdo napsal, co si o tom myslíte, tak budu vděčná. Jinak je to tu hezký, chodim sem ráda, ale na komenty nejsem. Tak doufám, že se někdo najde. Rodiče to samozřejmě nevědí.

Zpovědnice

13. června 2008 v 16:51 | ilon.n
Otevírám novou rubriku - zpovědnice, kam můžete psát do komentářů, to co vás trápí, co se vám nepovedlo, prostě vybrečet dušičku, a my všichni ostatní se vám budeme snažit pomoci, poradit, nebo jen podpořit. Budu moc ráda, když se nebutete bát, něco tam napsat, chci, aby jste nebyli sami, když vás něco trápí ...
 
 

Reklama