Záhady a tajemno

Hypnóza

4. června 2013 v 14:39 | ilon
Tak co, znáte někoho, kdo to zkusil ? Láká vás to ? Je to obestřené plno nejasnostmi, většina lidí přesně neví, o co jde, ale podle toho, co se říká, tak je to takový malý zázrak netušených možností.
Například se hypnózou dají léčit určité nemoci, psychické poruchy, díky hypnóze se prý dá zhubnout, nebo získat větší sebevědomí.Viděla jsem jeden dokument, kde si hypnotizér pozval pár lidí, zhypnotizoval je a děly se věci. Jedné paní vnuknul, že je šílené horko, paní vypadala jako v polospánku, začínala se svlékat a byla celá rudá, jako by jí opravdu bylo horko.

Nebo se v hypnóze můžete vrátit do dětství, to je hodně zajímavé a hodně by mě to lákalo. Oživit si nějaké vzpomínky a místa z dětství, věci, co už dávno vybledly...

Tady je jedna úžasná věc. Že hypnóza dokáže utlumit například chronické bolesti, nebo dokáže pomoci při odvykání kouření. Což by mnoha lidem pomohlo... Jde ovšem o to, že některé osoby zhypnotizovat jde, ale jiné buď obtížně, nebo vůbec...Zajímavé také je, že můžete zhypnotizovat sami sebe. Nejvíc se asi lidé obávají toho, že se jim z hypnózy nepovede probudit a zůstanou tak až do smrti... Prý se není čeho bát, když se někdo nemůže probudit, tak pak, když je unavený, normálně usne a ze spánku se probudí už normální.... Ale tomu se moc nechce věřit, když hypnóza funguje na léčbu obezity, tak sotva chodíte k někomu každý den, že....

No nic, je to zajímavé, ale asi bych to nezkoušela....

Řítí se na nás planeta Nibiru ?

4. listopadu 2012 v 15:49 | ilon

Narazila jsem na jedno docela zajímavé video. O planetě Nibiru (někdy Nubiru,Planeta X) už jste asi slyšeli- jestli to je pravda, tak to tady jako lidstvo zabalíme už v roce 2013.
Ohromná planeta, 5x vetší, než naše Země, se na nás řítí vesmírem, a jestli dojde ke srážce, tak je asi jasné, jak dopadneme. Lidstvo se pořád pře o to, jestli existuje, nebo to jsou jen další fámy, jestli to je všechno pravda, nebo ne - no - jednou to možná poznáme...
Proto jak pořád říkám, užívejte si, co to jde, ať to stojí za to ;-)

Koho tyhle věci zajímají, tak se podívejte na tohle video. Je tam takový děda x))) Ne, prostě tohle mě štve na Blogu.cz - dáte do článku video a objeví se tam jiné ... Koho to zajímá, musí si stránku načíst znovu*

A koho to zajímá opravdu hodně, může si o tom počíst třeba T A D Y


Jinak nevím, jak to teď máte vy, ale tohle období bych u sebe nazvala takový malým zimním spánkem, který přišel dřív. Nebo, jestli za to mohou ty věčně podmračené dny, já bych prostě spala a spala, dívala se na filmy, sem tam se dokopu ven, možná sem tam do práce :))
Tak jsem si jen tak udělala jednu podzimní animku, kde trošku září sluníčko - koho to zajímá, tak ty lístečky jsou efekt v Magic Particles. Měly by se hýbat, ale mě zlobí internet, takže stojí a ne a ne se hnout, mršky :)))Mějte se hezky, doufám, že nemáte depku z toho, že je neděle odpoledne a ať je vám fajn

Konec světa 2012 - ale jak to je doopravdy myšleno ?

6. října 2011 v 12:52 | ilon
Datum 21.12.2012 neznamená podle mayského kalendáře vyloženě konec světa tak, jak si to představuje většina z nás. Nemusí to být srážka dvou planet, náraz do země obřím meteoritem, nebo erupce na slunci. I když ten sobotní náraz komety do slunce také není žádná sranda - být větší ... Může to být chápáno jako nezvratná změna v myšlení lidí a jejich návrat ke skutečným hodnotám a k přírodě. Nevěřím tomu, že bude konec. Ne teď. Ale jednou bude. Nemyslím, že by tako planeta existovala nekonečně dlouho.

V poslední době se všechno neustále zrychluje, řekla bych, že to je hlavně možností získávání všech možných i nemožných informací na internetu. Zde také získáváme přátele, některé dovednosti, dá se zde hodně naučit, ale také hodně ztratit. leckdo už se napálil a zaplatil nemalé peníze.
Ale o tom jsem mluvit nechtěla, chtěla jsem říct to, že naše doba je velmi uspěchaná, lidé mění své přátele, své partnery, své doktory, zaměstnání, auta - dalo by se toho vyjmenotat tisíce. Jak to bylo dřív ? Člověk nastoupil do práce a když se mu tam líbilo, tak tam zůstal do důchodu. A tak to bylo skoro se vším.Ale lidé začínají procitávat, vidí, že je asi něco špatně, když energie, kterou můžeme získávat z přírody "bezbolestně" je najednou diskriminovaná a musíme čerpat tu, aby se mohla hrstka jedinců napakovat.
A lidé si to uvědomují, nechtějí žít jako ovce, co sklopí hlavu, stejně už začínají sem tam mírné nepokoje. Já neříkám, že v roce 2012 začne válka, ale možná už lidstvo nesnese, jak s nimi hrstka vyvolených "orá" a začne se dít něco, co povede k spravedlivějšímu životu, kde nebudou diskriminováni staří a nemocní, ale povede vše ke spravedlnoti.
No ale jestli to do nás v roce 2012 nakonec napálí ten asteroid, který měl být poblíž naší země někdy roku 2032, tak to aby jsme se pomalu začali veselit a pořádně si užívat života.
Dovedete si to představit ? kdyby to bylo doopravdy a nešlo to zvrátit ? Myslím, že skoro každý by se vykašlal na práci, na školu a začaly by pořádné zmatky. NIC by tím pádem negungovalo. takže by se ani veselit nebylo kde ****


Ale takováhle tsunami, kdyby byl konec světa - to by byl fenomenální pohled. Akorát, že poslední ...

Optické klamy

6. října 2011 v 8:52 | ilon
Možná už to všichni znáte, možná ne, ale je to docela zábavné. Tohle video chce dát na plnou obrazovku, chvíli se ponořit do obrázku a dívat se, ono to po chvíli začne být docela zajímavý :))) No a potom se podívejte třeba na klávesnici a uvidíte, co se bude dít :)))

Přírodní halucinogen xD :

No a tohle video jsem už tady kdysi měla a přišlo mi to opravdu úžasný. Díváte se na ty čtyři tečky uprostřed, musíte to chvíli vydržet a pak se podíváte na zeď na uvidíte Ježíše. Suprová věcička - opravdu nepochopitelné a úžasné.


To je strašný - ta reklama, co teď vyskakuje na blogách !!!!

Věřte, nevěřte - záhady a tajemno

7. srpna 2011 v 6:52 | ilon
Ráda si čtu příběhy, kde člověka mrazí a neví, co si myslet. Někdy to jsou s prominutím úplné bláboly, ale někdy opravdu nevíte, co si myslet. Tenhle příběh mě opravdu zaujal, protože i já občas v noci venku slyším dětský smích, nebo dětské hlasy. Ano, bydlím v paneláku na sídlišti, je možné, že rodiče se někde s dětmi zdrželi a vezou je pozdě v noci domů, ale já jdu většinou k oknu a podívám se, protože v době únosů dětský pláč v noci nevěstí nic dobrého ... No a většinou nic nevidím, před domem je vymeteno. Ale je pravda, že než jsem rozespalá k onu došla, tak třeba zašli všichni do nějakého vchodu. Tímto nemyslím na žádné záhady, jen jsem tím chtěla říct, že něco jiného je to slyšet na sídlišti a něco jiného třeba u nás na chatě na samotě uprostřed lesů. To už by bylo něco jiného ...


Zkopírovala jsem tady příběh jednoho chlapce - schválně, zdá se vám pravdivý ?


Jednou večer jsem nemohl usnout, tak jsem si šel otevřít okno, aby mi do pokoje šel čerstvý vzduch. Když jsem otevřel okno, přišel velký náraz větru, že mi málem to okno vybilo zuby. Najednou venku začalo problikávat veřejné osvětlení a slyšel jsem jakoby skučení a brekot. Nemohl jsem se pohnout.
Když jsem okno zavřel, slyšel jsem venku nějaké zvuky. Otevřel jsem jej tedy znovu a pod oknem, kde je dětské hřiště, jsem slyšel dětský smích. Byla ale noc. Neuvěřitelně jsem se vyděsil a nevěděl jsem, co mám dělat. Vítr ustal, lampy už svítily normálně. Když jsem to ráno popisoval své mámě, řekla mi, že se na onom hřišti kdysi dávno, stala nehoda, kdy se nějaké děti moc rychle točily na kolotoči, neseděly tak jak měly a tři z nich spadly pod konstrukci, která je zabila.
Neumím popsat ten strach a zvláštní pocit, který jsem cítil.

Tak teď nevím "čím" jsem

23. února 2011 v 16:26 | Edene

Nedávno jsem narazila na několik článků, týkajících se ... obrázek napoví
zvěrokruh

Tedy ne, že bych věřila horoskopům podle znamení, ale mám to svoje už jaksi vžité a teď nevím jak bych se srovnávala s tím, že si nemůžu zapamatovat to případné "nové", protože ani ta svá sousední neznám . A to ani nemluvím o tom, že bych se měla vlastně zgruntu "přejinačit" abych dostála charakteristikou tomu svému.
Dočetla jsem se totiž, že díky naší Zemičce, která se neotáčí rovnoměrně (no jak by také mohla při své hmotnosti - to říkám já, ale prý je to způsobeno přitažlivostí Měsíce) jednotlivá znamení nejsou stejně dlouhá. Štírovi připadá pouhých šest dní, ale Panně prý čtyřicetčtyři! A na úkor nebohého štíra bychom měli akceptovat znamení nové a tím je Hadonoš
  
hadonoš
Ve starém Babyloně byl Hadonoš naprosto rovnocenným znamením, ale astrologům později zřejmě přišel nesympatický a tak ho jednoduše smázli. Má být vzteklý, hrdý, smyslný a umíněný ... no mně by byl sympatický tak napůl. Každopádně kdo máte narozeniny mezi 29. listopadem a 17. prosincem, můžete potencionálně být právě tímto nosičem hadů. Takže pokud jste se svojí charakteristikou nikdy netrefili do toho svého "býka" či "rybiček", chyba asi nebude ve vás, ale právě v tomhle třináctém znamení, díky jehož vyškrtnutí patříme někam úplně jinam.

Tak jak to máte vy s vaším znamením? Sedí na vás? A věříte horoskopům?
zvěrokruh
Hmm ... to tedy nevím, jak by se tam to liché znamení vyjímalo. 

Mrtvá víla ?

22. ledna 2011 v 6:52 | ilon
mrtvá víla
Ve vesničce v Darbyshiru v Anglii byla nalezena dokonalá mumifikace lidského těla....ovšem v poněkud menší podobě a hlavně s křídly...Nepřipomíná vám snad kouzelnou bytost - vílu?
dead fairy


Teď vám tady hodím diskuzi, co u toho byla :

Já si zase myslím, že to je hříčka přírody...aneb nějaký vědec si zkoušel něco naklonovat a toto je výsledek....(že by netopýr s nějakým savcem?)....nevím, nevím....ale musela bych to taky vidět a cítět na vlastní oči.... :laughing2: :skippy:


Já si teda myslím, pokud ty listy to má přirostlé k tělíčku, že je to doména hmyzu, který má takové křídla podobné jako listy, jako maskování ale je to z hmyzího masa, co vypadá jako list.

Tak pokud to je hybrid, já bych typnul hybrid savce a hmyzu, nebo savec s nějakými hmyzími vlastnostmi ale nemusí to být hned genetický pokus, ale prostě forma života z jiného světa....No, myslím, že někde bylo přesně popsáno, jak tahle "víla" byla vyrobena, ale rozhodně to vypadá sakra přesvědčivě. Ty kostičky malinký ...


mrtvá víla
Na a když už jsme u toho, přidávám ještě jedno video, ale pozor, je docela smutné, protože tam jsou kromě záhadných bytostí i různé genetické vady zvířat, tak kdo na to nemá žaludek, nedívat.
Je useknutá hlava při vědomí?

18. ledna 2011 v 14:27 | ilon
To je morbidní otázka, co ? Tuto otázku si lidstvo pokládá, co se poprava (setnutí hlavy) provádí. 
Zlatým věkem popravčích špalků a později gilotin byl středověk a ranný novověk. Tehdy nebylo jiného způsobu, jak zjistit vnímání setnuté hlavy, než poprosit odsouzeného, aby mrkal co to dá. Mrknutí je totiž jediné a nejjednodušší znamení, které může hlava provést bez zbytku těla. Říká se, že odsouzení mrkali až 30 sekund po setnutí hlavy.
Z lékařského hlediska není vyloučeno, že by hlava musela ihned po setnutí ztratit vědomí. Hlavní je přísun kyslíku do mozku.
V odborné literatuře se uvádí, že netrénovaný člověk může vydržet bez přísunu kyslíku zhruba 7 minut, aniž by to vážněji poškodilo mozek. Proto není vyloučeno (ale ani potvrzeno), že by hlava po setnutí mohla několik vteřin vnímat.

poprava

Pro ukázku případ doktora Beaurieuxe, který dělal pokusy s hlavou vraha Languilla popraveného 28.června 1905 v půl šesté ráno. (převzato z Dějiny gilotiny):

Toto jsem mohl pozorovat hned po setnutí: oční víčka a rty gilotinovaného muže se přibližně 5 až 6 sekund nepravidelně rytmicky stahovaly? Několik sekund jsem vyčkával. Křečovité pohyby ustaly. Obličej se uvolnil, oční víčka se přivřela na oční bulvy, takže byla viditelná pouze bílá část spojivky, přesně jako u umírajících a právě v tom okamžiku jsem silným a ostrým hlasem zavolal:,,Languille!!? Viděl jsem, jak se mu pomalu zvedají oční víčka, a jeho oči se soustředily do těch mých a zornice se zaostřily. Po několika sekundách se víčka pomalu a pravidelně zavřela a hlava vypadala jako před mým voláním.

Právě v tu chvíli jsem znovu zavolal a oční víčka se znovu pravidelně bez křečí zvedla a nepopiratelně živé oči se podívali do mých, možná ještě pronikavěji, než předtím. Potom se oční víčka znovu zavřela, ale teď už ne úplně. Zkusil jsem zavolat potřetí; už se nijak nepohnul a oči měly zaostřený výraz typický pro mrtvé.V Africe existují kmeny, které si také uvědomují, že hlava není v bezvědomí ihned po setnutí. Přivazovali proto odsouzencům kolem uší provazy zavěšené na ohebných prutech. Po useknutí byla hlava katapultována do vzduch, aby umírající zažil pocit letu...


zdroj : zajímavosti.ezin

Mimozemšťani si nás čipují

2. listopadu 2010 v 7:54 | ilon
pitva mimozemšťana


Nejděsivější zkušeností, která nás může potkat a změnit celý náš život, zanechat nesmazatelné stopy nejen na těle, ale i na duši, je únos posádkou UFO, která je tvořena mimozemšťany. To alespoň prohlašuje při různých příležitostech mnoho takto postižených lidí, kteří se domnívají, že byli uneseni a na palubách kosmických lodí podrobeni hrozivým testům podobným lékařské prohlídce, ovšem mnohem bolestivější než-li je ta, na kterou jsme zvyklí od našich pozemských lékařů.


únos mimozemšťny
(mimochodem - film Čtvrtý druh je asi nejlepší, co se této tématiky týká. Opravdu hrůzostrašné a ještě ke všemu to vypadá děsivě reálně.)
Poté co je zahlédnete zjistíte, že jste byli oněmi bytostmi paralyzováni. Pokud jste doma, pak ostatní členové vaši rodiny o ničem neví, tvrdě spí a nic je neprobudí. Po paprsku světla následně vyplujete spolu s bytostmi skrze zavřená okna do lodi vznášející se nad vaším domem, osvětlené uvnitř nazelenalým světlem. Nyní začne nejvíce traumatizující část celého únosu: testy. Ty zahrnují dlouhé jehly, sondy a odebírání vzorků ze všech možných (i nemožných) částí vašeho těla. Pak tyto testy skončí, jste navráceni domů či do auta a na nic si nevzpomínáte. V případě, že někam cestujete, ztratíte nějakou půl či třičtvrtě hodinku oproti obvykle potřebného času, kterou si nedovede nijak vysvětlit. Stejně tak nenaleznete ani vysvětlení několika malých, rychle se hojících jizev. Pokud unesenému teče častěji krev z nosu či uší, pak lze předpokládat, že mu mimozemšťané nezanechali jen zapomenutý příběh ukrytý v hloubce jeho mysli, nýbrž i tělu cizí těleso, implantát. Už byly vyoperovány několika lidem podivná trojúhelníkovitá tělesa neznámého původu...

mimozemské implantáty
mimozemské implantáty

Jak to ale všechno je nikdo neví.

Psychologická vysvětlení
- výmysl, touha po zviditelnění, finanční efekt 
- potlačené zneužívání. Oběti zneužívání z dětství trpí podobnými problémy. Únosy pak mohou být krycím zážitkem, vybavujícím se a kryjící zneužití v minulosti v pozměněné podobě.-hysterická nákaza. Lidé věří, že se jim něco stalo, pokud jsou si vědomi, že se totéž stalo i jiným.
- hypnogické a hypnopomické stavy, čas mezi vědomím a spánkem a spánkem a vědomím. V tomto stavu je člověk paralyzovaný a může prodělávat živé sny - vůle věřit. Někteří lidé chtějí být unesenými, přesvědčují se, že byli unesení. Nejstřeženější oblast světa

Pokud tam jen vstoupíte, mohou vás  zastřelit . Okolní hory znemožňují radarové sledování oblasti americké letecké síly které potvrdily existenci základny až v roce 1994.

utajovaná obast


area 51

K neobvyklým aktivitám Oblasti 51 patří:

  • Skladovánítestování havarovaných mimozemských lodí
  • Studium bytostí pocházejících z těchto lodí (živých i mrtvých)
  • Výroba leteckých strojů založených na bázi mimozemských technologií
  • Schůzky či komunikace s mimozemšťany
  • Vývoj zbraní na bázi neobvyklých energií
  • Vývoj technologií určených k cestování v čase
  • Činnosti spojené s tajnou celosvětovou vládou


area 51Nevím, jak to je, jestli jsme tady ve vesmíru sami, nebo ne, jestli si to ti lidé vymýšlí, nebo jsou psychicky narušení, a nebo, jestli to je pravda. A vědět to ani nechci...

Jsou sny přechod do jiné dimenze ?

20. dubna 2010 v 9:02 | ilon
Také se vám už určitě stalo, že jste se probudili ze sna, a ani se vám nechtělo vracet se do reality tohoto života. Nemyslím úplně, ale takové to práce, povinnosti a podobně... Někdy ten svět ve snu je mnohem krásnější, barevnější, prožitky silnější, ale tím pádem naopak - někdy děsivější, horrovější - například, když vás někdo, nebo něco honí a vy se nemůžete pohnout... Člověk je pak moc rád, když se probudí.
Ale ty sny jsou někdy tak reálné, že i po probuzení vnímáte třeba člověka, který tam s vámi byl.

Někteří tvrdí, že ve snech vstupujeme formou astrálního cestování do jiných dimenzí, potkáváme někdy stále stejné lidi, přicházíme na stále stejná místa.
 Vcházíme do míst minulých životů či do úplně jiných nám důvěrně známých míst? Otázek je mnoho a odpovědí žalostně málo…

Je však mnoho lidí, kteří dokážou svoje cestování ve snu ovlivňovat, naše vůle tedy není úplně vypnuta. Kolikrát jste například znovu usínali s tím, že tenhle sen se vám prostě musí "dozdát"? A dozdál se…Mozek je opravdu záhadný orgán.

Otázek okolo snění je spousta. Někdo trvrdí, že sny jsou černobílé, někdo zase věří, že sny jsou plné proroctví, jiný zase, že žijeme svůj život dvakrát, pokaždé v jiné dimenzi a sny tyto dva světy propojují...kostra
 
 

Reklama