Walls

Krásné wally By Monzunik

1. listopadu 2008 v 17:10 | ilon
Monzunik mi poslala svojí tvorbu a jsem za to strašně ráda, protože už mi dlouho nepřišla nějaká vaše kresba, nebo montáž, fotka, nebo wall, prostě cokoliv, co sami vytvoříte. Takže mám velkou radost - ten andílek Billí je prostě sladký, uprostřed nočního nebe, nádhera a Bill v podzimním listí je také překrásný. Monzuniku, jsi šikulka, děkuji moc a moc :)))) Jinak chci samozřejmě podotknout, že jsem šťastná a svým hlavním dodavatelkám za jejich překrásné obrázky a videa, které mi posílají také moc a moc děkuji a jsem za to ráda :)))))

Halloween.

31. října 2008 v 17:33 | ilon
Na oslavu dnešního svátku mi Katka DJKaulitz poslala pár úžasných obrázků. Děkuji, děkuji moc, já bych si ani nevzpoměla, že je dnes takový den, takže pro ty, co také nevědí, taková hezká připomínka. Ale asi jsem sama, kdo to nevěděl... Nevadí, už to vím a tyhle obrázky se opravdu povedly.

Kaulitz twins

24. října 2008 v 20:26 | ilon

Další várka wallů od Dáji

16. října 2008 v 10:05 | ilon
Další krásné wally Tokio Hotel od Dáji jsou tady. Dájo, děkuji, děkuji moc za zaslání, jsou nádherné:))))

Wally Tokio Hotel od Darinky

14. října 2008 v 10:00 | ilon
Tyto krásné wally mi poslala Dája, jsou naprosto úžasné - děkuji, děkuji moc za zaslání, jeden hezčí než druhý :))))))

Krásné wally od Dáji

13. října 2008 v 8:49 | ilon
Tady dávám další krásnou várku depresivních wallů od Dáji - jsou prostě dokonalé. Dávám to opět po částech, aby jste si je mohli pořádně vychutnat .... Dájo - děkuji moc a moc :))))Angel

12. října 2008 v 8:55 | ilon

Další depresivní wally od Dáji

11. října 2008 v 18:58 | ilon
Tak tady je další nálož těchto depresivních wallů. Řekla bych, že jsou až trošku horrové. Krása. Vy, co sem chodíte déle víte, že takovéhle věci miluju, jsou prostě dokonalé !!!!! Dájo, znovu děkuji za zaslání, tímhle jsi mi fakt udělala radost :))))))Kásný wall by Monzunik

11. října 2008 v 16:04 | ilon
Tenhle překrásný wall mi poslala Monzunik - děkuji, děkuji moc, jsi opravdu šikovná, tohle se ti opravdu povedlo a Bill je tam naprosto úchvatný. A ty lístečky okolo - lehce podzimní - krása :)))

Krásný wall od Dáji

11. října 2008 v 15:24 | ilon
Tenhle krásný wall mi poslala Darinka, děkuji, děkuji moc :))))))))))) Tady dávám odkaz na jeden z jejích blogů, má tam opravdu skvělé vychytávky a moc krásné věcičky a samozřejmě i Tokiáče:)))
Takže tady to je : http://dartyx.sblog.cz/ Hlavně se podívejte do rubriky HTML do blogů úplně dole je krásnej létající Bill - kostička, kterého jsem si sem chtěla "ukrást", ale nejde mi to :))))))))
 
 

Reklama