Videa Tokio Hotel

Vánoční přání od katky DJKaulitz

25. prosince 2008 v 7:38 | ilon
Toto je vánoční přání od Katky DJKaulitz. Předem se chci omluvit, že to sem dávám takhle pozdě, Katko, prostě, když jsem viděla odesílatel YOU Tube, tak jsem to přehlédla. Ale tak alespoň teď, vždyť vánoční svátky trvají dál :))) tady zkopíruji z mejlíka, co mi Katka poslala, pro koho to je :

toto je Vánoční přání pre ilonku;Majka;Latryna; Tom_Liebe;
Starý Dinosaurus; Cathy;
Geheimnis; Hannu; Darina; Dája; Billinka; Maja-N;
Nikolka; Wildes Blut;
Miss.L[O]L; Mischigan;
Schreiluška; Prinzesschen Lynn; Kaulitz Love;
Domča; David; Ashley;
Kikča; Violet; Ketty ; Janule;Tizinka;Simonetta;
Katusha; Miwako-chan;
Danca Kaulitz; Pralinqa;
ZoE; Dandulii;

od Katky DJKaulitz =´)

Bill Kaulitz - My immortal

Krásné vánoční video by Billinka

23. prosince 2008 v 12:15 | ilon
Billinko moc a moc ti děkuji ta tohle překrásné video, které jsi pro nás udělala, mám z něj velkou radost, je krásné :)))

Tokio Hotel-Vánoce

By Billinka

Náherná videa od Katky DJKaulitz

23. prosince 2008 v 9:27 | ilon
Milá Katko, děkuji ti za ta úžasná videa, to první je prostě úchvatné, smutné, ale jinak všechny jsou nádherná s nádhernými písničkami, dokonalost :)))

Bill is one in a million

Nálož videí od Katky DJKaulitz

21. prosince 2008 v 19:18 | ilon
Nebýt Katky, tak tu snad nemám žádná videa. Je to naše zlatíčko, pomáhá mi s blogem (a není sama, je vás víc, děkuji moc za všechno, co mi pošlete) a najde pro nás vždy skvělá videa. Takže tady jsou, jedno lepší než druhé, Katko, děkuji moc :))) To nejlepší je bohužel zablokované :(Vánoční videjko od Katky DJ Kaulitz

20. prosince 2008 v 22:39 | ilon
Toto videjko mi zaslala Katka DJKaulitz, za což jí moc a moc děkuji :))) TEDY KATKO, TY JSI SE ALE UMĚLA TREFIT !!!!!!!!!!! Hraje tam písnička, ktrerou jsem se snažila si dát na blog a nešlo mi to... Tak jí mám alespoň v podobě předvánočního dárku od tebe a jěště navrch s Billem a Tomem, krásné, děkuji
by Millla

Somebody told me

17. prosince 2008 v 8:52 | ilon

Tetování

14. prosince 2008 v 7:02 | ilon

Victoria Francés a Luis Royo

5. prosince 2008 v 10:07 | ilon
Tohle je krása, která opravdu stojí za shlédnutí.

Překrásné video by Maja-N

3. prosince 2008 v 20:21 | ilon
Tohle nádherné video vytvořila Maja. Dovolila mi ho tady uveřejnit a já jsem moc ráda, protože tohle je tedy krása. Nádherný Bill, nádherné západy slunce, je tam všechno, co se mi líbí a mám ráda... Rovnou přiznávám, že na videa až tak nejsem, někdy pospíchám a když je video dlouhé tak ho ani nedokoukám. Tohle je tedy úplně něco jiného. Krásné, krásné a já jsem ráda, že ho tady mám. Krásná hudba. Majo děkuji :)))

While your lips are still red

Video TH od Anti - dabing

1. prosince 2008 v 9:07 | ilon
Tohle video mi poslala Katka DJKaulitz. No, to člověk jenom zírá, jak se anti baví. Ale zase co by dělali bez Tokio Hotel, že ? Jinak Bill tam hází krásný pohledy, toho by se dalo zneužít úplně jinak :))) Katko, děkuji za zaslání, ráda jsem se podívala, já se ani montážím anti nebráním. Proč ne? Vždyť jim jen zvyšují popularitu.
 
 

Reklama