Videa Tokio Hotel

Krásná videjka od Katky DJKaulitz

19. ledna 2009 v 7:48 | ilon
Zase perfektní videjka, Katko děkuji moc za zaslání :))) Na tom prvním se mi líbí - Bill tanečník, má tam zase docela hezké pohyby :))) To druhý je taky moc hezký, zajímavé pojetí DDM :)))

Bill Kaulitz-Check on it ! XD


Tokio Hotel-Durch Den Monsun (Techno Remix)

Krásná depresivní videa

17. ledna 2009 v 8:26 | ilon
Tahle videa od Katky DJ Kaulitz jsou taková smutná až depresivní, ale je v tom krása a něha. Jsou nádherná, já mám takové věci ráda, i když jsem dost veselý člověk :)) Takže Katko děkuji za opět skvělý výběr videí, co bych si bez tebe počala ? To bych tady moc videí neměla. Doufám, že už je líp a budeš mít krásnou sobotu :)))) Děkuji moc za zaslání :)))

Bill Kaulitz-Get over it (very sad)

Bill Kaulitz, listen to me, please.

Veselá videa od Katky DJKaulitz

16. ledna 2009 v 8:17 | ilon
Katko děkuji ti za tento veselý výběr videí, zase se ti to povedlo :))) U prvního videjka jsem se fakt zasmála, je to vážně moc dobrý !!!! A to druhé videjko, jak jsi napsala ehhhhm, tak jsem si říkala, co to asi bude, no - připadá mi to spíš na výtvor anti .... Děkuji ti moc za zaslání :)))Tokio Hotel and their FUNNY noises


Funny Tokio Hotel (behind the scenes)


Nádherná videjka od Katky DJ Kaulitz

15. ledna 2009 v 7:20 | ilon
Krásná videjka, jako vždy, která pro nás vybírá Katka DJ Kaulitz. Jsou tam krásné záběry, krásné kresby, moc se mi líbí. Katko, děkuji moc za zaslání, něco takového jsem dnes potřebovala :)))

Tokio Hotel - Twin(cest) ?Tokio hotel, i can show you that they are not gay!

Tokio Hotel - Monsoon

10. ledna 2009 v 8:19 | ilon
Tak tuhle nádheru mi poslala Katka DJ Kaulitz a je to prostě krásné. Úžasný Billův hlas a k tomu jen piano, no úplně něžné . Kdo neznáte, určitě si to poslechněte. Kdyby mi šla vkládat na blog hudba, už by to tady jelo nonstop. Katko děkuji moc, je to nádherné :)


Tokio Hotel - Monsoon (Bill's Voice With Piano, Made By Theth345 And Jessie Liao)

Další krása od Majky

9. ledna 2009 v 10:12 | ilon
Majka do tohoto kraťounkého videjka použila mojí nej, nej, nejoblíbenější fotku, je to prostě nádherný. Bohužel mě v notebooku zlobí zvuk, takže jsem si nemohla pořádně poslechnout, co tam je, asi tam něco říká Bill, nevím, chrastí mi repráky, takže doufám, že mi to někdo napíšete, a nebo vydržím až domů, kde si to v klidu poslechnu na počítači. Majko, děkuji moc a moc za zaslání :))))

Simply beautiful love

Úžasná videjka od Katky DJ Kaulitz

9. ledna 2009 v 9:12 | ilon
Katka byla tak moc hodná a zásobila nás těmito úžasnými videjky. Některé jsou krásné, u některých jsem se opravdu pobavila, no nebudu to dlouho okecávat, to se musí vidět. Katko děkuji ti moc a moc za zaslání, krásná věc takhle při pátku :)))

Další krásné video by Majka

5. ledna 2009 v 10:25 | ilon
Majka umí tvořit nádherná videa, jistě si pamatujete to předešlé fantasy video s Petrem Panem a Billem. Tohle videjko je jiného ražení, je to věnované Tomovi a Billovi, moc krásně zpracované, až tam uvidíte ty jejich pohledy, tak padnete. Krásné, něžné, jemně twincestní, prostě to se musí vidět, a také je k tomu použita velmi pěkná písnička. Majko, děkuji moc za zaslání :)))))


Bill & Tom - Rock In Rio

Další nálož supráckých videí od Katky DJKaulitz

3. ledna 2009 v 20:52 | ilon
Tak tohle se ti milá Katko povedlo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Suprácké parodie, moc a moc jsem se pobavila, takže děkuji ti moc, že jsi mi rozsvětlila dnešní večer :)))) Jak Katka napsala, jsou trošku cool a trošku trapné, ale rozhodně stojí za podívání :)))

Překrásné pohádkové video od Majky

28. prosince 2008 v 14:59 | ilon
Teď jsem otevřela mejlíky a vykoukla tam na mě takováhle nádhera. Myslím to doslovně. To video je prostě krásné, to musíte vidět !!!! Je tam Bill, Petr Pan, Wendy, Zvoněnka - je to krásně zkombinované - Bill je jako v úplně jiném světě plném nádhery a fantazie. Nebudu to dlouze popisovat, to se opravdu musí vidět - já miluju pohádky, k tomu krásný Bill - co víc si o vánocích přát ? Milá Majko, děkuji moc za zaslání, jsi opravdu šikulka, když jsi stvořila něco tak krásného, děkuji :))) Už jsem ho viděla asi pětkrát a pořád nemám dost.


Zahrada přání (Bill Kaulitz - Garden of Wishes)By Majka
 
 

Reklama