Videa Tokio Hotel

Video od Hannu - opravdu skvělé

10. července 2009 v 12:50 | ilon
Tak tohle úžasné videjko mi Hannu dovolila tady uveřejnit a já jsem moc ráda, protože je fakt skvělé !!!! Konečně jsem viděla, jak to takových vašich srazech TH bývá - no atmosféra úžasná.
Opravdu stojí za to, tohle video zkouknout, protože Hannu alá Bill je neodolatelná, bezvadně ho napodobuje, všimněte si oblečení, nezapomeňte na hvězdičku, skvělé pohyby :))) Nezapomínejme ani na ostaní členky, které jsou také skvělé - opravdu jsem se pobavila. Viděla jsem tě tam Cathy !!!
Milá Hannu, jsem ráda, že tady to video mám - děkuji moc :)))

CZ TH Cosplay

Video o novém songu Tokio Hotel

19. června 2009 v 18:59 | ilon
Vůbec nevím, co se tam povídá, ale jen tak to sem dávám, vy všichni určitě víte mnohem víc, než já :))))


Bravo Web TV Tokio Hotel New Songs Leak on Internet

Nový song Tokio Hotel - Pain of Love - je to pravda, nebo ne ? VERZE KE STAŽENÍ DO VAŠÍ MP3 V KOMENTÁŘÍCH

17. června 2009 v 13:43 | ilon
Edene, děkuji moc za upozornění tak to je tedy něco !!!!! CO TO JE !!!!!!!!!!!!!! Zní to jako Bill - jestli to on není, tak je to velmi zdařilá napodobenina. Nechci se tady moc rozplývat, ale jestli to je pravda a je to pravé - tak se mi to strašně líbí - a to je co říct - hned na poprvé ...

Vůbec nevím, co si o tom myslet - i ten kousíček je úžasný, ale už nevěřím ničemu, třeba si z nás akorát někdo vystřelil - opravdu nevím. Ale bože - ten název !!!! BOLEST LÁSKY - úžasné !!!!

EDIT
Po upozornění Therese sem dávám ještě toto video - všimla si na konci něčeho - že by úryvek daší písničky ???? Zase to zní jako Bill !!!! Theresse děkuji :)))


PROTOŽE TO TEĎ NEJDE DÁT NA BLOG JAKO NOVÝ ČLÁNEK, TAK V KOMENTÁŘÍCH POD TÍMTO ČLÁNKEM MÁTE ODKAZ NA TUTO NÁDHERU KE STAŽENÍ DO SVÉ MP3. DĚKUJI THERESE, KTERÁ SE TAK SNAŽILA, A TOTO PRO NÁS UDĚLALA :))))

omluva Dadě, její blog tady -http://thth.blog.cz/ že to sem také dávám :)))

Billova nová image

8. března 2009 v 19:05 | ilon
Tak za tuhle bombu děkuji Katce DJ Kaulitz a musím říct, že to je tedy NĚCO !!!!!!!!!!!!!!! Vždycky si říkám, že Bill už nemá čím překvapit, že už není možné, aby vypadal lépe a on to vždycky dokáže. Jeho dredy jsou naprosto perfektní a na tomhle videjku je znát, že je má i dost dlouhé. Jeho líčení je zase trošku jiné, no co říct, já jsem nadšená. Vím, že teď se to rozděluje přibližně na dvě strany - někomu se to líbí a někomu zase ne, ale mě se to fakt líbí. Katko děkuji ti za zaslání tohoto videa, vidím ho poprvé a jsem z něho nadšená :)))


Bill's new hairstyle [and also cool new makeup] ♥


A rovnou sem dám nějaké ty fotky :


Rauche pause - ha, ha - ta fotka se mi prostě líbí, no jo, není to správné, já vím :)))Krásný, krásný Bill, ty dredy jsou neuvěřitelně dlouhé a hezky mu ladí s nehtíky a veškerým oblečením i s gumičkou do vlasů - prostě black and white :)))


No a tady vypadá jako porcelánová panenka i s těmi porcelánovými zoubky :))) Zajímavé nové líčení :))) No prostě bezchybná tvářička.
No a ještě s Tomem - ta jeho čepička se mi moc líbí - konečně jsem se dočkala bez kšiltovky - sluší mu to moc.. Tom vypadá, jako když má rozepnutý kalhoty, ale spíš mu padaj :)))

Video dvojnic od Katky DJ Kaulitz

8. března 2009 v 6:53 | ilon
Včera jsem sem dávala nějaké dvojnice Billa a Toma a Katka mi poslala videjko, kde jsou . No musím říct, že holky jsou opravdu dobré, vystailovaly se skvěle do posledního detailu, to videjko je opravdu zajímavé :) Je vidět, že slečny to baví a je to znát :) Katko, děkuji ti moc za zaslání :)))

Rina & Yvi

No nedalo mi to a musím sem dát jěště videjko Spring nicht , když jsem tam viděla tu holku, co "dělá" Billa, tak jsem se úplně lekla. To je fakt síla, jak strašně je mu podobná. Má úplně stejné grimasy jako on, stejné vrásky na čele, chvílema jsem nevěděla, jestli to je ona, nebo Bill ....


SPRING NICHT - Mädchen aus Polen

Krásná videa od Katky DJKaulitz

27. února 2009 v 8:48 | ilon
To první video mi Katka poslala s tím, že pro nás pro všechny, co se tady setkáváme, takže ti Katko děkujeme moc, že na nás takhle myslíš a také tě máme moc rádi :)))tokio hotel ich liebe dichJayk3M-Malá Prodavačka Zápalek


Toto druhé video je také moc a moc pěkné a vůbec nevadí, že není od TH, je to příjemná změna :)))


Moc hezké video od Katky DJ Kaulitz

7. února 2009 v 9:28 | ilon
Není to Tokio Hotel, ale je pravdou, že to trošku připomíná DDM a možná jěště nějakou písničku, ale nemůžu si vzpomenout jakou. Je to moc hezké a příjemná změna. Děkuji moc za zaslání, opravdu se mi ta písnička líbí.


Gosia Andrzejewicz " Siła marzeń "


Jinak Katko, TADY si můžes stahovat písničky od TH do svojí MP3 :)))

Spring nicht od Katky DJ Kaulitz

6. února 2009 v 8:26 | ilon
Toto nádherné video je o Tomovi a musím říct, že to je naprostá krása, opravdu se mi líbí. Katko, děkuji moc za zaslání :)))

30 minutes

2. února 2009 v 13:21 | ilon
Tak tohle video od Katky DJ Kaulitz je naprosto perfektní, nádherné, není co dodat.

Opravdu stojí za shlédnutí i pro vás, co se na videa moc nedíváte, je krásné !!!!!!

Katko, děkuji, je to úžasné a ta hudba k tomu od Tatu - ty miluju, takže kombinace jich, černobílého provedení a Billa je naprosto dokonalá.

Tokio Hotel - 30 Minutes

Další krásná videa od Katky DJ Kaulitz

21. ledna 2009 v 7:26 | ilon
Katko, ta videa jsou prostě úžasná, krásná a já ti za ně děkuji moc a moc :))))

Bill Kaulitz singing Britney Spears!It's Billy bitch


Bill Kaulitz - I'm Not A Girl, Not Yet A Woman
 
 

Reklama