Videa Tokio Hotel

Líbající se Bill

3. září 2010 v 10:46 | ilonwww.tokiohotelfurimmer.comReal kiss

22. června 2010 v 12:21 | ilon


Všechno pod perexem,  pro fan TWC :)

Tokio Hotel v Praze

23. března 2010 v 9:22 | ilon

Ach jo - před týdnem touhle dobou jsme byli všichni totálně v euforii, prohlíželi jsme si svoje úlovky, svoje videa a fotky, ale tyhle šťastlivkyně měly něco navíc. Nezávidím, ale stejně - je to moc hezký. Bill ten dlouhej bílej plášť - doktůrek :)))))
bk


A tady - to muselo být pro fansky úžasný, když je viděly přicházet .... Bill byl pěkně zakuklenej :))) A má zase pěknou kabelku. Člověku se tady úplně vrací vzpomínky - jako bych tam zase stála. Na jednu stranu mi to přijde jako včera, na druhou stranu, jako by to bylo někdy dávno... Nějak si neumím vybrat.


Tokio Hotel - zase a zase :)))

21. března 2010 v 7:36 | ilon
Tady je další video, které jsem natočila na koncertě, ano, zase se to klepe v tom nejlepším, ale je to takové ponaučení pro příště. A jako nějaké příště bude !!! Všechno už jsem vypsala dole, takže tohle bude jen tak stručné. Pořád mě to nepřestalo bavit, nemůžu se na Billa vynadívat - prostě byl skvělej.


Tady je kdyžtak odkaz - nevím, jestli ta videa už fungují


http://www.youtube.com/watch?v=3gnwmLlcjPo

Přidám sem ještě jednu skicu, no já vím - je to dost nepovedené - u mě, jakmile si dám v kreslení pauzu, tak mi to pak absolutně nejde. Nemám talent, takže to je o cviku, a já teď tak půl roku necvičila :(


Ale stejně - když tam nakráčel v těch brýlých - to bylo NĚCO :)

+

Velmi vtipné video Tokio Hotel od Katky DJ Kaulitz

12. prosince 2009 v 19:16 | ilon
Tak tohle, když jsem viděla, tak jsem se mohla usmát. Tančící Bill a nejen on, ale ve skupině všech ostatních členů skupiny a ještě jeden bonbónek navíc - to je prostě něco !!!! Katko - tohle se ti opravdu povedlo, je to naprosto úžasný a vtipný a já děkuji moc za zaslání :)))


A nevím, jestli mi to video tady funguje, takže sem zkusím dát odkaz :
Tokio Hotel Dark Side Of The Sun MTV Day Greece '09

14. října 2009 v 11:11 | ilonNo - nebudu dělat nový článek, jenom sem něco přidám. Animka - to je ale novinka !!! :))))
Ano, vím, že to je špatná kvalita, ale já mám ráda veliké obrázky, proto je dělám trošku větší a pak to ztrácí na kvalitě ... Asi se to zase bude načítat hodinu ...PhotobucketZahrajte si Automatisch - poslala Katka DJ Kaulitz

14. září 2009 v 10:42 | ilon
Tak tohle mi přišlo emailem od Katky a musím se přiznat, že jsem to ještě nezkoušela - vyzkouším si to až po uveřejnění. Hry miluju, na akčních počítačových hrách jsem skoro závislá, takže hurá !!!!

Katko - děkuji moc za zaslání, to vypadá fakt slibně :)))))

Tokio Hotel (2009 08 21) RTL Punkt 6

21. srpna 2009 v 12:33 | ilon
Milá Teri, děkuji ti za upozornění, já nevím, co bych si bez vás počala - dnes jsem skoro nebyla na netu, takže jenom zííírám - díky moc !!!!
Takže konečně je zase vidíme. Bože ten Bill je ještě hubenejší, než si ho pamatuji ... Strašně se mi líbí to jeho oblečení. Ale klukům to všem moc sluší, vypadajíí báječně - ooo a ta hudba - dokonalé !!!!!! Myslím, tohle je také věc, na kterou jsme čekali :) Stejně, jak B. kouká :)

Edene, děkuji moc - máš pravdu, Gustav má na noze nové tetování - pěkně veliké, ale on nebude žádný troškař. Už se moc těším, až nám ho předvede pořádně :)))
Jsem moc vděčná, když mě vždycky na něco upozorníte :)))

Tokio Hotel - Human connect to human

18. srpna 2009 v 20:29 | ilon
jen bych k tomu chtěla napsat, že jestliže jsem před chvílí psala, že to je nestíhačka - takových novinek, tak teď se to stalo pravdou. Dnes je pro fanoušky Tokio Hotel nádherný den, protože další novinka je tady. Já nevím, tohle by už zasloužilo nějakou oslavičku !!!!! Načekali jsme se, ale stálo to za to :))) Náááádherné, nevím co milovat dřív .)))Video od Hannu - opravdu skvělé

10. července 2009 v 12:50 | ilon
Tak tohle úžasné videjko mi Hannu dovolila tady uveřejnit a já jsem moc ráda, protože je fakt skvělé !!!! Konečně jsem viděla, jak to takových vašich srazech TH bývá - no atmosféra úžasná.
Opravdu stojí za to, tohle video zkouknout, protože Hannu alá Bill je neodolatelná, bezvadně ho napodobuje, všimněte si oblečení, nezapomeňte na hvězdičku, skvělé pohyby :))) Nezapomínejme ani na ostaní členky, které jsou také skvělé - opravdu jsem se pobavila. Viděla jsem tě tam Cathy !!!
Milá Hannu, jsem ráda, že tady to video mám - děkuji moc :)))

CZ TH Cosplay

 
 

Reklama