Videa Tokio Hotel

Your voice was the soundrack of my summer // Bill Kaulitz by Kiki

6. ledna 2011 v 16:41 | ilon
Tak tady máme další úchvatný kousek od Kiki. Opět nádherné efekty a Bill je tam prostě úchvatný. Je to věnováno illyrias, takže si to určitě pěkně užívá :)))

Bože a moment 0,41 - tak tohle je vždycky krásná vzpomínka .

Kiki - děkuji za zaslání moc a moc :)))Výborně !!!! Teď jsem zjistila, že opět nejdou přidávat komenty, koukám, že to mají nějaké přetížené .... Jednu minutu mi to jde, a druhou mi tam skáče ten formulář, prapodivné ...


Tokio Hotel funny moments by Kiki

3. ledna 2011 v 11:50 | ilon

Tak už nám to všechno skončilo, je po svátcích a začaly nám  ty otravné všední dny ...No ale zase, abych se přiznala, jsem docela ráda, já už se těším na jaro, až člověk bude moci zase ven, až bude večer světlo a venku teplo :-)


Kiki nám poslala na zvednutí nálady toto výborné, veselé  video, plné nádherných momentů, které si každý rád připomene, a které autorka věnovala Sch-Rei.  Bill je tam prostě úžasnej a Tom, to ani nemluvím, jsou oba pořádně veselá kopa. Ale si stejně nemůžu pomoci, mě se nejvíc líbí moment v 2,51 :)))

Milá Kiki - děkuji moc za zaslání :))))Bill s cigaretou od Kuliočky

22. prosince 2010 v 10:39 | ilon

Tedy Kuliočko, tak tohle se ti tedy povedlo !!! Děkuju MOC, MOC za zaslání tohoto úžasného videa.
Tady zkopčím, co mi Kuliočka k tomu napsala, protože líp bych to neřekla a naprosto, totálně s ní souhlasím :-)

Bill tam kouří, ale jak! V luxusních rukavičkách a jak labužnicky! Škoda, že si nedává i Tom a škoda, že těch záběrů není víc. Z toho kdyby byl photoshoot - nejlíp v HQ!!!!!

Ano, ano - to by byly luxusní fotky !!! A také mě mrzí, že tam není vidět Tom,i když se mi zdá, že tam cigaretu v ruce drží...
Děkuju za tenhle úlovek, jak se něco zase vyrojí, tak doufám, že mi to zase pošleš :-)
A protože mi to nejde vložit na blog, tak sem dám jen odkaz, sakra, to je smůla, ale opravdu to nejde...

Pro jistotu jsem z toho videa udělala pár animek


Tak tohle je učiněná reklama na  Marlbora


bill s cigaretou


Tady mám trošku strach o ty jeho exkluzivní rukavičky, aby si je nepropálil, až cigareta dohoří k filtru. Copak to tam asi ukazuje ? 
bill s cigaretou


No a tohle nemá chybu, jak se Tom nakloní a nakoukne do kamery :-) Očividně ho moc zajímá, co tam Bill vykládá :))))

Tom Kaulitz, Bill Kaulitz
My chances are already gone // Bill Kaulitz - BY KIKI

22. prosince 2010 v 8:52 | ilon
Tak tohle nádherné video mi přistálo na emailu od Kiki a musím říct, že to je opět úžasné. Excelentní, ty fialkové efekty přes tu černobílou, to vypadá úplně jako taková ledová krása.

A jeden záběr na Billa - v 0:22 - tak TO NEMÁ CHYBU - dokonalost sama.


Milá Kiki děkuji za zaslání moc :-)One Christmas day [trailer] by Kiki

8. prosince 2010 v 10:47 | ilon
Tak teď jsem si všimla , že mám na emailu další krásné video od Kiki. Je to  video k její povídce, kterou má na blogu, takže, kdo rád čte povídky, tak se určitě podívete sem -  Video je opět krásné - miluju tam tu zimní atmosféru, to jak tam nádherně sněží, záběry zimní krajiny a samozřejmě twins :-) Opravdu krásný efekt to sněžení, nebo spíš jiskření.

Nádherné a já děkuji za zaslání :)))Další krásná tvorba od Kiki

4. prosince 2010 v 7:33 | ilon
Tak tady máme další skvělou tvorbu od Kiki - nejen, že dělá krásný videa, ale také maluje a řekla bych, že jí to jde náramně. Je moc šikovná :-)


Tady zkopíruju email od Kiki, který vysvětluje čáru, která jde přes druhý obrázek, jako by Billovi usekávala hlavu :)) -

Takže pro začáteek :D Sedla jsem si ke stolu s papírem a tužkou v ruce a kreslila jsem jeho oči. Jsou bez předlohy, prostě tak, z hlavy... potom je tam Bill... Jsou to slepené dva formáty A5 takže aby jste se nedivily, že je to tak.... spíš taková čára tam :D Kreslila jsem to dohromady dva dny. 1. den horní část a druhý druhá :D Aby jste byly v obraze :D


Ty oči jsou prostě nádherný, tohle bych bez předlohy nikdy nedokázala - úžasný. 
O videích ani mluvit nebudu - dokonalost !!!!


Kiki - děkuju moc za zaslání :-)


by kiki
by kiki

Only one - Bill kaulitz - by Kiki

3. prosince 2010 v 16:39 | ilon

Moc, moc děkuji Kiki za zaslání tohoto krásného videa. Nádherné záběry ,perfektní efekty - to je prostě úžasné, jak je to černobílé a prolíná se to s červenou - dokonalost.

Jsou tam krásné záběry Billa, nádherně to jde dobou, úžasně se to prolíná - krása. A tu písničku k tomu jsi vybrala perfektní !!!


Kiki - jsi moc šikovná a už teď se těším na další :-)
Tak Bill plánuje další kérky

2. prosince 2010 v 9:32 | ilon

Bill: Je to vždycky opravdu spontánní. Prostě jsem seděl v autě a dostal jsem ten nápad a řekl si, že to chci udělat. Skvělá věc je ta, že to můžete sundat kdykoli, takže to je opravdu skvělé. Ale jsem na piercingy, tetování a takové věci. Plánuji nová tetování, která chci mít. Když si to necháte udělat, tak to tak bolí, že si řeknete, že to znova neuděláte, ale když je všechno hotové a cítíte se zase dobře, tak jdete zpátky a uděláte to znova. Jsem závislý na tetování a takových věcech.Tak to se máme na co těšit !!! Jeho tetování se mi opravdu líbí, něco znamenají a mají nápad. Není to takové to bezhlavé - chci kérku, je jedno jakou.
Noo - moc místa už na těle nemá, to jsem zvědavá, kam se nechá tetovat, a jestli to zase bude nějaké veliké tetování, nebo spíš něco ve stylu hvězdičky :-) 
O tom místě na těle se dá polemizovat, když vidíme některé lidi, kteří jsou opravdu celí potetovaní...Bill Kaulitz tetováníBill KaulitzSweet dreams - TWINCEST - by Lenna Wolf

27. listopadu 2010 v 6:07 | ilon

Áaaaach - tak to je NÁDHERA !!!!! Už jsem to viděla asi dvacetkrát, od té doby, co mi to včera přistálo na emailu - překrásné video. A písnička k tomu bezkonkurenční - skvěle tu zatraceně sexy atmosféru  podtrhuje.
Lenna umí pracovat v Sony Vegas (závist), takže ty efekty tam jsou úžasné a hlavně ta prolnutí :-)

Děkuju moc za zaslání, je to úžasný !!!!!A rovnou sem dám i wally, které Lenna vytvořila - umí takový pěkný neonový efekt, ten se mi moc líbí :-) Krásné všechny - jako vždy :-)


By Lenna Wolf - Tokio Hotel

By Lenna Wolf - Tokio Hotel


By Lenna Wolf - Tokio HotelBy Lenna Wolf - Tokio HotelBy Lenna Wolf - Tokio Hotel
By Lenna Wolf - Tokio Hotel


By Lenna Wolf - Tokio Hotel

Tokio Hotel - Hurricanes and Suns

22. listopadu 2010 v 10:18 | ilon

Ani nevím, jestli se mi ta písnička líbí, nebo ne, ale je mi to naprosto jedno, protože jsem nadšená, že je zase KONEČNĚ něco nového. Nemůžu dát na první dojem, chvílemi panuje nadšení, chvílemi malinké zklamání, ale písničky, co se mi líbí nejvíc, tak jsem si jich zpočátku ani nevšimla, až po několikátém přehrání jsem věděla, že to je ONO.Úžasnej hlas - jo už vím - LÍBÍ !!!!!
 
 

Reklama