Videa Tokio Hotel

Leona jako Bill Kaulitz

12. listopadu 2017 v 0:02 | ilon
Tak Tokio Hotel uz posloucham opravdu spise jen prilezitostne, ale dnes, kdy se objevila Leona Machalkova v Tvoje tvar ma znamy hlas, kde predstavovala Billa, tak musim rict hooodne prijemna vzpominka 😍


Rekla bych, ze i maskeri odvedli svuj kus prace, opravdu dobry !

A tady si dame original, protoze ....protoze, neni co dodat :))) 😍


Tom Kaulitz - I need a doctor

26. září 2011 v 8:01 | ilon
Tohloe video ROZHODNĚ stojí za shlédnutí . Autorka to sestříhala neuvěřitelně a Tom je tam prostě Tom :-) Písničku k tomu vybrala naprosto úchvatnou - DOKONALOST !!!!

Nevím, jestli tady půjde pustit, poslední dobou na Yutube je pořád nějaký problém...


Tady je odkaz na to video, doufám, že alespoň ten bude fungovat :-)Pro jistotu jsem z toho udělala pár animek na ukázku, ale bez té hudby to není ono :


no jo no, nějak jsem nemohla přestat :)))

I swear I won't forget you // Kaulitz Twins - by Kiki

22. srpna 2011 v 11:00 | ilon

Tak tady máme další nádherné video od Kiki a kdo zná, tak už ví, že její videa jsou prostě překrásná a ty různé efekty se mi moc líbí :-) Nádherné záběry, nádherné momenty twins, opravdu povedené ♥


Kiki - děkuji moc za zaslání a už se těším na další :-)

Tom \ Juste une photo de toi - ♥ - od M@rti

5. dubna 2011 v 17:29 | ilon
Tohle krásné video mi poslala M@rťa a musím říct, že vybrala opravdu luxusní záležitost. Autorkou je Trin483Tuke a kdo se na to podíváte, tak nevím, jak vám, ale neskutečně se mi líbí ta hudba, nehorázně to k tomu pásne.
Kdo je líný koukat na videa, tak jsem z toho udělala dvě animky :))) A nebo komu videa nefachají, to se také stává, třeba takový Ufon, nebo O2 - tam je někdy problémek :-)

Vypadá tam úžasně ♥

Krásné video by Kiki

2. dubna 2011 v 7:39 | ilon
Tohle nádherné video od Kiki opravdu stojí za shlédnutí, jsou tam úžasné okamžiky, překrásné efekty k tomu skvělá hudba - Kiki prostě umí a má na to talent :-)


Jinak jsem chtěla říct, že normálně začnu fungovat přibližně od druhé poloviny příštího týdne, teď se na mě toho navalilo víc, než jsem čekala. Už mi chybí vaše blogy, těším se, až si v klidu užiju, co je u vás všech nového :-) teď odjíždím na chatu - letos POPRVÉ - a neuvěřitelně se těším. Třeba budu mít kliku a vyfotím nějakého pavoučka - ty já fotím ráda :)))

No nic - děkuji za trpělivost, děkuji Edene za to, jak se tady o to krásně stará a páááá někdy ve středu ♥


Komm hier und spiel mit mir - by Kiki

21. února 2011 v 10:00 | ilon
Tak to jsem moc ráda, že tady máme další obrázek malovaný ručně, tentokrát je to Kiki, kdo tuhle krásu vytvořil. Nádherné a nejen ta kresba, ale i to video, ale to už víte, kdo znáte tvorbu Kiki, že to je vždy perfektní :-)


Kiki - děkuji moc za zaslání :-)

by Kiki

Leave out all the rest // Bill Kaulitz by Kiki

10. února 2011 v 7:27 | ilon

Další krásné video od Kiki - jsou tam nádherné záběry Billa - třeba z Monsoon, tam vypadal opravdu bezvadně, jak mu v té helikoptéře vlály vlasy. Nebo záběry na jeho nehtíky, no prostě vychytaný video, krása jako vždy.


Kiki - děkuji moc za zaslání :-)

Take a bite of my heart (Full collab) by Kiki

4. února 2011 v 9:41 | ilon


Zase další krása od Kiki, tohle opravdu stojí za podívání, strašně zajímavé. Opět mě dostávají ty efekty, to na jejích videích miluju, prostě úžasný !!!!


No a dnes k tomu máme ještě krásnou montážku twins - wooow - ten Tom tam !!!


Kiki - děkuji moc za zaslání, omluva, že mi to tak dlouho trvalo, ale teď jsem na netu moc nebyla...by kiki
Bill Kaulitz se srdíčky by Kiki

18. ledna 2011 v 14:33 | ilon
Nádherný Bill, kolem kterého poletuje tisíce srdíček - no to je tak krásný !!!! Já se na to musím pořád dívat, úžasně padají, jak sněhové vločky a k němu se to náramně hodí. Je to taková sladká krása :-)

Hele Kiki, zeptám se tě rovnou tady - ta srdíčka - ty jsou rovnou v tom Sony Vegas, nebo jsi je tam nějak dodala ? Já se v tom nevyznám, ale tohle prostě musím vědět, jestli to tam je, tak to najdu, i kdybych měla hledat celý den.


Děkuju moc za zaslání :)))


Krásné video by Kiki

15. ledna 2011 v 16:39 | ilon
Kiki videa prostě umí, o tom není pochyb :-)

Nádherné okamžiky s Billem, jeden krásnější než druhý, je to pokoukáníčko od začátku až do konce, opravdu šikovná, takhle nádherně to poskládat :-)


Děkuji moc za zaslání :)))
 
 

Reklama