Tetování

Odpudivá krása a Run, run run

16. září 2014 v 9:18 | ilon
Tááák a tohle musí rozhodně před kérky !!! Konečně slyším po šíleně dlouhé době něco nového. Děkuji Marťo, jinak bych to vůbec nevěděla. Úplně úžasný to cigáro na začátku ♥♥ Jo, Tom umí být sakra sexy. A Bill.... tak škoda, ale musím konečně přijmout jeho nynější podobu....

Co tomu říkáte ? Líbí ? Nelíbí ?A teď k těm kérkám.

Tetování může být krasná ozdoba těla, všichni uz tady asi víte, že k tetovaní mám kladný vztah, mám 3 a není to konec, ale spíš než nové tetovaní si asi nechám vylepšit to, co mám :)
Jenže tetovaní nemusí být jen krásné, občas to někdo prežene a pak je to průšvih....Asi nejhorsí je, když si někdo nechá potetovat obličej.

Tohle ani nevim, co je, jestli chlap, nebo ženská, no rozhodně nic moc, že :D


Tady klučina už nevi, co roupama, sexy hezounek, ze ? :)))Ale někdy jsou kérky krasné, i když někoho mohou odpuzovat, každopádne to jsou nádherná umělecká díla, ten pavouk je úžasnej

Tohle je prostě příšerný... Nevím, co k tomu tu osobu vedlo, ale už ji vidím na pracovním pohovoru :))A tohle je jako co ???

Aby tady bylo i něco krásného, tak sem dám, co se mi líbíi a něco podobného bude možná i oprava a rozšíření mé původní kérky

A když tady máme různá brutální tetovaní, tak sem dám i brutalní pařbu. Jo, někdo to prostě umí rozjet, o tom žadná :D
Tak si hezky uživejte podzim, idealní čas na věci, na které přes léto nebyl čas, třeba hezká knížka, nebo procházka do zoo, a nebo nějaka brutalní pařbička ****

Tetování a zase to tetování ...*

22. ledna 2013 v 10:37 | ilon
Tak musím říct, že jak jsem ted dlouho nebyla vůbec na netu, tak, když jsem viděla nové Billovo tetování, tak jsem myslela, že to je nějaká montáž, že tohle by si nedal. A šup ho - dal.
Co na to říct .... ? Pro mě je to DOKONALOST. Já miluju tetování a tohle je opravdu krásný. Je sexy, má erotický náboj a různé víly, anděly, mořské panny a všechny takovéto bytosti zbožňuju, takže nemám slov, trefil to dokonale. A docela odvaha, takováto kérka ;-)

Tuhle fotku jsem šlohla od Edene, to jsem musela - prostě skvělá práce tatéra a obdiv motivu´´´

A když jsme u tohoto tetování, tak sem musím dát ještě tuhle krásku, u té opravdu nevadí, že má těch tetování tolik, k ní to prostě patří. Kat von D - úžasná tatérka, její kérky, co tetuje, jsou nádherná umělecká díla.

No tuhle nádhernou montážku jsem našla u Niké - neuvěřitelně krásná práce a Bill je tady nádhernej, takhle, kdyby vypadal doopravdy... to by bylo NĚCO ;-) No, stačí se jen trošku namalovat a je to tam. Já nevím, proč se pořád "schovává" ....Tak hezké úterý a znáte to - blíží se jaro a to znamená, že spousta z vás začne uvažovat o novém tetování a je jedno, jestli o prvním, nebo o čtvrtém, jako já x)))

Kat von D

28. února 2012 v 12:55 | ilon
Kat tady už sice párkrát byla, ale to mi nevadí a dávám ji sem znovu. Její práce jsou umělecká díla, která zdobí celožitotně. Je jednou z nejlepších tatérek. Své první tetování měla ve 14 letech na jejím kotníku - staroanglické J, jako památku na svou první lásku. V 16 letech odešla ze školy, aby se mohla věnovat své vášni - tetování.

Většina z vás ji asi zná díky reality show LA Ink, nebo Miami Ink, kde můžete sledovat nejen její umění, ale i něco ze soukromého života. Nyní to dávají to na Discovery, někdy odpoledne.

Ona je krásná a je asi jediný člověk na planetě, u kterého mi nevadí tetování přímo na obličeji. Její hvězdičky okolo očí k ní prostě patří a vypadá to nádherně. Všechna tetování k ní patří a vypadají nenuceně a nádherně.

A protože jsem vždy sledovala spíš její umění, než její osobní život, tak mě opravdu hodně překvapilo, s KÝM například chodila. A protože se mi ta hudba opravdu líbí, tak to sem rozhodně musím dát a je mi docela líto, že už spolu nejsou, tak nějak se mi k sobě hodí.* Je to Nikki Sixx, to jsem byla opravdu v šoku ××


A protože je Nikki Sixx v kapele Sixx A.M. musím sem dát toto video, je to písnička SKIN, a dávám ho sem, protože se tam mihne Kat, sice jen na vteřinku, ale to nevadí. Je to překrásná hudba, má překrásná slova, prostě něco úchvatného. Opravdu netuším, jestli tam je vyjádřena láska k ní, nebo je to myšleno celkově jinak, ale to nevadí, já nejsem žádná wikipedie a písničky se mi líbí, protože se mi líbí :)
A protože miluju tuhle písničku , tak sem ještě musím přihodit toto video - áááách - tady možná někdo bude mít menší šoček x))) Zvuk šílenej, ale co, zase je se na co dívat *** Hodí se to sem i z důvodu, že Daren má překrásná tetování, jeho havrani jsou nádherní, to je také dech beroucí umělecké dílo. A kdo ví, třeba mu to tetovala zrovna Kat ;-)Tetování inspirované Billem Kaulitzem

13. února 2012 v 8:39 | ilon
Dávám sem pár ukázek, co si nechaly vytetovat fanynky Tokio Holel, neboli Billa Kaulitze. Proč ne, proti tomu rozhodně nic nemám, je to přeci jen kus života, koníček, hudba, kterou milujeme, díky tomu jsme poznali nové přátele, takže proč si na tuto krásnou dobu nenechat vytetovat něco na památku.
Některá tetování jsou krásná a povedená, některá méně a všude na netu se dá najít spousty tetování na nějakou kapelu, zpěváka, zpěvačku, herce, prostě osobnosti. Někdo si dává útržek milované písničky, někdo třeba rovnou podobiznu.Tady ale opravdu nevím, jestli už slečna nelituje... Ale tak bude mít památku na tuto dobu ... Ale tohle bych si tedy vytetovat opravdu nenechala, ale každý jsme jiný a každý máme jiný vkus.
Ale provedení je nádherné, obdiv tatérovi, bezchybná práce !!! Je tam i hvězdička, znak TH - opravdu moc pěkné.Mít vytetované jméno - proč ne - největší výhoda tohoto tetování je, že až se slečně třeba jednoho dne přestane zamlouvat, tak to půjde dobře překrýt jiným tetováním.Tak tohle ... - na mě pro holku dost velká kékra ...Tohle se mi moc nelíbí - ta podoba mi přijde, že tam není vystižena úplně přesně.
Tohle si nechalo udělat plno lidí.Pěkné, pěkné, možná bych volila malounko menší velikost, ale opravdu hezký. I to místo, kam si to slečna dala.
Tohle vypadá na ještě čerstvou kérku, to je hrozný, když vám na to nalepí v salonu tu folii brrr ˇˇ

ˇNevím proč, ale tohle se mi líbí ze všech tetování tady úplně nejvíc. Malé, jednoduché na výborném místě - dokonalost.


 
 

Reklama