Temné obrázky

Strach ...

22. srpna 2009 v 20:57 | ilon
Asi se bojíme všichni... To je u lidí přirozené. Myslím, že každému z nás zůstal z dětství strach ze tmy. Sice teď už to je lepší, ale stejně mi to není příjemné. Takhle v bytě to je ještě dobré, ale zítra, až odjedu na chatu, tak v tuhle dobu budu sedět venku u ohníčku a podívejte ta tma venku !!! Hrůza. U nás na samotě, uprostřed lesa jsou pořád nějaké zvuky - vůbec netuším, co za zvířata to může vydávat, ale někdy to je docela hrozivé, protože v té tmě to je slyšet strašně moc. Každé šustnutí.
Být tou dívkou na tomhle obrázku, tak se asi zblázním. Ale je zajímavé, jak na nás působí atmosféra. Kdyby ten dům byl bíle natřený, okolo vysázené květinky, ten strom, kdyby byla rozkvetlá jabloň, tak jsme v klidu a ani se moc nebojíme.
Ještě bych posekala tu trávu :)

Síla blesků

19. srpna 2009 v 8:10 | ilon

Až jednou přijde ta chvíle ...

18. srpna 2009 v 18:17 | ilon
Já vůbec nechci být depresivní, ale je fakt, že jednou ta chvíle přijde. A třeba to bude vysvobození, třeba ne, někdo umírá dobrovolně, sebevražd je bohužel hodně ...
Ale ten obrázek jsem sem dala jen proto, že se mi líbil :)

Rain in Photography

13. srpna 2009 v 9:40 | ilon
I když dokáže být někdy pěkně protivný, zvláště, když si zapomeneme deštník, tak je stejně fascinující a já mám d隍 moc ráda a ráda se na něj dívám (za oknem :) a ráda ho poslouchám - takové bubnování deště na chatě do střechy - to je krásná hudba :))

Andělice, čertice

16. července 2009 v 9:41 | ilon

The crow

21. června 2009 v 13:52 | ilon
Hmmm - tenhle krásný obrázek mi něco připomíná :))) Takzvaná původní verze :)))

zdroj : deviantart.com

Zašlá sláva

30. května 2009 v 9:11 | ilon
Takhle to dřív vypadalo na mnoha místech. Něco přestalo fungovat, no a nechalo se to ladem. Naštěstí takovýchto míst docela ubývá, i když ne všude. Ale má to v sobě určitou nostalgii.
pod perexem jedna moje bývalá montáž z tohoto obrázku...

Depresivní krajina

15. května 2009 v 17:38 | ilon

Ruka a krysa ...

15. dubna 2009 v 17:26 | ilon
Hmmm, tak tenhle obrázek nepůsobí moc optimisticky, že ? No jo, něco mi nejde a nejde, týká se to stahování jednoho pluginu, takže mě to štve, tak si sem dávám takovouhle morbiditu. Umíte stahovat do Photofiltre pluginy ? Že by jste mi třeba někdo poradil ? Základní pluginy tam mám, ale nejde mi tam dát Xenofex, sakra !!!!!

Temný les

10. dubna 2009 v 17:59 | ilon
No, tak tam bych se asi trošku bála, no bojovku bych tam dělat nešla. Ale vy víte, že tyto obrázky mám ráda, takže temný les a za stromem bubák :) Možná ...
 
 

Reklama