Tapety na plochu

Tapetka na plochu od Dajussky

9. března 2009 v 11:55 | ilon
Mám velkou radost z toho, že mi posíláte svoje pozadíčka, na která se díváte každý den. Dája mi poslala tuhle úžasnou podmořskou tapetku, je moc krásná a taková veselá, líbí se mi moc :))) Ti delfínci jsou úžasní je to krásně barevné. Mořskou hladinou prosvítá slunce - dokonalé. Dájo - děkuji moc a moc za zaslání :))))

Tapety na plochu od Mizuki

8. března 2009 v 17:20 | ilon
Krásně se nám to tady schází a k večeru se přiostřuje :) Mizuki tapetky často mění, takže mi poslala rovnou tři a jsou úplně úžasné. No, pravda, ta první slečna, kdyby na mě v noci koukala z monitoru, tak bych se možná trošku bála, ale je to rozhodně zajímavé. No a Bill - k tomu se asi nemusím vyjadřovat - perfektní, rajcovní, no prostě nádhera. Druhá tapetka- tam nevím moc kdo to je, ale vypadá to také moc hezky :) Mizuki - děkuji ti moc za zaslání tvých tapetek :)))

Tapeta počítače od Latryny

8. března 2009 v 7:05 | ilon
Jsem strašně moc ráda, že mi Vierka poslala svojí tapetu co má na monitoru, protože takovéhle fantasy obrázky přímo miluju a také si jimi ráda plochu zdobím. Je to foceno mobilem, ale to vůbec nevadí, protože to je stejně krásně vidět. Krásné nebe, v dáli moře, skalnaté útesy - no nádhera. Vierko, děkuji ti moc za zaslání :)))

Tapetka počítače od Maji

7. března 2009 v 8:14 | ilon
Maja mě moc potěšila, že nezapoměla, když jste mi dříve posílali vyfocené svoje tapetky, co máte na počítači jako pozadí. Bylo to moc hezké, když jste mi posílali to, na co se každý den díváte, sotva zapnete svůj počítač. Maji tapetka je velmi zajímavá, takovéto temné obrázky mám také ráda a slečna se srpem působí velmi zvláštně - krásné.
Takže další výzva - vyfoťte mi také svůj monitor, jsem zvědavá, co máte za obrázek jako pozadí a budu moc ráda, když mi to pošlete na email ilon007@seznam.cz a my se rádi podíváme :)))

Maji monitor :

Maja umí moc krásné fotomontáže, takže tady máme Billa s krvavými slzami. To se mi líbí moc a moc, je to nádherné, i když smutné, já mám prostě takovéto věci ráda, líbí se mi ten nápad a provedení je úžasné. Majo, děkuji moc za zaslání :)))

Černá růže

5. února 2009 v 17:27 | ilon
Naházím sem pár obrázků, ale vůbec se teď nesoustředím, jen bych spala a spala, už na mě asi leze zimní spánek a nebo začíná jarní únava :))) Nebo už jsem doma moc a moc dlouho, asi už potřebuji jít do práce ... No, v neděli večer mě to totálně přejde a já budu vzpomínat na ty krásné chvíle, kdy jsem byla doma a nemusela do práce ... Jestli třeba někomu na něco neodpovím, tak mě teď neberte moc vážně, ale nemám sílu na internet. Jsem strašně unavená, to víte, zrovna jsem vstala po dvouhodinovém spánku a to člověka unaví, že ? :)))

Smoking kills

1. února 2009 v 16:47 | ilon

Pohádka

19. ledna 2009 v 7:41 | ilon

Smrček

16. ledna 2009 v 19:12 | ilon
Tak tuhle fotku, když jsem viděla, hned jsem si vzpoměla na krásnou pohádku od H.Ch. Andersena. Byla o malém smrčku, který byl v lese nespokojený, pořád chtěl do světa. Za pár let se mu přání splnilo a on byl pokácen a pak prodán jako vánoční stromeček. Byl šťastný, celý nazdobený. Potom ale bylo po vánocích a on skončil ve sklepě a čekal na spálení ... A v tom tmavém špinavém sklepě vzpomínal na to, jak mu bylo krásně v lese plném slunečního svitu, když poslouchal zpěv ptáků a pozoroval zajíčky a srnky. No jo, má pravdu, Andersen - většinou si určitých věcí vážíme, až když je ztratíme ...

Pod mořskou hladinou

3. ledna 2009 v 14:58 | ilon
zdroj :http://sasuke-vs-naruto123.blog.cz/

Zima je prostě překrásná

31. prosince 2008 v 7:21 | ilon
 
 

Reklama