Tapety na plochu

Krásná grafika od Darinky

31. srpna 2011 v 9:35 | ilon


Darinka grafice rozumí a musím říct, že opravdu umí.

Nádherný motiv, ta pampeliška je opravdu nádherná, taková hezká melancholická tapetka, která se k blížícímu se podzimu úžasně hodí :-)


Darinko - děkuji moc za zaslání :-)
Léto

21. července 2010 v 9:54 | ilon
Nemůžu si pomoct, ale česká krajina mi mi přijde strašně krásná. Je taková rozmanitá, máme plno lesů, máme louky, pole, hory, potůčky, řeky, jezera. Jižní krajiny jsou také pěkné, ale někdy mi to přijde jako taková placka, rovina, žádná zákoutí, jenom spálená tráva. Samozřejmě, že ne všude.
No dobře, moře jim závidím :))))léto

léto

Těšení na léto

6. února 2010 v 8:13 | ilon
Tedy řeknu vám, že jak jsem se strašně těšila na sníh a byla šťastná, že konečně napadl, tak už mě ta dlouhá zima začíná trošku štvát. Strašně se těším na léto - do lesa, na chatu, na houby, jestli to vyjde, tak k moři, prostě těším se, až konečně shodíme bundy, čepice a šály a ráno nás probudí sluníčko.
Teď je pořád tma, šedivo, nevlídno - u nás sníh už není bílý, ale pěkně špinavý a na pohled to rozhodně není žádná romantika. Tak sem dávám takové malé navnadění na léto - no, připadá mi to jako nějaké sci-fi - TAK strašně daleko...
Staré chalupy

18. listopadu 2009 v 8:41 | ilon
Tyhle domečky se mi prostě strašně líbí a v každém z nich bych si dovedla představit strávit alespoň týden dovolené. Není to jen pro ty úchvatné staré stavby, ale i pro to nádherné okolí - skoro bez lidí :)))


Hmyzí říše kolem nás

11. srpna 2009 v 14:06 | ilon
Tak k tomuhle článku mě inspirovalo dnešní ráno. Přes noc mi vlítla do pokoje můra. Ale jaká můra !!!! To nebyla můra, to byl malej pták !!!!! Strašný. Každý z nás máme fobii na něco jiného, já ji mám na můry - jsou to pro mě takový malincí netopýři. Takže musel nastoupit manžel a vetřelce zabít. Jinak bych tam snad ani nešla a tudíž měla zpoždění - co se příchodu do práce týče.
Takže sem dávám pár "ROZTOMILOUŠKŮ".

Takhle nějak na mě koukala - Neřád jeden !!!!!!


Arachnofobici - nekoukat !!!! I když ta kukadla jsou taková roztomilá... Trošku šilhá :))) Jako Bill :)


Proboha - co to je ?!?! Vůbec netuším ... Komár ? Moucha ?


Hmmm - takovej mrňous a překoná protivníka jedna dvě ....


Rychle něco hezkého a roztomilého na uklidnění :)


No a když jsme se uklidnili, tak ještě jednoho pavoučka

Krása, krása

6. července 2009 v 8:09 | ilon
No nádhera, moc mě to láká vyet někam ven, je jedno jestli po čechách, nebo někam dál. Dovolenou mám až za 3 týdny - to je už k nepřečkání !!! No, tak budu alespoň koukat na obrázky ...

Cestování

7. června 2009 v 9:03 | ilon
Tak co, jaká je vaše vysněná dovolená ? Povalování někde u moře, nebo spíš aktivní dovolená, například slézání skal, nebo spíš poznávání nových míst a nebo zkoumání rozpadlin nějakých dávných chrámů ?
No, já se přikláním k povalování u moře. I když je pravda, že poznat například anglický venkov mě také hodně láká. Ono to je asi jedno, hlavně, že má člověk volno, a že se těší na relax a je fuk, jestli to jsou tůry po horách, a nebo to váleníčko u moře, a nebo někde v Čechách pod stanem :))) Všechno je hezké :))) Já bych jela na každý obrázek. Hned bych skočila do té první bleděmodré zátoky. No nic, dnes jdu do lesa, tak mi to zatím musí stačit.


ježiš, chudák, jak zdrhá :))) Takovéhle obrovské vlny jsem zažila jenom v Bulharsku, jinak jinde jsme měli jen takové klidnější moře, a když byly vlny, tak menší. Miluju veliké vlny, ale tohle je už přeci jenom moc.

Depresivní walls

4. května 2009 v 19:52 | ilon
Vy už tady většinou víte, že styl těchto obrázků se mi líbí, nejsem nějaký depresivní člověk( i když kdo to nezná, že ?), ale toto umění se mi líbí.

Tohle přeplněné město může ubíjet. Úplně tady vidím scénu z filmu Já legenda, jak Will Smith jde městem sám a sám, mezi prázdnými auty se prohánějí lvi a zebry a on by chtěl vidět alespoň jediného člověka na zemi ... No, tady by jich měl dost.
Koleje do prázdnoty ... No, nechtěla bych se tam v noci potulovat, i když na konci to vypadá, že je světlo a tudíž naděje ...
Západ slunce - tohle je spíš uklidňující
Oko v pastičce na myši - hmm, tak to nevím, co tím chtěl básník říct ...
Krásná temtota. V pozadí nějaký hřbitov, vlkodlak vyjící na měsíc - trošku strašidelné.

Další tapetka od Mizuki.Chan

10. března 2009 v 11:47 | ilon
Tak tahle tapetka je opravdu velmi originální - tématika twc nikdy nezklame, to se mi bude líbit pořád :))) Je krásná, taková zvláštní, líbí se mi, jak je to jakoby rozdělené - nádhera. Všimněte si ikonky na twc složce - to je fakt moc pěkný :))) Mizuki děkuji ti moc za zaslání, opravdu mi děláte radost, tím, jak mi hezky všechno posíláte :)))

Tapetka na plochu od Majky

9. března 2009 v 14:42 | ilon
Mám opravdu radost z toho, jak se nám to tady krásně rozrůstá. Vaše tapetky jsou krásně rozmanité a krásné. Majka mi poslala svojí tapetku s Billem a musím říct, že tuhle montáž mám moc ráda. Billovi to tady neuvěřitelně sluší a líbí se mi ten pletený svetr co má na sobě. No a ten nápad, že se v úlomku zrcadla na něj dívá Tom je úžasný :)) Majko, děkuji ti moc za zaslání, udělala jsi mi radost :))))


 
 

Reklama