Slash**

♥Saul Hudson♥

10. dubna 2012 v 17:15 | ilon
Ano, já vím, že už tady zase dlouho nebyl, a že už jste ho chtěli vidět a slyšet.* ) Ale stejně mi to nedá, už se mi po něm docela stýskalo a chci tady dát jednu písničku, kterou opravdu miluju. Nebudu se o tom rozepisovat, protože o písničkách se psát nedá, ty se nám buď zaryjí do srdce, nebo ne.
Nebude tady tentokrát žádné sólo, ale celá písnička, stejně pochybuji, že si ji někdo pustí, ale mě to nevadí, já si tady klidně budu jásat sama pro sebe :)))
Málem jsem padla, když ho viděla v učebnici AJ u Domči :))) O hezkých věcech se učíte, to se mi líbí, to za nás nebylo. Pěknou fotku tam dali, moooc pěknou ;-)
Sice jsem tady chtěla psát o tom, jak se snaží zvýšit povědomí lidí o mladých lidech, kteří skončí na ulici, o tom, jak má srdce na pravém místě a nežene se jen za nějakou bezduchou slávou a penězi, ale kdo ho má rád, tak to ví, kdo ho rád nemá, tak ho to nezajímá. Ten klip tady už mám déle, pod komentáři, ale protože tam videa občas měním, tak to dám i sem do článku.

Moc smutný klip, tohle opravdu stojí za podívání... A protože se mi opravdu hodně líbí a ..., tak ho sem dávám v maxivelikosti.*** Bill zase jindy ;-)


Démon ?? Anděl !!

24. února 2012 v 9:40 | ilon
Já VÍM, že už se po vám po Slashovi hrozně stýskalo a říkali jste si, kdy už ho sem KONEČNĚ ta ilon dá !!!! :)))))
Tak tady po delší době zase je a budu ho sem dávat tak často, až vás omámí a všichni se mnou budete chtít jít na koncert do první řady a budete ŠÍLET x))) Normálně omdlívačky ˇˇˇ

No dobře...., ale tak je pátek, dovoleno vše :)))

Název jsem dala schválně takový, jaký jsem dala, protože Slash může někomu přijít jako démon, který se třeba často opíjel, docela "zlobil", ale to k způsobu tohoto života patří a já si myslím, že uvnitř to je hodný andílek, který by neublížil nikomu a nikdy

Ono to není vidět, ale tahle animovaná montážka mi dala pěkně zabrat ++ Asi jsem mu tady udělala nepatrně delší vlasy, než má v reálu, ale mě to nevadí. ;-)Nooo a kdo by si ho chtěl náhodou poslechnout, tak sem dám jedno video. Asi je mu tam horko x)))

Záklony ❤❤❤

10. února 2012 v 17:13 | ilon
Takové záklony, jako ON prostě nikdo neumí. Už jsem to psala několikrát, nechápu, jak při tom ještě může hrát, on už ten sportovní výkon stojí za to :)) Ale nádherně tu hru prožívá, proto se na něj tak krásně dívá, není to jen tak nějaké studené brnkání na kytaru, ale emotivní zážitek.

Tak sem dám pár jeho úžasných záklonů, ale to není všechno, umí i jiné VĚCI, ale o tom zase příště :)) Tak hlavně umí nádherně hrát, kdo ho "zná", tak to ví, to tady nemusím zdůrazňovat . Nejraději mám, když jsou Slash s Michelem dohromady- to je živelnost sama, dokonalý zážitek. Neumím o Michaelovi mluvit v minulém čase ...
Tohle nemá obdoby !!!! Je opravdu dobrej, že tohle zvládne !!!

Tohle vypadá trošku vtipně, špatně jsem to "uřízla" :)))) Místo sexy záklonu ... ************* Ne, já to tady prostě NEMŮŽU napsat :))))


Solo Patience - luxusní. Animky to vždycky useknou, ale tady jsou jeho záklony v celé své kráse. Miluju tuhle písničku, nemá šanci se mi omrzet a to sólo mám v MP3 párkrát za sebou. Abych si to pořádně užila x)) Opravdu krásné.
Ano, tohle video už tady bylo a rozhodně tu není naposled x)))


Tak krááásný pátek přeji, to je pohodička, zase víkend před námi Líbající

Duff McKagan**

7. února 2012 v 16:48 | ilon
Protože měl Duff 5. února narozeniny, tak sem dávám jeho animky, aby tady nebyl jen Slash, ale i tento kytarista slavných GNR tady prostě nesmí chybět.

Ano, je to věnováno tobě, Olinko, protože vím, že ho máš ráda a jestli, až budeš na netu, ti to udělá alespoň trošku radost, tak budu ráda :-)
Ano, opět kýč :))) Ale mě se ta srdíčka prostě líbí, to jsem si nemohla odpustit !!!!


Fanynka*

4. února 2012 v 16:54 | ilon
Tak docela pěkná fan :)) No nic, já VÍM, že to je šílenej kýč, ale já jsem si zase po delší době potřebovala "zablikat" Mrkající Je to pěknej relax, takhle si něco v tom mrazu udělat pro radost.**


No a aby tady nebylo jen tohle, tak sem dávám dvě animky - jedna z dřívější doby a druhá ze současnosti. Já bych řekla, že na to, že je mezitím hodně let to zase tak velký rozdíl není. Hmm někdo prostě UMÍ stárnout - klikař jeden**


PředtímNyní

No a samozřejmě mi to nedá, musím reagovat na novou fotku Billa, ale nechci kvůli tomu dělat nový článek. Víte co ? Mě se ta jeho barva vlasů LÍBÍ !!!! Opravdu. Už to konečně není ten peroxidovej bloncek, takhle trošku tmavší mu sluší víc.
Že by na to konečně přišel a nenásilně začal vlasy ztmavovat ? To by se mi líbilo.

Ten pierc pod tričkem x))) Hmm - ty kšandy... Ty, co nosil dřív, ty se mi líbily víc.**

Piercingy hýbou světem :)))

31. ledna 2012 v 9:10 | ilon
Někomu se piercingy líbí, někomu ne, mě docela ano, jeden jsem dřív měla a přijde mi to prostě jako taková náušnice, akorát, že občas ne v uchu. Ale jak se říká - všeho moc škodí, to víme u Billa, ale Bill není sám, kdo se pyšní těmito kovy :-)
Pro mě by Bill byl v pohodě, kdyby neměl ten kruh v nose, to jediné mi vadí. I bych skousla ty dva ve rtu, ale můj názor Billa nezajímá, takže nic, no :)))) Ale musím říct, že tady mu to NEHORÁZNĚ sluší

A protože kluci se rozhodli dělat mrtvé brouky, kromě app, tak sem prostě budu dávat i své ostatní oblíbence, jako včera Sámera, a nebo tohoto pána - Slashe, kterého si buď zamilujete, a nebo vás tady bude za chvíli pěkně štvát. Ale nedá se svítit. A víte co - on má piercing v pupíku !!! To je odvaz - u chlapa !!! A Bill ho tam asi měl (má) také. A protože já jsem velmi toleratní a pro všechno "špatný", tak se mi to líbí !!!' Líbající


Saul Hudson - Slash

To tělo !!! Wooow


Druhá animka radši pod perexem, protože kdyby jste ji viděli hned, bez upozornění, tak by jste se do něj mohly bezhlavě zamilovat, a chudáci kluci TH by pak přišli o spoustu fans :)))))))

A koho by zajímala hudba, tak je pod perexem i video, z kterého animky jsou Mrkající

Ano, hudba by měla být to nejdůležitější :))))

Ono je teprve úterý, tak mě kdyžtak neberte vážně x)))

A ať vám dnes dobře dopadne vysvědčení Mrkající I jako žákům, i jako rodičům x))


Saul - Slash ♥

27. ledna 2012 v 19:42 | ilon
Co k tomu napsat ? :)) Radši nic. Ne, tak Billa teď malovat nemohu, protože vousy fakt neumím, na to moje kreslení nestačí, tak jsem namalovala tohoto úžasného kytarového Boha ♥ To se malovalo samo :))) Já neříkám, že to nějak zvlášť dokonalé, ale víte co ? Bavilo mě to Líbající

Užívejte PÁÁÁÁTEK !!!!!!حبي


A kdo by si ho náhodou chtěl poslechnout, nebo vidět , tak tady dávám video - mimochodem, úžasné video a doufám, že JEDNOU ho uslyším a uvidím naživo :-)


Sólo Patience - Slash**

22. ledna 2012 v 10:53 | ilon
Patience - překrásné sólo tohoto hudebního mistra, není pochyb, on prostě UMÍ. Když si jen vezmu, kolik hvězd si ho přizvalo už k spolupráci, tak je to zjevné. Tím nemyslím jen Michela Jacksona, ale spousty dalších, které nemá cenu jmenovat, je jich hodně, a ho zná, tak to ví :-)

Jeho hra na kytaru je omračující, stejně tak, jako ty jeho záklony :))) Nevím, jak to dělá, že dokáže hrát a ještě u toho dělat takovouhle show, ale dokáže to :-)


Kdyby byla App s ním, tak do toho jdu hned :))

Saul Hudson♥♥♥

14. ledna 2012 v 19:53 | ilon
Tenhle článek chci udělat už dlouho... Vím, že jak má někdo blog zaměřený určitým směrem - u mě TH, tak ostatní dejme tomu nezajímají jiné věci... Ale tak tohle období je takové, jaké je, vy kdo sem chodíte, tak víte, o co jde. Takže si sem pro radost dávám tohoto umělce, který je opravdu vyjímečný.
Při jeho hře na kytaru až mrazí, kdo jste si náhodou pustil to video, co je pod komentáři, tak víte o jde. ** Jeho hra je silná jako prudká letní bouře . A opravdu se mi líbí** Asi nejde najít asi větší protiklad - Bill a Saul***

Takže to berte jako článek, co si sem dávám pro radost :-) Já nevím, proč musí být pořád polonahej x))) Ale jako nic proti tomu x))
 
 

Reklama