Sexy Boys

Andy Sixx

24. ledna 2011 v 17:10 | ilon
Ne, ne,  tahle rubrika nesmí zahálet :)))  Jak jsem říkala, že ho sem dám, tak jsem to myslela vážně a dávám sem pár fotek.
Hmmm - je Billovi trošku něčím podobný, stejná štíhlost, podobná "ujetost" , slabost pro kérky a piercingy - no prostě vůbec by mi nevadilo, kdyby spolu nazpívali nějakou písničku a natočili na ni klip - to by bylo něco !!!! Oni by zpívali a Tom by jim k tomu hrál na kytaru xD


Andy Sixx

Asi s fanskou - téda, ta se má !!!! Jinak on ta tetování má hodně "zajímavá" ... Asi začal brzy a dával si to po těle bez rozmyslu, no skoro to vypadá, že některé si dělal sám :)))
Andy SixxAndy Sixx

Krasavci v digitálním umění

18. prosince 2010 v 21:03 | ilon
Pro tuhle kategorii mám opravdu slabost. Nevím přesně, jak jsou tato díla dělaná, jestli kreslená tabletem, nebo za použití nějakých brushů, ale rozhodně to stojí za to.
A pár by jich klidně mohlo být i reálných :)))


sexy boyssexy boys
sexy boys

Shiozaki Airu - Ren ai Shindan

29. listopadu 2010 v 10:27 | ilon
Když už jsem si tu rubriku kvůli němu založila, tak je jasné, že tady minule nebyl naposled :))) 
Ani k tomu nebudu nic psát, tohle si sem dávám pro radost, vím, že to dvakrát nikoho neohromí, ale on je TAK ZATRACENĚ SEXY  !!!!!


Tu poslední jsem se radši rozhodla dát pod perex. Je to taková adeptka na animku Billa s Tomem. 


Shiozaki Airu - Ren ai Shindan

Shiozaki Airu - Ren ai Shindan
Shiozaki Airu - Ren ai Shindan
Shiozaki Airu - Tsubasa no Kakera

24. listopadu 2010 v 14:36 | ilon
Áááách - tady ani nejde nic psát, protože tohle je opravdu dokonalost. Já vím, že se vám všem teď líbí ty úžasné nové fotky, které s klukama vyšly, ale já sem tohle prostě musím dát, i když vím, že tohle asi nikoho zajímat nebude ...

Shiozaki Airu je herec, který hraje v japonském dramatu Ren ai Shindan - je to o lásce, zamiluje se do jednoho studentíka umění, kterému zemřel otec, no prostě strašné drámo, ale některé scény naprosto úchvatné.

Tohle je ten krásný obličej, který vždycky smáznu, když dělám ty animky , a nahradím ho obličejem Billa.  To je tedy dilema :))) Jeden hezčí než druhý ...
Ren ai Shindan - Tsubasa no Kakera, Shiozaki Airu
Ren ai Shindan - Tsubasa no Kakera, Shiozaki Airu


Ren ai Shindan - Tsubasa no Kakera, Shiozaki Airu
 
 

Reklama