Sexy Boys

Japan boys

25. února 2012 v 18:20 | ilon
Protože Bill se poslední dobou vzdaluje stále víc a víc, tak sem pro změnu dávám tohoto japonského herce a modela - Shiozaki Airu. Je překrásnej - není tady poprvé a rozhodně ani naposled. Proslavil se hlavně trilogií BL filmů - Ren ai Shindan - kdy se zamiluje do jednoho studentíka umění, je to docela smutné. Poutavý příběh, který má sílu a je jedno, že se jedná o "jinou" formu lásky.*

Já si nemůžu pomoct, ale ti asiaté jsou opravdu proklatě sexy !!!! Jsou vždy krásně upravení, mají nádherné vlasy, jsou dokonale oblečení - nooo Bille, co si takhle z nich vzít příklad ? x))) Sundej čepici, vezmi si tužidlo a bude zase všechno OK.* x))

To cigáro - ach jo x)))
Zbytek pro jistotu pod perexem ;)

Final Fantasy - neuvěřitelná krása

4. srpna 2011 v 17:41 | ilon


Myslím tím, že je talent některých lidí opravdu naprosto neuvěřitelný. Překrásné kresby, dokonale propracované, úžasné stíny a světla, k tomu není co dodat.

A to, jak vypadají, je taková třešinka na dortu - opravdoví kreslení nereální krasavci ♥ Škoda, no.Autor : Cataclysm-XJapanese boys (BL)

9. června 2011 v 12:36 | ilon
Tak tohle budu muset hodně brzy něčím zaplácnout :))) I když sem zatím pro začátek dám jen nevinné záběry. Ale řekněte sami, nejsou ti asiaté proklatě sexy ? Miluju, jak chodí oblékaní, jak se starají o svoje vlasy, vždy perfektně upravení.
BL (Boys Love) filmy jsou v Japonsku naprosto normální, chtěla bych vidět, jak by něco podobného dávali v české televizi :))) Už vidím ty herce ... Plešatí, protože to je přece IN - ať mají vlasy, nebo ne, pohodlnost nadevše, a vůbec, nedokážu si to představit.
Se nedivím Billovi, že se mu v Japonsku tak líbilo, a že se tam chce vrátit xD


A kdo je zvědavý, zbytek radši šoupnu pod perex


Počítačoví krasavci - aneb FINAL FANTASY

11. května 2011 v 13:59 | ilon
Tak protože Tokio Hotel si teď asi dávají prázdniny od fanoušků, Bill nám možná chystá další překvapení, tak jsem zatím vybrala jiné krasavce. Sice nejsou reální, ale kdyby byli, tak by těch fanynek měli možná ještě víc, než Bill a Tom :)))
No nic, tohle je vždycky ošidné, když sem člověk dá něco úplně jiného, ale mě se to líbí.

Bille - prosím, sleduj ty účesy !!!! Děkuji :)))Photobucket

Photobucket

Photobucket


Photobucket


Tohle mi vzdáleně připomíná jeden moment z DDM :))

Namalovaní krasavci

6. května 2011 v 14:15 | ilon
Abych překryla tu hrůzu dole, dám sem nějaké namalované krasavce, přeci jen, ne každý může vidět takové děsivé věci.
Takže veseleji - tihle krasavci vypadají vážně k nakousnutí, škoda, že jsou jen namalovaní, že ? :))))

No nic, konec srandiček, opravdu - veliký obdiv autorům.

Japan boys

8. dubna 2011 v 20:14 | ilon
Hmmm takže aby tady nebyl jen Bill s Tomem, tak sem dávám i jiné objekty. No a řekla bych, že docela hezké objekty. Asijaté mají svůj šmrnc, jsou jiní, ale rozhodně mají něco do sebe ;-)

Dávám sem nějaké obrázky, ale jinak zkusím dát něco pod perex, co si opravdu perex zaslouží, abych si sem nemusela dávala lištu 18+ -někdo ví, někdo ne :))) Takže to berte s rezervou - jen tak pro radost - hmm :)) Někdo ví, jak je to s Airu, někdo ne, ale rozhodně to berte s rezervou :-)


Yaoi Cosplay (boyxboy)

18. března 2011 v 12:52 | Anoli
Já vím, že spousta z vás se na videa nedívá, já také moc ne, protože někdy, než se to načte, tak je to fakt k vzteku. Stejně už tady z toho bylo pár animek, ale ta hudba k tomu je prostě úžasná, tu jsem si zamilovala hned, proto sem toto video dávám. Krásné cosplay Boys Love, opravdu povedené. když člověk vidí ty nádherné Japonky, tak se člověku vnutí myšlenka, co se s nimi asi stalo ...
Dost se řešilo, jestli to jsou dívky, nebo kluci :-)

Proximity

15. března 2011 v 13:18 | Anoli
Tahle rubrika nebude zahálet, to nedovolím

A komu by třeba tohle bylo málo, tak jsem něco šoupla pod perex. Někdo to už třeba zná z druhého blogu (ten jsem fakt musela smazat :)), někdo to nezná, rozhodně tohle vypadá jako předloha a začátek pro LOVE ME V. Sice vím, že většina netuší, o co jde, ale nevadí :-)

Tady opravdu žádné komentáře nečekám, ale co, vy už mě znáte :)))))

Troška legrace , ale kdo ví ...?

10. února 2011 v 15:12 | Edene
Na tenhle pánský modýlek jsem nedávno narazila na netu a ani jsem netušila, že ho tak brzy využiju v nějakém článku. Billovu hlavu s baňkami už asi viděl každý a mě pobavily reakce některých fanynek, že to nejsou baňky, ale kondomy. No a hned mě napadlo, jak by to šlo tématicky dohromady s tímhle modelem. Pravděpodobnost, že by Bill zabrousil na tenhle blog a viděl tuhle ještě větší šílenost, kterou by ale určitě MUSEL mít taky, je mizivá a tak to sem s klidným svědomím dávám.
model

Krásný Andy Sixx od Chris

27. ledna 2011 v 7:41 | ilon
Tak tyhle nádherný fotky mi poslala Chris a musím říct, že vybrala úžasný momenty :-) No ale tenhle kluk je tak krásnej, že to snad ani jinak nejde.
Stejně mi strašně připomíná Billa z dřívější doby, a to je hezká vzpomínka. A nebude to žádnej namyšlenej fouňa, protože když jsem viděla jeho fotky s fans, tak se fotí úplně s každou a ještě se k ní hezky přitiskne, aby měla památku :)
Kdo to chce vidět, je to TADY a ten odkaz mi našla LucinQáá, takže Luci děkuji, opravdu super :-)


Milá Chris, děkuji za zaslání, on je fakt kus, škoda, že nepřijede, hned by byl důvod k srazu :)))

Andy Sixx

Andy Sixx

Ještě sem přihodím zase jednu s fanskou - závist !!!! No Bille, také by jsi se takhle vyfotil ?
No dobře, dobře, už radši končím :)))


Andy Sixx

A zbytek dám pod perex, je jich hodně a to je dobře !!!!

 
 

Reklama