Příroda

Fotografie od Katky DJKaulitz

21. prosince 2008 v 10:05 | ilon
Tyto krásné fotografie mi poslala Katka - opravdu děkuji moc. Vyfotila i svého mazlíčka bernardýna a bílou kočičku. Děkuji moc i za fotečky s Billíkem a Tomíkem :))) Jsem moc ráda i za ty ostatní fotky, ty jsem si uložila a schovala, to bys asi nechtěla, abych je sem dávala, ctím soukromí, ale jsou krásné :)))


Nádherné květy od Maja_N

8. října 2008 v 10:22 | ilon
Dnešní téma je od Maji, která mi poslala tyto úžasné obrázky květů. V tomto podzimním čase to je takové prozáření a rozjasnění těchto stránek. Květiny jsou nejen nádherné, ale škoda, že nám tady nemohou jěště vonět, to by byl zážitek dokonalý. Některé fotografovala přímo Maja, jsou to krásné fotky :))))))Obrázků je hodně, takže zbytek pod perexem. Majo, děkuji moc za zaslání, mám z nich radost :))))))

Krásné foto od Katushky

19. září 2008 v 17:54 | ilon
Tak tyhhle fotografie mi poslala Katushka - naprosto perfektní !!!!!! První je úplné umělecké dílo - nádhera - ty by ses mohla registrovat na Deviantartu. Další foto je taťka tenista - fešák :)))), pak tu máme Katushy koťátko - roztomiloušek, no a nakonec máme kamaráda v akci - hezkej kámoš :)))) Katushko děkuji moc za zaslání, tyhle fotky mi to tady rozsvítí :))))

Moc krásné obrázky od Darinky

14. září 2008 v 17:40 | ilon
Tyhle překrásné obrázky mi poslala Darinka - tedy Dájo, ty víš, čím mě potěšit !!!! Je to nádhera, prostě něco takového zbožňuju, takže se budeme kochat - tvůj výběr byl perfektní - děkuju, děkuju moc !!!!! Znovu upomínka pro vás ostatní - když se vám něco líbí - neváhejte a pošlete mi to - uděláte mi tím velkou radost - jako teď Dája :))))))) Dám to ve dvou částech :)))
Mimochodomen mám jí v oblíbených - velmi zajímavé články na jejím blogu - fakt nutí k zamyšlení.

Další krásné fotky do soutěže !!!!!!

13. září 2008 v 11:33 | ilon
Tyto úžasné letní fotografie mi poslala Billinka. Je to opravdová krása, nádherná místa - tentokrát tu máme Rakousko. Opravdu povedené, moc se mi líbí - Billinko děkuji !!!!!! Na závěr máte možnost vidět autorku těchto fotek, vážně jí to tam moc sluší, jsem ráda, že jsi mi jí poslala :)))))) Zítra odpoledne soutěž vypukne, takže jestli někdo máte jěště nějakou letní fotku k poslání, tak jěště máte čas.

Foto od Katushky

13. srpna 2008 v 11:08 | ilon
Vy víte, že jsem moc ráda, když mi něco pošlete. Takže jsem šťastná, že mi Katushka poslala tuto fotografii její sestřenice. Perfektní provedení, povedlo se jí zachytit okamžik letu, rozevláté vlasy, krásné. Okolo louka, takže to sem sedí úplně přesně, protože se to hodí k předešlému tématu. Katushko děkuji moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fotografie od Monzunika

3. srpna 2008 v 8:38 | ilon
Tyhle nádherné fotografie mi poslala Monzunik. Jsou opravdu krásné, mají atmosféru, moc se mi líbí ta úprava fotografií. Kostelíček při západu slunce, zastíněný stromy - prostě krása ..... Monzuniku - děkuji moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malinký Tom

11. července 2008 v 21:21 | ilon
Tak ten roztomiloušek na fotografiích dole je malinký bratránek Katushy. A teď se podržte, je to její NĚMECKÝ BRATRÁNEK A JMENUJE SE TOM !!!!!! No já bych řekla, že i podoba tam je, takže je to nádhera, jsem moc ráda, že jsi mi ty fotky poslala. Děkuju !!!!!!!!!

Foto od Katushy

10. července 2008 v 14:50 | ilon
Výborně !!!!!!!! Katushka mi poslala další své fotografie. Bob a Bobek je její výtvor, je to prostě šikulka. Druhá fotografie je vzpomínka na zimu, je to krásně barevné, moc se mi to líbí. Tak to berte jako inspiraci a taky mi něco pošlete na ilon007@seznam.cz. Katushce patří můj dík !!!!

Fotografie od Katushy

9. července 2008 v 21:26 | ilon
Mám strašnou radost, protože mi přišly fotografie od Katushky. Je vidět, že má ráda zvířátka, tak to jsme na tom stejně. Moc se mi její fotky líbí, jsou prostě nádherné !!!!!! To koťátko bych si hned vzala domů a pejsci jsou taky roztomiloučký. Takže Katushko - děkuju moc !!!!!!!!!!!!!!!!
 
 

Reklama