Příroda

MARŤANI NA ZEMI – MAKRO FOTOGRAFIE HMYZU IGORA SIWANOWICZE

8. února 2011 v 7:43 | ilon
Tohle je opravdu jak z jiného světa. Makro fotografie jsem měla vždcky ráda, snažila jsem se dokonce sem tam něco vyfotit, třeba berušku, nebo pavouka, ale samozřejmě s tím mým foťákem toho moc nenadělám. Jo - mít takový mikroskopický objektiv, to by bylo něco !!! Vyfotila bych si klíště sající krev těmi příšernými kusadly :)))


Tohle jsou nádherné fotky od profesionála - dokonalost tvaru hmyzu mě opravdu uchvacuje.


Takovej ňunínek - ta kukadla jako zrcadla  :)))) 
makro hmyz


makro hmyz


makro hmyzmakro hmyzmakro hmyz


makro hmyzmakro hmyz
makro hmyz

Abstraktní umění by Edene

2. září 2010 v 12:52 | ilon
Tak tahle nádhera mi přistála na emailu a její autorkou je Edene. Musím říct, že to je velmi originální a mě se to strašně líbí. Já si nemůžu pomoct, ale vidím tam létat neonové anděly, nejradši bych tam udělala kroužek, kde toho anděla vidím, ale to bych celé zkazila. 
Líbí se mi noční záběry, má to svoje kouzlo a tajemno.

Schválně nepíšu, co to znamená, jestli schválně někdo uhodne, co to doopravdy je :)

Děkuji moc za zaslání, moc se mi to líbí, krása, ale to už víš z emailu :-)


by Edene

Překrásné orchideje Edene

12. května 2010 v 11:48 | ilon
Tohle jsem si prostě nemohla nechat jen pro sebe. Tyhle krásné orchideje jsou Edene a musím říct, že mě to opravdu moc ispirovalo k tomu, že si konečně nějakou pořídím. Vždycky jsem si myslela, že s nimi je strašná práce, že se musí pořád něčím hnojit a já nevím co ještě, a že by mi stejně nekvetly a za chvíli uvadly. Ale prý je to naopak docela nenáročná květinka, akorát potřebuje dostatek slunečního světla.
Tu bílou orchidej už mají přibližně 10 let, no tak to je úžasný !!!! Jedna hezčí než druhá, všechny vypadají krásně, to jsem zvědavá, jakou si nakonec vyberu já. Budu v tom obchodě bezradně stát a nebudu se moct rozhodnout, už to vidím :))))))

Tak doufám, že nevadí, že jsem to sem dala :))))od Edene

od Edene

od Edene

od Edene

Překrásné animované fotografie Billa Kaulitze od Irenky

6. března 2010 v 7:42 | ilon
Tak nám zase sněží, což mě moc nepotěšilo, ale tyhle překrásné animace od Irenky nám připomínají, že se toho léta stejně jednou dočkáme, je to takové to těšení.

Fotografie vybrala nádherné, tady už asi všichni víte, že tohle období jsem měla nejradši, tady to všechno začalo, a když jednou zapomeneme, na nějakou písničku v budoucnu, tak na DDM asi nikdy. Billovi to v tom akváriu moc sluší - nejradši bych na koncertě nějakou takovouhle šou, než broučka chrobáčka :)))

Bude se to asi déle načítat, ale jsou opravdu dokonalé, mistrovská práce - to je dokonalost, jsem nadšená a moc ráda si DDM připomínám v této podobě - Irenko děkuji moc za zaslání :)))
Příště bude Vitas, to je také nádhera, ale tohle jsem musela dát dříve :-)
od irenky2


od irenky1


od Irenky

Krásné okénko od Irenky

1. března 2010 v 20:27 | ilon
Tak tohle mi opravdu udělalo velikánskou radost. Irenka byla tak hodná, že mi na email poslala okénko, které se jí opravdu mimořádně povedlo. Když jsem žádala, aby mi někdo poslal svůj výtvor na ukázku, ani jsem nedoufala, že to vyjde a něco mi pošlete. Vždycky se bojím, že třeba ty návody dělám nesrozumitelně, proto ta veliká radost.


Takže Irenko děkuji ti moc a moc za zaslání - tvoje okénko (i vybraná fotografie) jsou prostě úžasné, moc se ti to povedlo, krása :)))


Photobucket

Krásné zimní a vánoční fotečky od Therezky

11. ledna 2010 v 9:56 | ilon
Tak Therese mi poslala svoje fotečky z Vánoc a ze svojí zimní procházky - no prostě paráda, moc se mi líbí, jsou rozmanité a je jich hodně, což je moc dobře, takže si rozklikněte perex :)))
Zvláště se mi líbí tvorba ve sněhu - Humanoid a znak TH. Vánoční stomeček nemá chybu a svícen na stole je také úchvatný, ale to bych mohla vyjmenovávat všechno :)))

Milá Therezko děkuji ti moc a moc za zaslání - udělala jsi mi radost :)))

Krásná vánoční tabule od Lucky

10. ledna 2010 v 14:53 | ilon
Tak tuhle fotku vánoční tabule mi zaslala Lucka, za což jí moc děkuji :))) Soutěž nepořádám, protože mi do soutěže víc fotek nepřišlo, buď se vám nechtělo fotit, a nebo za to může má delší internetová odmlka, no každopádně nevadí :)))

Ten svícen je prostě překrásný, vánoční ubrus také, hvězdičky nevím, jestli jsou součástí ubrusu, nebo ozdůbka, každopádně to všechno dohramady působí krásně a útulně. No a ten salátek a řízečky z kapra - no mňááám - hned bych si dala :))

Milá Lucko děkuji za zaslání moc a moc :)))

Podzimní foto od Therese

13. září 2009 v 18:36 | ilon
Tak to je krása - sotva si postěžuji, že už jsem od vás dlouho neviděla žádnou fotečku - šup - a už mi přistály na emailu, to mám opravdu radost :)))
Therese mi napsala, že to fotila, když se proháněla na bruslích - tak to jseš dobrá, to bych se asi zabila :)))
Ty fotky jsou moc hezké, nádherná příroda, no prostě - tohle pokoukáníčko mám moc ráda :))
Děkuji moc za zaslání - udělala jsi mi, takhle při neděli večer, radost :)) Teda nebydlíš náhodou někde vedle mě ? - Vypadá to tam strašně podobně - jako by jsme pomalu byly na stejné procházce :))

Zbytek dám pod perex, tak se podívejte - jsou opravdu hezké.


Krásné fotogragie by Katushka

2. září 2009 v 8:23 | ilon
Tak z tohoto mám opravdovou radost. Už mi od vás dlouho nepřišly nějaké vaše fotografie a teď jsem se dočkala :)))
Katushka umí fotit opravdu nádherně, jedna fotka krásnější než druhá, to jsem se opravdu pokochala - překrásné :)
Ta poslední je prý od moře - pořízená před 14 dny - tak to je krásná vzpomínka. Líbí se mi úplně všechny, ta labuť je také úchvatná, pejsek na procházce, nebo slečna s roztomilou holčičkou, krásný chlapeček - no úžasné, jsi opravdu moc dobrá fotografka.
Děkuji moc a moc za zaslání a budu doufat, že jsi pro ostatní inspirace a také se někdo další odhodlá nám své fotky ukázat :))
Krásná ručka by Monzunik

5. března 2009 v 8:10 | ilon
To je nádhera - miluju takovéto fotky, které mají nápad a vypadají opravdu úžasně. Ta ručka je úplně přesná, úplně ji vidím někde na koncertě TH. Síťovina, náramek a do toho něžné srdíčko, černobílé nehtíky - dokonalé. Monzuniku, děkuji ti za zaslání této fotky, je to zase něco úplně jiného, to se ti opravdu povedlo, krása. (Taky si lakuju nehty načerno) :)))

 
 

Reklama