Příroda

Houbičky od vás ♥ a dáreček ♥

26. září 2012 v 19:06 | ilon
Tááák teď dělám článek, který mi opravdu dělá radost, celkově taková pohodička. Abych to upřesnila, podzimní pohodička. Což miluju. Nejsem sama, co zbožňuje poletování po lese, a jsem ráda, když sem můžu také dát nějaké fotky od vás, a ne jenom pořád ty moje. Sešly se mi krásné kousky, no uvidíte sami.
Protože foteček mám hodně a byla by škoda to sem nedat všechno, tak jsem nějaké dala pod perex, klikněte na Celý článek a uvidíte.

Nejdřív mi poslala fotky Russulka - nádherné úlovky - děkuji moc za zaslání ♥. A ten kotrč je prostě exkluzivní, je to zajímavá houba a prostě mňam :-) A nějaké houbičky jsou opravdu zvláštní, mají svou zajímavou krásu, ani jsem je neviděla v lese, jsou opravdu parádní.

RUSSULKA :


Tak a teď tady máme krásné houbičky od Janči - ona stejně jako já, má ráda krásu mochomůrek červených, já si je také ráda fotím, protože jsou úchvatné. A vůbec, byly v Mrazíkovi x) Pak tam jsou mochomůrky růžovky, ty zase ráda jím x)) Velmi děkuji za zaslání, opravdu mi to udělalo radost ♥, jsou nádherné :)


JANČA :
A pak tady ještě mám krásný dáreček od Lofn, opravdu si ho velmi vážím, je to nádherná animace a Bill je tady k nakousnutí ;-) Děkuji ze ♥, udělal mi velikou radost, to jsem sem musela dát hned, pěkně se to k houbičkám hodí. Bill k nakousnutí a houby k zakousnutí x)))

LOFN :
Tak kdo máte rádi přírodu, jako my, tak nezapomeňte se juknout pod ten perex, jsou tam krásné houbičky. Nevím, kdy se sem zase dostanu, proto vám radši popřeju krásný prodloužený víkend - jako chápete to ?!?!
To bude něco, už se nehorázně těším. A vy si to užijte maximálně

Krasavci :D

21. května 2012 v 12:57 | ilon
Řekla bych, že tito krasavci jsou někdy mnohem lepší, než nějací chlapi x))) No neříkejte, že když jdete do lesa a vidíte tam takovéto krasavce, že se vám nerozbuší srdce :D To jsou potom teprve tepy :))
No nic, kdo rád chodíte na houby, tak víte, o čem mluvím, je to nádhera, když jdete lesem a sem tam na vás vykoukne nějaký takovýto krasaveček Mrkající


No, a kdo to nemáte rád, tak tady pro vás mám jiné "krasavce" :D Ano, to slovo je u úvozovkách schválně. To je takové zklamání... Ten Bill je čím dál tím nabušenější, ty hubené nožičky se k těm svalnatým rukám opravdu nehodí, šílená kšiltovka mu snad k té hlavě fakt přirostla, pro mě strašný. Chválím Toma, ten vypadá hezky, vlasy do culíku se mi u chlapů líbí, je sexy pořád, narozdíl od svého bráchy...
Tak někomu se Bill líbí, někomu ne - pro mě - musí být oblečený, aby nebyly vidět svaly, nesmí mít čepici a vůbec, vždyť víte x))


Krásný den vám přeju, už se nám to blíží a za chvíli vyrazíme do lesa a kašlete na to, že je pondělí, vždyť to je také někdy pěkný den, no ne ? Líbající

Tohle jsem si teda nemohla odpustit. Je to šíleně odfláklé, ale vy víte, co jsem tím chtěla říct...


Vážky **

14. února 2012 v 17:50 | ilon
Vážka - stvoření z větru, vody a slunce - létá jemně, neslyšně po obloze, její průsvitná křídla září v paprscích slunce, třpytí se v nich duha a vždycky, když vidím vážku, třeba na obrázku, tak si vzpomenu na léto, na tu pohodičku a klid - takové to letní ticho, kdy se ani stéblo trávy nepohne a proti slunci létají tyto nádherné královny hmyzu.

Vážka je symbolem léta a časného podzimu, ale také VOLNOSTI, nezávislosti, pevnosti a zároveň křehkosti.

Dám sem pár těchto kouzelných stvoření. Někdy bych sem mohla dát všechny moje šperky, na kterých vážku mám, je už toho docela dost. Mám je prostě ráda, jsou úchvatné :-)


No a tady je MOJE vážka x)))) Mě to nějak chytlo, to kreslení*** Narcisy mám moc ráda, stejně jako tulipány - jaro - už ho prostě chci !!!!


Úžasná krajina naší země

12. prosince 2011 v 11:53 | ilon
Musím říct, že naše krajina je opravdu nádherná. Máme hory, máme malebná údolí, klikatící řeky, krásné skály, hluboké lesy. Když člověk projíždí naší zemí, tak se nenudí, naše krajina není jednotvárná, jako třeba, když jsem projížděla Rumunskem a pořád a pořád tam byla pole, rovina, občas vesnička, městečko a zase ta pole a pořád ta rovina. No, já vím, že mají krásné hory, ale ty jsem neviděla. Nevadí, o tom psát nechci.
Dám tady pár fotek z Naturfoto - kde je vidět, jaká krása se v naší zemi dá pořád objevovat. A musím říct, že jsem velmi ráda, že se u nás střídají roční období - že v naší zemi je v létě léto a v zimě opravdu zima - sníh, a ne, jako někde, kde mají v zimě 30 stupňů. (No dobře, zatím ta zima na zimu nevypadá, ale přijde to). Vždy se těším na to další roční období, teď se těším na sníh, za chvíli se budu těšit, až budou kvést krokusy a tulipány .
No dobře, tak nemáme moře, ale zase o to víc se nám u něj líbí, když se tam dostaneme. Kdyby jste měli moře u baráku, tak by vás to třeba za po pár letech nudilo x))

ŠumavaBeskydy
Ještěd
Třeboňsko
Krkonoše
Jizerské hory

Ještě žiju ...

1. října 2011 v 20:49 | Edene
Jen si nemyslete, že mě ten náš blondýn odrovnal natolik, že už se tady neobjevím! Pravda, chvíli jsem to rozdýchávat musela, ale co už s Billem naděláme, lepší to nejspíš nebude a tak ať si ten svůj blonďatý nákyp užívá. Důvodem mojí pauzy tady byl spíš nedostatek času a také nějaké to cestování. Dávám sem několik svých fotografických postřehů, takže kdo má zájem, klikněte si ...


Krása Orlických hor od Máši

20. července 2011 v 12:13 | ilon
Tyhle nádherné fotografie pro nás nafotila Máša a já musím říct, že to krása a člověk by se tam nejradši hned vypravil. Orlické hory jsem zatím nenavšívila, ale jak tak koukám, tak to je veliká škoda, protože to je moc hezký kout naší krásné země. Máme opravdu štěstí, že žijeme obklopeni tak malebnou a krásnou krajinou, tady je množství úžasných výletů opravdu nepřeberné.

Milá Mášo - děkuji moc za zaslání :-)

Teď tady zkopčím kousíček emailu, popis k fotografiím :

snímek č 1 a 2: na nejvyšším bodě Šerlichu stojí Masarykova chata
3: pohled od chaty do Polska
4 a 5: asi 1 km níže stojí Šerlišský mlýn vč. mlýnského kola a vodníka
6 a 7: a to jsou pohledy do našeho vnitrozemí
Tak jo ...

10. června 2011 v 17:48 | Edene
Tak tohle pak přijde když se vyčasí po bouřce, kterou nám tady dnes ukázala ilon ...


Tak i mně už na zahradě něco kvete

9. června 2011 v 11:50 | Edene
Tenhle rozkvetlý keř je momentálně největší ozdobou naší zahrady ...

Tak a tím jsem chtěla zamaskovat ta velice si blízká a spoře oděná dvojčata, která najdete pod perexem.

Tak ještě malá vzpomínka na zimu

10. května 2011 v 12:47 | Edene
Pokud jde o mě, já bych klidně celou zimu a sníh zrušila, protože jsem velmi teplomilný člověk, ale když jde jen o takové "nakouknutí" do tohoto ročního období a pak rychle pryč, tak je to nakonec příjemný zážitek.
Dávám sem svoje fotografie z víkendového výletu na Sněžku, který byl díky překrásnému počasí opravdu skvělým zážitkem.

Nejsem žádný zapálený fotograf a tak berte tyhle snímky s rezervou. Pokud někoho zajímají i ty další, jsou pod perexem.

Kytka smrdutka

5. května 2011 v 12:37 | Edene
Tak aby to nevypadalo, že přes kytičky je tu jen Ilonka, dávám sem i já jeden svůj "výpěstek". Na zahrádce toho ještě moc nekvete a tak aspoň jedna pokojovka. Určitě ji všichni znáte a víte, že tenhle květ je sice krásný, ale vydržet s ním v místnosti se dá jen s velkou dávkou sebezapření. Určitě je lépe ji dát někam do exilu (jako jsme to udělali my) a chodit se jen na chvíli pokochat její krásou.

Můj zmijovec


 
 

Reklama