Obrázky ostatní

To je Ťutínek, co ?

7. září 2009 v 8:49 | ilon
Tohle jsem našla už někdy před rokem na internetu a pořád si tu fotku schovávám. Kdybych se tenkrát nerozhodovala tak dlouho, tak už to kotě bylo moje. Stálo sice 6.000, ale úplně jsem si ho zamilovala. Ta veliká hlavička, a ty kukadla !!!!!
To je můj sen, ale prostě si ho nemohu dovolit, protože by mi ho o dovolených neměl kdo hlídat. Já nevím, existují sice zvířecí hotely, ale to se mi nechce ...
Ale nevadí, jednou bude můj. Třeba až v důchodu, a nebo se prostě přestanu všeho bát, a ono to nějak dopadne :)))

Houby

22. srpna 2009 v 7:06 | ilon
Konečně sprchlo, tak doufám, že se dočkám. Klasické hřiby už jsem sem dávala hodněkrát, tak tentokrát jsem použila foto z Deviantartu.

Magické chvíle dětství

14. srpna 2009 v 17:38 | ilon
Tenhle obrázek je krásný a má úžasnou atmosféru - je takový uklidňující ... Tak se mi líbil, že jsem se rozhodla ho sem dát, i když na sobě má ten copiright Deviantartu.
Kouzlo dětství se už nikdy nevrátí, ale moc dobře si pamatuji tu fantazii, to nadšení - princezny a draci byly všude okolo mě - a v každém koutě byla nějaká jiná pohádka, protože představivost neměla hranic. Krásný čas ...

Domečky a mraky

24. července 2009 v 12:31 | ilon
Tyhle fotky se mi strašně líbí, mají svoje kouzlo. To nebe je úchvatné, tam je vždy na co se dívat. Hlavně, když trošku fouká vítr a mraky si plují po obloze. To si hodně pamatuji z dětství, teď už člověk to nebe tak nepozoruje ...


Můj diplomek z fotografické soutěže

22. července 2009 v 16:26 | ilon
Tak tenhle krásný diplomek mám od Milana za fotografickou soutěž, které jsem se zůčastnila. Tedy 4. místo - páni - to je nádhera, to jsem ani ve snu nečekala. Milane - děkuji za diplomek, mám z něj fakt radost :))))
A soutěžila jsem s těmito fotografiemi

Chaty, chalupy, roubenky - úžasná romantika

22. července 2009 v 9:11 | ilon
Tyto typy staveb mám strašně ráda, vždycky, když jedeme na hory, tak si tyto nádherné roubenky ráda prohlížím. Mají svoje úžasné kouzlo. Tam strávená dovolená je prostě ráj na zemi. (No dobře, moře je "nepatrně" lepší :))
Párkrát jsme takhle bydleli - nezapomenutelné. Rozehřátá pec, krásně to tam voní dřevem a když přijtede zpět v zimě třeba ze sjezdovky, nebo běžek, tak tam na vás dýchne útulný klid, svádí to dát si třeba groček a pozorovat malým okýnkem padající sníh ... Televizi v podstatě vůbec nepotřebujete.
K snídani vám dají pravé horské kyselo, k tomu domácí chléb - na takovou krásnou dovolenou se nedá zapomenout. Budu muset najít fotky a naskenovat je a dát sem - byla to fakt krása.Dvojníci twins od Edene

21. července 2009 v 8:55 | ilon
Milá Edene, děkuji ti za tyto úžasné fotky dvojníků. Jsou opravdu moc a moc povedené a máš úplnou pravdu v tom, jak jsi mi napsala, že je smutné, že "místo nových fotek našich krásných kluků musíme dávat spíš nepodařené napodobeniny". Jo - to je přesný !!! Jsem otrávená jako šváb, už aby byl alespoň ten Humanoid. V říjnu - nádhera ... No nic, dovča se blíží, takže vyhlídky pěkné :)))


To je podařený Tom, to bude asi nějaké slečna, že ?


Jednu dobu jsem si fakt myslela, že tohle je Bill - výborný !!!

Pěkná postavička - vůbec nevím, jestli to holka dlouhánka, nebo kluk :)

Čapka, kabelka, melírek - no tohle je úplně přesné

Perfektní - Tom jak vyšitej. Má i piercing

Tak tohle je poznat hned, že to není Bill - velmi zvláštní obličej, ale NĚCO z Billa tam prostě je... Mi přijde, jak po plastice :)

Tenhle "Tom" má opět takové zvláštní chemlonové dredy, to bude asi ta samá osoba, jako v červeném tričku výše...

Teda neříkejte mi, že tohle není Bill !!! Ta kérka, sice ji nevidím celou, ty řetízky, postoj - úplně dokonalá kopie ...

Neodpustila jsem to a šoupla jsem sem ještě tuhle fotku, kterou jsem měla uloženou - no prostě - krása !!! Nevím, jestli to je kluk, nebo holka, ale je TO moc pěkný :))

Ženy ve fotografii

20. července 2009 v 17:35 | ilon

Bez komentáře ....

15. července 2009 v 11:03 | ilon
36 stehů ...


"Gustav mluvil s dívkou," řekl svědek "náhle stálo kolem něj pár kluků. Jeden z nich, skinhead, napadnul Gustava. Další k nim přišel a udeřil Gustava do obličeje, bez varování. Potom se strhnul boj mezi Gustavem a tím klukem." Očitý svědek pokračuje: "Ten kluk odešel od Gustava, potom se krátce na to vrátil zprava a udeřil Gustava s lahví piva, opět bez varování. Potom ho odeřil druhou lahví. Gustav spadnul na podlahu a útočníci utekli." Mezi hosty v klubu panovala nervozita. Gustav krvácel z hlavy opravdo hodně, vzali ho na toalety, krátce na to dorazila policie a ambulance.


A stejně mi to nedalo a muselA jsem sem to video dát ... Prý je to z té rvačky - mám ho od GEHEIMNIS

To jsou ale nehtíky !!!

9. července 2009 v 12:59 | ilon
Tedy já si občas také ráda hraji a na nehty si lepím různé hvězdičky, třpytky, prostě blbinky, ale co je moc, to je moc. Majitelka těhle nehtíků nejspíš nemusí mýt nádobí :)))) No, ale rozhodně to je zajímavé - krásný motýlek - jen uletět. Ještě, že to není můra xD

 
 

Reklama