Obrázky ostatní

Pohoda Vánoc

3. prosince 2009 v 9:05 | ilon
Ano, ano - zima a Vánoce tady už asi budou každý den :) To je ale dárků, co ? Je pravda, že v dnešní době se kvalita dárečků hodně vylepšila, když si vzpomenu na svoje dětství, tak se prodávaly dva typy panenek a dost. Ale zase děti v té době si vyhrály opravdu se vším :))) Pamatuji si, jak jsem dostala takovou obyčejnou panenku, která byla hadrová a byla jsem tak šťastná, že jsem si přišoupla k posteli stoleček a musela spát pořád vedle mě :)))
Ale radovat z dárků se samozřejmě umí děti v jakékoli době, byla jsem nadšená, když jsem dětem kupovala vždycky hračky - všechny ty různé panenky, co pláčou, zavírají očka při usínání, smějí se, pijí z flaštičky - no úžasný :))


Zimní obrázky

2. prosince 2009 v 9:08 | ilon
Tohle mě teď nepřestane bavit až do Vánoc. Pořád si přivolávat ty chvíle, jak by to teď mělo vypadat ... Vím, že vždycky, když napadl sníh, tak jsme se s dětmi vypravili někam do lesa, to byla vždycky nádhera. No, podle předpovědi vědců zabývajících se globálním oteplováním, to bohužel bude čím dál tím horší a o sněhu na Vánoce si v naší zemi můžeme jen nechat zdát ...
Zimní fotogalerie Benešova a okolíVánoční obrázky

30. listopadu 2009 v 7:46 | ilon
Tak co, zapálili jste si včera první svíčku na adventním věnci ? Vánoce už se nám blíží, za chvíli bude Mikuláš, no teď je opravdu se na co těšit :))) No, 11. prosince jedeme na hory, tak to jsem moc zvědavá, jestli napadne do té doby sníh. Tohle mě vždycky štve, já nevím, že už jsem si za léta bez sněhu na to nezvykla. A jestli nasněží, jak předvídají meteorologové, až někdy v únoru, tak to už nechci, v únoru už se těším na jaro :)


Klik hier voor meer gratis plaatjes
Klik hier voor meer gratis plaatjesLide Lide GraphicsLide Lide Graphics


Lahůdky pro řidiče od Darinky

16. listopadu 2009 v 7:23 | ilon
Tedy když jsem viděla tyto obrázky, tak jsem řidiče, co tohle musí zvládnout opravdu obdivovala. Já si sednu za volant, jen když zaspím do práce, a to se ještě skoro klepu strachy :)))) Takže když vidím takovéhle klaustrofobické "vychytávky", tak mi z toho není nejlíp. Asi bych zastavila a dobrovolně utekla :)))))
Milá Darinko, děkuji ti za zaslání moc a moc - je to opravdu zajímavé :)))

A jako závist, že jste doma a máte prázdniny, nebo dovču !!!!! No, já jsem v práci, ale nehodlám se moc předřít :))))

To auto tam !!!!

Starý strom

5. listopadu 2009 v 17:45 | ilon

Pohodové obrázky od Darinky

31. října 2009 v 3:32 | ilon
Milá Darinko, děkuji ti za zaslání těchto krásných obrázků, opravdu jsou takové milé a pohodové .

Malé děti a zvířátka, na to se vždy ráda podívám a některé jsou opravdu hodně veselé :)))A zbytek je pod perexem :)


Chcete mazlíčka ?

28. října 2009 v 8:01 | ilon
Tak tyhle roztomiloušky mi poslala Edene, za což jí moc děkuji :)))
Je zajímavé, jak ztráta srsti vzhled zvířátka ovlivní. Nechápu, že jsou například kočky šlechtěné, aby srst neměly. Ano - je to pak dobré zvířátko pro alergiky, ale nevím, myslím si, že bych z takového mazlíka měla horrové sny.


Mimča od Darinky

27. října 2009 v 15:36 | ilon
Darinka mi poslala taTo krásná miminka a ještě víc, celou krásnou spoustu, kterou sem dodám, až konečně půjdou normálně vkládat obrázky. Jestli tedy někdy ještě půjdou vkládat. Jestli je to tak, že to jde jen přes Galerii, tak to se mi VŮBEC nelíbí !!!!
Možná i kvůli tomuto Dája založila nový blog - tady - http://damavla.bloger.cz/, tak kdo nevíte, kde ji najít, tak je právě zde :)))

Darinko, děkuji moc za zaslání těch obrázků :))))
Inspirace tetování

8. října 2009 v 8:12 | ilon
Tohle je moc hezký tetování. Já pořád uvažuju o dalším, ale pořád se tak nějak nemůžu rozhodnout, co vlastně chci. Neznáte někdo seriál Miami Ink ? Dávají to na Discovery a hltám to každý den. Jsou tam jedni z nejlepších tatérů a dělají opravdu krásné věci. Třeba i portréty dětí, když to nějaký rodič chce, nebo naopak si tam jeden kluk nechal vytetovat maminku, která mu umřela. Prostě úžasný seriál - doporučuji - jsou to opravdoví umělci.


Na tuhle jsem narazila teď, tak ji sem dodám, protože to je podobný styl. Rozmazaný, ale nevadí, u tohoto to není tak důležité. Hmmm tak to se mi taky líbí :) Dobré místo - tam mám ještě volno :))A ještě jednoho andílka, abych sem dala něco pěknýho, po tý hrůze dole. A taky proto, že je tam vidět kousek té vytetované hvězdičky :))

Moje krásné diplomky

6. října 2009 v 6:24 | ilon
Tady dávám svoje dva diplomky, kterých si opravdu vážím a moc se mi líbí. Ten první je od Domči - to je moje dcera, kdo ještě neví :))) a udělala mi ho za design, který jsem jí udělala.
Domíí - moc se ti povedl, jsi šikulka - DĚKUJU ti moc, udělala jsi mi radost :-)
Tenhle diplomek je od Lenny, a je pro mě stejně důležitý. Lenno - DĚKUJI ti za něj moc - je krásný - a ta nádherná slova, co jsi mi k tomu napsala - no úžasný, vážím si toho moc, ty víš :))

 
 

Reklama