Obrázky ostatní

Krásný diplomek by Danca

9. března 2010 v 9:12 | ilon
Tak tímhle obrázkem mi Danca opravdu udělala radost, nádhera. Ta andělská podoba k Billovi prostě patří.
Milá Danco - děkuji moc, trefila jsi to naprosto přesně, úžasné, krása :))))


No já doufám, že bude všechno v pořádku, ty zvěsti okolo zrušeného koncertu, co teď kolují po netu člověku moc nepřidávají. Nejdřív, že je nemocný Bill, potom, že je nemocný Tom, nakonec se z toho jako vždycky vyklubaly prachy - no, to jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne u nás. Pamatuji si ten úlek, když tady kluci byli minule, když posunuli koncert o hodinu a člověk si říkal, co se asi děje. Jestli to odsunou i teď, tak to budou pořádný nervy.
Největší hnus mi připadá, že nechají fansky nakráčet do haly a pak to zruší. To zklamání muselo strašné ....No, na zvednutí nálady ta krása od Danci


Krásné umění

20. února 2010 v 10:53 | ilon
Tohle nikdy nepřestanu obdivovat. Nádherné obrazy s úžasnou tématikou, má to duši, není to jen něco naplácaného bez ladu a skladu. Abstraktní umění prostě nechápu a moc se mi nelíbí. Já na obrázku potřebuji vidět něco určitého, co v nás třeba vyvolává nějaké vzpomínky, a takovéhle věci mě uchvacují. Autora už bohužel nevím, ale je to od jednoho mladého českého malíře.


Krásné přáníčko od Mizuki

5. února 2010 v 21:32 | ilon
Tohle krásné přáníčko k svátku jsem dostala od Mizuki a moc, moc jí za něj děkuji. Mizuki nešel internet, takže mi ho dává teď, aby jste si třeba někdo nemyslel, že máte chybu v kalendáři :))))
Milá Mizuki udělala jsi mi velikou radost :)))


Krásný diplomek od Lucky

2. února 2010 v 11:02 | ilon

Tak tenhle krásný diplomek jsem dostala od LUCKY a tímto jí za něj velmi děkuji, moc se mi líbí.
Dávám sem i moji soutěžní fotografii, no jasně, co ode mě čekat jiného, než nějakou dobrůtku, že :))
Tyhle časy jsou bohužel pryč ... Teď práce, dovča daleko, ach jo :(

Děkuji moc

20. ledna 2010 v 9:56 | ilon
Děkuji moc všem, co mi přejete, děkuji za překrásná přáníčka a za to, že jste si vzpoměli. Děkuji za přání po mejlíku a vůbec, udělali jste mi velikou radost :))))


Teď se jenom hrozím, že jsem třeba zapomněla a někomu nepopřála ...

EDIT : VELMI, OPRAVDU VELMI SE VŠEM OMLOUVÁM, CO MI PSALI DO NÁVŠTĚVNÍ KNIHY, MYSLELA JSEM, ŽE SE MI JÍ PODAŘILO ZRUŠIT, AŽ NA UPOZORNĚNÍ MILANA JSEM SE DOZVĚDĚLA, ŽE FUNGUJE DÁL !!!! OPRAVDU JSEM TO NETUŠILA, TAKŽE OMLUVA A PODĚKOVÁNÍ ZA UPOZORNĚNÍ...
¨


Krásné svátky všem

24. prosince 2009 v 11:10 | ilon
Moc bych vám všem chtěla popřát krásné svátky, hlavně ten dnešní krásný sváteční den. AŤ se vám splní všechny vaše sny a přání a také přeji zdraví a štěstí - no prostě užijte si to !!!!!

Moc, moc děkuji za přáníčka, vážím si všech :)))


A také bych rovnou chtěla popřát všem Evičkám - ať se všechno daří a užijte si dnešní sváteček :)))

Sněhové vločky

19. prosince 2009 v 7:51 | ilon
Stejně mě nepřestane udivovat ta dokonalost tvaru sněhových vloček. Je to nádherná, ledová krása, prostě umění, které vytvořila příroda. No a pak samozřejmě umění těch lidí, co to dokáží vyfotit.


Konečně !!!!!!!

17. prosince 2009 v 9:37 | ilon
Tak jsme se dočkali i my, co jsme v nižších polohách, a konečně si mohli vychutnat pohled na sníh. Prostě nádhera, já jsem nadšená, ráno jsem si cestu do práce po dlouhé době opravdu užívala. Většinou poslouchám MP3, ale dnes pro mě bylo stokrát lepší poslouchat sníh, jak hezky chrupe. A jak se krásně třpytil - no nádhera, jsem moc ráda, že jsme se dočkali, a ještě před Vánoci :))))


Starodávná krása

7. prosince 2009 v 16:16 | ilon
Tak o tuhle nádheru se se mnou podělila Majka, za což jí moc děkuji, protože typ takovýchto obrázků mám strašně ráda. Líbí se mi ta doba, která nebyla tak uspěchaná, kdy lidé neznali mobil, televizi ani internet a měli čas se radovat třeba z toho, že rozkvetla sedmikráska.
No, ale zase se nemohli třeba radovat z nového emailu, že ? :)) Takže nebudu remcat, každá doba má svoje, ale tyto obrázky mají své kouzlo.
Romantika

5. prosince 2009 v 9:24 | ilon


 
 

Reklama