Obrázky ostatní

Možná troška inspirace?

31. května 2011 v 20:41 | Edene
Nedávno sem Ilonka dávala takového ROZTOMILÉHO (brrrr ...) vytetovaného pavoučka a tak mě napadlo pokoukat i po jiných podobných 3D kérkách. Musím říct, že této havěti jsem našla hned několik verzí, ale protože mi jsou pavouci velice nemilí, nebude tady žádný z těchto exemplářů. No tak některá z těchto tetování jsou hotová umělecká díla, ale takto si ozdobit tělo může jen opravdový "fajnšmekr".


Inspirace pro Billa, milovníka upírů.Není to snad dokonce on?! Naušnice a prsten tam jsou ...

Tak mě zase něco napadlo ...

3. května 2011 v 20:23 | Edene
... v souvislosti s tímhle obrázkemNo já vím, že to vypadá jako stylizovaná hlava medvídka, kterému chybí jen dokreslit oči, čumák a tlamu. Nicméně medvídek to není.

Jó já se mám ...

21. dubna 2011 v 9:18 | Edene
... tenhle přívěsek mám od Billa! Kluci nám zasponzorovali naši výstavu a já jsem ZASLOUŽENĚ vyhrála ...Tak tohle mě napadlo když jsem tuhle krasavici uviděla. A hned jsem ji využila jako úvod k článku, který je vlastně o ničem, jsou to jen zvířátka pro dobrou náladu. Mějte hezký sluníčkový den!

Tak vám jdu zase dělat chutě

19. dubna 2011 v 6:00 | Edene

No já vím, že tyhle bobule, které sem dávám na úvod, ve vás asi žádný Pavlovův reflex nevzbudí, ale u nich to všechno začíná.
Ano, jde o kávičku, kterou asi miluje většina z nás a bez které si asi už ani nedovedeme představit třeba ranní vstávání. Aspoň tedy já! Každý má určitě tu svoji značku a hlavně ten svůj recept, podle kterého si kávičku připravuje tak jak mu nejvíc chutná. Někdo ji miluje černou a sladkou, někdo se smetanou, někdo dává přednost ledové kávě a někdo ji nejraději horkou a hořkou ... to jsem právě já.
O historii kávy toho asi každý četl už hodně a tak dávám jen pár obrázků na "povzbuzení chuti". Tak krásné vstávání ...

Jen pro odvážné

13. dubna 2011 v 17:35 | Edene
Tak nedávno jsem tady prudila s toaletními papíry a aby toho nebylo málo, dávám sem jednu "onu místnůstku", která na tohle téma rovnou navazuje. Tak by mě zajímalo, jak to s tou paní na fotce nakonec dopadlo ... pokud ji použila, sudoku tam rozhodně asi neřešila!


Vůbec netuším, zda se na blogu obrázek objeví, zdá se, že blog.cz zase "kuchtí" nějaké novoty.

"Ptáčci"

11. dubna 2011 v 17:29 | Edene
Myslím, že zvířátka máme rádi asi všichni co sem chodíme a proto si myslím, že jich není nikdy dost. Ilonka nám tady dala obrázky krásných ptáčků, kteří nás teď z jara oblažují nebo některé spíš "oblažují" svým zpěvem. Já tady dávám "ptáčky" docela jiné, jejichž doménou většinou není poskakování ve větvích, ale své důvody, proč se dostali zrovna tam kde jsou, jistě mají.


Tyhle kozenky se zřejmě rozhodly, že zrovínka tenhle strom je ten nejchutnější ... fotomontáž? No kdo ví, ale hodně mi to připomíná Řecko, vždy jsem žasla nad tím, jaké kaskadérské kousky kvůli potravě dokáží předvést.
Co se odehrává v hlavách těchto medvídků fakt nedokážu odhadnout, buď je strom celý natřený medem anebo si někdo "pohrál". Každopádně jsou roztomilí.No a tyhle opičky jsou asi známé všem, žijí v Japonsku a velice rády se koupají v horkých horských jezírkách. Tady je důvod, proč se k sobě tulí ve větvích asi zcela jasný ... válet se ve sněhu asi moc tepla nepřidá.Tak mě napadlo, že jsem tady mohla dát anketu "pravda nebo výmysl", ale protože rozuzlení kromě třetího obrázku neznám, byla by jaksi bezpředmětná.

Důležité maličkosti

28. března 2011 v 16:55 | Edene
Asi si budete říkat "ta holka má ale starosti!", ale tenhle článek mě napadl díky Billovi. Vzpomněla jsem si, jak v jedné epizodě nakupoval toaletní papír a velice pečlivě vybíral nějaký "extra strong" pro Georga. A tak jsem si říkala, zda se vůbec dá pořídit tahle důležitá věc každodenní potřeby i v povedení, které by uspokojilo i tak extravagantní osobu jako je Bill. A ejhle, byla jsem překvapená rozmanitostí sortimentu, který se nabízí.


Luxusní provední, které by jistě uspokojilo i náročného spotřebitele ...


Koho zajímají i jiné netradiční "kousky" klik na celý článek.

Sladké pokušení

24. března 2011 v 16:46 | Edene
Hmm, tak tohle bych si dala jednou líbit ...Asi neznám nikoho, kdo by neměl rád čokoládu. Je to snad nejoblíbenější pochoutka vůbec a čas od času jejímu kouzlu podlehne každý. To, že má kladný vliv na naši psychiku víme z vlastní zkušenosti asi všichni a dokonce prý její konzumace snižuje krevní tlak. Ale určitě ji nejíme ze "zdravotních" důvodů, ale pro ten úžasný požitek, který nám tohle mlsání přináší.
Já se přiznám, že si ji moc často nedopřávám díky kaloriím, kterými je přímo nabitá, ale když už zhřeším, tak je to dobrou hořkou čokoládou, kterou mám nejraději. Takže kdo držíte dietu, nebo kdo nemáte po ruce aspoň kousek této pochoutky, nerozklikávejte celý článek, zaručeně na ni dostanete chuť.

Japonsko

18. března 2011 v 20:09 | Edene


Asi se mezi námi nenajde nikdo, kdo by s napětím a s lítostí nesledoval katastrofu, která se děje v Japonsku. Nechci sem dávat obrázky zkázy, které vidíme teď každý den, dávám sem obrázky idylické s přáním, aby co nejdříve Japonsko vypadalo zase tak, jako ho mohli poznat třeba i kluci z TH.
Tak hlavně hodně štěstí a síly všem postiženým ...


Mimikry

4. března 2011 v 10:45 | Edene
Určitě se už každému z nás stalo, že jsme chtěli aspoň na chvíli pro okolí "nebýt", být prostě neviditelní ať už z jakéhokoliv důvodu. Třeba se nám stal trapas a my bychom se nejraději "neviděli", nebo jsme chtěli aby nám už všichni dali pokoj, anebo jsme chtěli nepozorovaně slyšet co o nás zrovna teď říká kolegyně, známá drbna. No některá zvířata tenhle dar od přírody mají i když se samozřejmě o neviditelnost v pravém slova smyslu nejedná. A důvody jsou u nich zcela prozaické ... zachránit si holý život. A někdy je opravdu těžké je "spatřit".
Tak hledejte ...

 
 

Reklama