Obrázky ostatní

Maličkosti...... ?

5. října 2012 v 12:14 | ilon
Jsou lidé, co se umí radovat z maličkostí, a jsou lidé, kteří to neumí. Někomu stačí jen to, že venku svítí sluníčko, jinému zase třeba to, že je pátek a před ním víkend, jinému zase třeba to, že dostal hezkou smsku, je toho spousty, z čeho se dá radovat.
Na druhé straně máte lidi, kterým je všechno málo, nic je nedokáže uchvátit, honí se za nějakými zbytečnými požitky a prožitky a stejně z toho nakonec nic nemají. To je smutné.

Takže se radujte z maličkostí, třeba z toho, že zítra ráno nemusíte vstávat, a že si můžete dopřát v klidu dobrou snídani. Tady by se mi to mimořádně líbilo - co víc si přát ? (no dobře, pár věcí by se našlo x)))

Zítra má být krásně, tak, když už jste se výborně nasnídali ( to by mě zajímalo, co snídáte - jestli opečenou slaninku a míchaná vajíčka - mňam, nebo jste uvědomělí a snídáte jogurt s musli x)) - tak asi vyrazíte někam ven, třeba vyvenčit pejska, nebo se jen tak projít.

Dám sem fotku s klukama, musím říct, že Tom vypadá opravdu nádherně, sluší mu to čím dál tím víc. Kusanec * A Bill - nemůžu si pomoct, připomíná mi tady Draculu. A to nemyslím posměšně, prostě to tak je. Šedé, upláclé vlasy, ty piercingy ve rtu vypadají zdálky jako upíří zoubky, k tomu červenej ohoz - je to prostě Dracula - konečně jsem se dočkala x))
Klikařka ta slečna *
No rozhodně si tenhle podzimní víkend užijte

Krásné přáníčko od Jarmilky a Sashi (Pryate*)

8. května 2012 v 15:20 | ilon
Velmi děkuji Jarmilce za toto nádherné přáníčko a nejen za něj. Vyrobila mi i překrásnou prezentanci, s hudbou a tak, ale to mi bohužel nešlo na blog dát, ale je to nádherný. Stejně, jako toto přáníčko. No jo, dneska mám narozeniny x))) Byli jsme v ZOO, byl to skvělý den, a když jsem přišla, tak jsem nevěřila, když jsem otevřela emaily. Vůbec nevím, že jsem vám tolika práskla, kdy mám narozky, ale velmi, velmi vám všem děkuji♥♥♥ :-)
Nebudu tady bilancovat, jen napíšu, že tohle je pro mě úžasné, velmi šťastné období a doufám, že to vydrží. Je skvělé, kolik přátel takhle po internetu člověk získá, je to nádherné a baví mě číst vaše skvělé komentáře, jste prostě VŠICHNI úžasní

Milá Jarmilko, děkuji moc za toto přáníčko !!!!EDIT :

Teď jsem zjistila, že mi Sasha z Deviantartu věnoval tuto svou krásnou, úžasnou práci k mým narozeninám, proto ji sem také musím dát. Kdo sem chodíte déle a pravidělněji, tak víte, jak jeho práce obdivuji, už tady byly a vždy byly nádherné. On má svůj nádherný styl, který miluji. Kdo ho nezná, tak je z Francie a je skvělý, strašně milý a já jsem moc ráda, že jsem ho poznala. Tohoto obrázku, stejně tak, jako přání od Jarmilky si nesmírně vážím.♥ On asi ví, jak miluji, když má Bill cigaretu, prostě dokonalé !!!

Tady je odkaz na jeho galerii - http://pryate.deviantart.com/

Cher Sacha, tu m'as rendue heureuseaujourd'hui et je vousremercie ducoeur♥

Krása umění

13. září 2011 v 16:42 | ilon
Tak tuhle nádheru mi poslala Kiki a malovala to její mamča. Tahle nádherná květina zdobí jejich chodbu a já musím říct, že to je výborný nápad, takže inspirace pro všechny. Výborně, až zase budeme malovat (a že malujeme pořád, protože se mi vždycky ty barvy omrzí :)) - tak také něco zkusím :-)

Tady zkopčím kousek emailu od Kiki, protože moc krásně napsala, já bych to jen opisovala -
"kreslila to moje mamka, bez jakékoliv předlohy, tuším, že to kreslila normálně barvou... je to obyčejný, ale když to člověk kreslí vlastní rukou... má to prostě svoje kouzlo ;)"


Kiki - máš moc šikovnou maminku a děkuji za zaslání Líbající


Jo a abych nezapomněla ...

13. srpna 2011 v 19:26 | Edene
Varování!!! Letos prý bude tuhá zima ... "říkal" mi to pes od sousedů a že prý se už připravuje.To já jen tak, aby vás pak zima nezaskočila jako nás zaskočilo tohle "prý má být horké" léto ...

Čekání na Billa

13. srpna 2011 v 19:19 | Edene
Tak abychom si nějak zkrátili to čekání na to, až se Bill dostatečně nabaží své image tuctového amerického týpka a udělá ze sebe zase tu krásnou, charismatickou a NALÍČENOU "labuť", dávám sem několik krasavců, kterým líčení se také není cizí. Jsou to jak notoricky známé tváře, tak i anonymní modelové.Musím říct, že kdyby tento mladík neměl pod nosem tu ohavnost, mohl by svojí tváří klidně konkurovat tomu "našemu" krasavci. Má krásné oči ...

Kdo má zájem, pod perexem jsou ostatní, ale nečekejte, že na vás vykoukne někdo krásnější než Bill. Ten je stejně o třídu výš ... ne, on je úplně nejvýš a to myslím smrtelně vážně!


Pohodáři

8. srpna 2011 v 18:38 | Edene
Jejda, zrovna jsem zjistila, že ilon tady nemá rubriku "Géčka" ... no ono se to asi ještě nestalo, že by tady byl článek věnovaný jen Georgovi a Gustavovi. Tak všechno je jednou poprvé.
Ilon se zmínila o nových fotkách a já sem jednu z nich dávám. Tu, která mně oslovila nejvíce. Bohužel tentokrát to není žádná s dvojčaty, nemůžu za to, ale ne a ne a ne, mně se tady ani jeden z nich nelíbí.Zato Georg s Gustavem vypadají suprově. Odpočatí, spokojení, usměvaví mladí muži, kterým je možná velice příjemné, že je o ně po dlouhé době také zájem a že mají možnost se ukázat na veřejnosti. Myslím, že mají teď pohodové období a užívají si rodinného života. Je tak trošku škoda, že se také občas neobjeví fotečky z nějaké párty nebo akce, na které určitě chodí i oni. Možná bychom je "načapali" s nějakou kočkou ... !

Gustav má na té noze nějaké lebky ne? Ze všech úhlů pohledu ... Původně mi to přišlo jako abstraktní umění a možná to i je a ty lebky vidím jen já. No rozhodně je to originální.

Nejkrásnější období roku

4. července 2011 v 18:30 | Edene
Tak vidím, že asi spousta z vás si už plnými doušky užívá tu zaslouženou dovolenou nebo prázdniny, období, které já považuju za nejkrásnější z celého roku. Přeji všem, ať ho prožijete přesně podle svých představ.


klik

Léto ... co je to vlastně léto?

3. července 2011 v 13:14 | EdeneTak tuhle otázku si v posledních dnech kladu často a říkám si, jestli už ho nemáme letos náhodou za sebou. Bylo myslím jednou v pondělí, dvakrát v úterý, čtyřikrát ve středu a jednou ve čtvrtek. Dnes to u nás venku vypadá tak na duben, teplota nepřelezla přes desítku a leje a leje a leje. Asi takhle
Ach jo, a já bych si nejraději přála být v takovémhle ráji ...


Tak hezký zbytek neděle někde v teple a v suchu u čajíčku či kávičky.

Tak co, těšíte se ?

24. června 2011 v 9:43 | ilon


Kdo by se netěšil na léto, že ? :))) Já se nehorázně těším, až začnou růst houby, až vyrazím do lesa a najdu nějakého takového krasavce, jako je na první fotce. Borůvky už také pomalu začnou, sice je to prácička, než je člověk nasbírá, ale takhle s cukrem a třeba se smetanou - delikatesa.
Potom letní večer u grilování také nemá chybu, když se sejdete s přáteli a dáte si třeba nějaké to mojitko :-)
O moři ani nemluvím, úžasná koupačka, a ty večery tam také nemají chybu.
Tak to tady konečně máme, těšíme se na to celý rok, tak pořádně užívejte každou chvilku

Tohle jediné by je mohlo omlouvat ...

21. června 2011 v 12:51 | Edene
... že se nestíhají ani oholit!


Každodenní párty u KaulitzůTěšme se, třeba se jednou ani nestihnou obléknout ...
 
 

Reklama