Obrázky na Dobrou noc

Lebky a pavouci

16. března 2009 v 20:17 | ilon
Dnešní obrázek na Dobrou noc není moc rozjásaný, ale zase na druhou stranu je docela zajímavý :) Lezou pavoučci, lezou ...

Dobrou noc s koťátkem

9. března 2009 v 20:12 | ilon
Nejdu spát, ale protože opouštím počítač a jdu koukat na televizi, (vyměním jednu závislost za druhou) :)) tak sem jěště dám obrázek na Dobrou noc. Dnes to nejsou žádné brutality, ale něha sama. Dobrou, mějte se všichni krásně a hezké sníky :)))

Depresivní místo ...

4. března 2009 v 20:26 | ilon
Já nevím, na mě tohle působí docela depresivně. Nikde nikdo, po vodě se válí mlha, les mi připadá takový tichý, že tam ani ptáček nezazpívá, vetvě jsou holé, ani lísteček... Přesně, jako v těch pohádkách, když jde někdo lesem a ztratí se ...

Obrázek na Dobrou noc - tvé světlo ve tmě

3. března 2009 v 21:02 | ilon
Protože už jsem dlouho nedávala nic do rubriky Obrázky na Dobrou noc, tak sem dám rovnou dva. Jak už mě znáte, tak si neodpustím něco temnějšího, ale je to vlastně optimistické, protože světla vás vždy dovedou do bezpečí.
Jako druhý dávám obrázek Billa, který vypadá, jako když zrovna někoho zabil, ale asi to tak nebude, jestli někdo víte víc, tak budu ráda, když mě poučíte. Nejsem žádná sova, takže už usínám, vezmu si knížku do postele a jdu usínat - Dobrou noc a sladké sny (ne o tomhle Billovi) :)))

Hezké usínání

22. února 2009 v 20:27 | ilon

Fešanda na Dobrou noc

2. února 2009 v 21:14 | ilon
Tak tuhle fešandu sem dnes dávám jako Obrázek na Dobrou noc, taková ňuninka, neříkejte, že by jste nechtěli, aby se vám o ní zdálo :)))

Dobrou noc :)))

26. ledna 2009 v 20:15 | ilon
Vy už tady víte, že nevydržím být moc dlouho vzhůru, někdy vstávám, když vy se chystáte spát, nedá se nic dělat, jdu se koukat na jeden film, který mám moc ráda, ale nevím, nevím, jestli vydržím do konce, asi stejně zase usnu:))))

Šneček na Dobrou noc

17. ledna 2009 v 21:19 | ilon
Tenhle obrázek sem dávám na Dobrou noc :))) Myslím, že depek už tu bylo dost, takže takové uklidňující zvířátko. Pamatuji se, že když jsem byla malá, tak jsme s nimi dělali "závody". Postavili jsme dráhu z kamínků a čí šnek jí "uběhl" první, tak vyhrál. Ach jo, dětství je stejně krásné - plné fantazie, člověk nepotřeboval mobil, ani internet, ani televizi a bylo mu nádherně.

Můžeš si v klidu pospat ...

15. ledna 2009 v 19:27 | ilon

Jdeš se utopit ?

12. ledna 2009 v 18:58 | ilon
Lepší název mě fakt nenapadl. A přitom se třeba jde jen vykoupat, protože je hezká letní noc. Tváří se docela spokojeně, takže nadpis se mi nepovedl. A nebo je "v rauši" a je jí "krásně" a stejně se utopí.
 
 

Reklama