Obrázky na Dobrou noc

Lovecká chata v zimě - to je romantika !!!!!!

19. července 2009 v 19:57 | ilon
Tak tenhle obrázek jsem vybrala jako obrázek na Dobrou noc. Byl by to náhodou hezký sen. Sama uprostřed lesa, někde na Aljašce - hmmm .
Klidně bych si vzala tu pušku, šla si ulovit něco dobrého - třeba zajíčka (mňam), potom bych si rozdělala oheň v krbu, dala si pár skleniček whisky, abych se tam uprostřed noci nebála a abych byla "drsňačka", a žila bych si pohodičku...
No dobře, už jsem se uklidnila, jdu si chystat věci na zítra do práce (flintu nechám doma teda) a nařídím si budíka na pátou. To je krutý. Miluju pondělky :))))

Hezké snění :)

23. června 2009 v 20:17 | ilon
Přeji krásnou dobrou noc. Už jsem sem dlouho nedala obrázek na Dobrou noc, je to tím, že večer už moc na počítači nejsem, vynahrazuji si to spíš dopoledne. Tenhle obrázek je hodně romantický, líbí se mi, protože s věkem mě fantazie opouští... Chtěla bych se vrátit do těch let, jako na obrázku - ne napořád, jen na chvilku.
Dřív, jako dítě, se člověk dokázal radovat z maličkostí, všechno bylo nové a tajemné a dobrodružné ... Vždyť i jen "obyčejná" louka skrývala tolik úžasných věcí. Broučky, květiny, dalo se v ní schovávat, z trávy a hlíny vařit - no jo, je to pryč. Ale nevadí, vzpomínky zůstaly.

Nádraží - Obrázek na dobrou noc

12. června 2009 v 21:18 | ilon
Už jsem strašnou dobu nedala žádný obrázek na Dobrou noc. většinou mě baví dávat nějaké bubáky, nebo naopak svět pohádek a fantasy, ale dnes dávám obrázek zdánlivě všední. Ale na mě působí hodně uklidňujícím dojmem.
Asi proto, že ve mě probouzí vzpomínky na dětství, kdy jsme občas na nějakém podobném nádraží stáli a pozorovali vlaky, když jsme se vraceli z nějakého výletu.
Úžasná atmoféra, pískání píšťalky, dunění projíždějících vlaků, křik a hluk pobíhajících lidí, děti žebrající třeba zmrzlinu, než přijede vlak - no krásné.
Takže takový sen o nádraží nemusí být vůbec špatný, i když možná působí všedně. Ale ty koleje vedou do dálek, a my si můžeme představovat, kam až vedou ... Nikde jim není konec...

To jsou ale zoubky !!!!

13. května 2009 v 20:04 | ilon
Nooo, má ty zoubky slečna upírka pořádný !!! A dokonce mi připadá, že tam vzádu vidím plombu, takže moc nadpozemské to asi nebude ... Ale chrup má pěkně vybělený, zoubky pevné, jen se zakousnout :))))Nevíte náhodou někdo, kterým pluginem je tohle dělané ?

Obrázek na Dobrou noc

8. května 2009 v 22:14 | ilon
Tak, dneska si dáme netradiční obrázek na Dobrou noc, ale on je tak trochu pravdivý. Ne trochu, hodně :)))) Nemůžu za to, ale ta televize vyhrává !!!!!!!!!!!!!!


Anděl v nebi

5. května 2009 v 19:52 | ilon
No, přemýšlela jsem, že sem zase jako Obrázek na Dobrou noc dám nějakou brutalitu, ale asi to vtipné připadá jenom mě :)))) takže sem dávám uklidňující obrázek anděla na mráčku. No, tohle by u mě nešlo s mými závratěmi ...

Překrásní chlapi by Kimi Dee

23. dubna 2009 v 19:43 | ilon

Dark Night City

18. dubna 2009 v 21:51 | ilon
Dnešní obrázek na Dobrou noc dávám temnější, ale ne, aby se vám o tomhle městě zdálo, ale aby jste naopak všichni byli rádi, že jste v klidu doma a okolo to nevypadá tak strašidelně, jako tady... To jedno svítící okýnko mě zaujalo - hmm, tam bych být nechtěla ...

Obrázek na Dobrou noc

16. dubna 2009 v 20:41 | ilon
Tuhle nádheru sem dávám jako Obrázek na uklidněnou, jestli se někdo podíváte na toho slona, tak, aby zase vaše myšlenky byly krásné a uklidněné :))) To jezero - hned bych tam skočila - ty mraky jsou překrásné a ta bílá tráva dokresluje dokonalou iluzi ... Chtěla bych se tam alespoň ve snu dostat...

Černá vrána

7. dubna 2009 v 21:46 | ilon
Většinou už tady k večeru nebývám a Obrázky na Dobrou noc zanedbávám, takže sem dávám vránu (nebo havrana ?) jako symbol toho, že zima už je nenávrtně pryč. Sice působí morbidně, ale zase na druhou stranu to není fér, proč by měla roztomilá kuřátka mít přednost, že ? takže se hezky všichni vyspěte, dobrou :)
 
 

Reklama