Obrázky na Dobrou noc

Vampire** a kiss♥

16. června 2012 v 19:29 | ilon
Miluji upírskou tématiku, tu temnou atmosféru, už jsem to tady psala stokrát, také jsem tady stokrát psala, že bych chtěla vidět Billa v nějakém upírském filmu. On na to BYL jako stvořený. (Teď už by maskéři měli větší práci x)). Proto je spousty montáží, kde je znázorněn jako upír - no řekněte, kdyby vypadal takhle - kdo by odolal kousnutí ? ;-)

A protože to je v rubrice Obrázky na dobrou noc, tak si nechte něco hezkého zdát, třeba .....

A protože tohle by se v samostatném článku nechytlo, tak to sem nenápadně přifařím. MILUJU tuhle písničku !!! Mám ji v mobilu jako vyzvánění. No, a když jsem u toho videa, tak nejen ta písnička je úžasná ;-) Ti asiaté (asiatky) mají opravdu něco do sebe, co říkáte ? ;-)


EDIT :

Tak tohle bude hodně dlouhý článek :-) Omlouvám se Niké - ale tohle prostě musím ukrást !!!! Jestli se vám líbil Bill jako upír na hezké sny, tak tyhle sny nechci ani vidět x))) Tohle je pořádné žhaveso, jestli vám vadí twincest, tak přimhuřte očka, ale tohle pod perex schovávat nebudu. Hmmmm***Sweet Dreams

11. června 2012 v 19:51 | ilon
Sladké sny :))) Řekněte - tuhle animaci jsem nemohla odolat nedat do rubriky Obrázků na Dobrou noc x)))
Jaké máte sny ? Krásné, barevné a prosluněné, jste někde na louce a všechno zlatě září, nebo máte sny temné, až horrové, kdy se hrůzou nemůžete pohnout z místa ? No já spíš patřím k těm druhým. Sny se mi zdají opravdu výjimečně, a když, tak to stojí za to. Už jsem to tady psala, nejčastěji se mi zdá o vodě. Ne o krásném, modrém moři, ale o ohromné vlně, plné bahna a písku, vysoké jako dům, která se na mě řítí a já jsem úplně zkaměnělá. Prostě taková tichá hrůza, něco takového, jako na téhle animce. A víte co je nejhorší ? Mě se moje sny opravdu líbí x))) Asi proto, že miluji horrory a ráda se bojím.
Přeji vám krásnou Dobrou noc a sladké sny a nechte si něco krásného zdát ♥ - třeba o krokodýcích x))) Ťutínci :)))Na Dobrou noc

31. května 2012 v 20:27 | ilon
To je ale fešanda, co ? Nebudu soukromničit a posílám vám ji na Dobrou noc a krásné usínání Líbající No, i když vlastně, jak tak koukám, tak spíš asi na zítřejší den x)) Neříkejte, že by jste JI nechtěli mít ve snu x))
Ne, víte co, mě se to šíleně líbí, zase jedna precizně a zajímavě ztvárněná animace. Z tohodle vás očka bolet nemohou x))

No a koho přecijen bolí z toho cukání očička, tak posílám na hezké usínání tohoto exluzivního sexy Toma, no řekněte, ten už by se vám do snu vkrást mohl, no ne ? Mrkající Tak DOBROU ***Pavouček na Dobrou noc **

10. prosince 2011 v 23:43 | ilon
Tenhle pavouček vás bude hlídat a dohlížet na vaše sny, aby se vám zdálo něco opravdu krásnýho ***

Bude to tady tak trošku blikat, ale já už dlouho nedala žádnou zlomyslnůstku na dobrou noc, tak jsem to dnes musela napravit x)))
Pod perex jsem něco schovala. Možná stojí za to to rozkliknout**. A možná už to všichni znáte ** Možná lepší obrázek na Dobrou noc, než pavouček ♣**Dobrou nocinku a hezké snečky :-)

8. dubna 2011 v 23:47 | ilon
Musíte uznat, že ten článek dole musím něčím zaplácnout a no a co jiného se na to hodí, než "uklidňující" obrázky na Dobrou noc ?
Naštěstí už je pozdě, takže tady straším jen sama sebe, ale nevadí, já mám horrory ráda a ráda se bojím, takže tyhle postavičky beru spíš za kámoše, než za nějaké zlo. Stejně jsem ty filmy viděla stokrát, takže nějaký strach opravdu nehozí :))) No a vy to budete mít k snídani a já, nebo Edene to nečím zaplácnem :))))


D O B R O U


Musím říct, že stejně nenávidím horrory, kde figurují děti, to už mi přijde přehnané a ještě ke všemu mi připadají mnohem strašidelnější, než nějaký chlap-vrahoun.

Moje největší noční můra !!!

15. února 2011 v 16:34 | ilon
Tak moje největší noční můra je MŮRA . Když někde vidím, jak letí můra, takhle večer na chatě, při ohýnku, tak mi jde mráz po zádech a já letím pryč. Hraničí to až trošku s fobií. Nechápu, proč mi vadí zrovna můry, které nekoušou, nemají žihadla, nic. Ale vypadají (pro mě) strašně, až strašidelně. Brrr - takový lišaj smrtihlav, to by byla moje smrt !!! Můžu si stokrát říkat, že to je v podstatě motýlek, ale ne, nepomáhá nic.

No a druhý můj strašák je sršeň, ale to je něco jiného, tam se samozřejmě všichni bojíme toho úděsného žihadla.A co vy ? Také vám vadí nějaký hmyz, a nebo si ho nevšímáte a nic to s vámi nedělá ?


můra

Ta kusladla !!!! Brrr - vdycky si představuji, jak by to na naší planetě vypadalo, kdyby hmyz byl velký třeba jako pes ...

sršeň
A pod perexem je NĚCO. Ale vůbec nevím, co to je, no rozhodně - lézt by to po mě nemuselo


Bubák na Dobrou noc

13. prosince 2010 v 21:32 | ilon
Spíš se snažím do této rubriky dávat nějaký uklidňující obrázek, aby se hezky spinkalo, ale tentokrát sem dám pár bubáčků xD

Ňu, ňu - takové ťuňti roztomilé :)))))horror gif, animacehorror gif, animacehorror gif, animace

Dobrou :)))

Krásný wall od Katky DJ Kaulitz

15. listopadu 2009 v 18:46 | ilon
Tak tohle mi přistálo na emailu od Katky a musím říct, že tohle je přesně to, co mám ráda. Prostě trošičku temnoty a tajemna. Nebudu sem dávat všechy, to by se tlouklo, chci, aby to hezky vynilklo, protože to je naprosto úžasné. Ta temnota, měsíc a děšť - to je tak uhrančivé... No a k Billovi se to úžasně hodí. Katko - děkuji moc za zaslání - ty už asi víš, co se mi líbí :))))

Už letí ...

5. září 2009 v 21:57 | ilon
Už jsem dlouho nedávala Obrázek na Dobrou noc. Dneska dávám trošku potměšilý obrázek :))) Ale zase teplé noci pomalu končí, takže za nedlouho se zbavíme i veškerého hmyzu v našich domovech.

No, neříkejte, že se vám po tom roztomilém, k spánku ukolébajícím bzučeníčku nebude stýskat !!!!!

Ťuňťa - ty růžky na hlavičce - další adept na mazlíka. Ale já už ho doma mám - heč :)

Dobrou ...

13. srpna 2009 v 12:22 | ilon
Mě se chce NEUVĚŘITELNĚ spát. Takže vám všem, co jste teď doma a užíváte si volno, vyloženě závidím, že můžete zalézt zpátky do postýlky. Tak já jdu zase bojovat se spánkem v práci :(


Obrázky a Animace pro Lide

 
 

Reklama