Moji hrdinové

Od půl šesté jsem nepoužitelná ...

9. ledna 2009 v 18:56 | ilon
Ano, nepoužitelná. Protože začíná seriál - Reymonda má každý rád. Já vím, profláklá věcička, ale musela jsem jí do rubriky Moji hrdinové prostě šoupnout. Kdo tenhle sitcom znáte, tak víte, kdo je Frank. Tak ten je tam nejvtipnější. Jeho rádobyhádky s ženou Marií jsou prostě úžasné, je to taková oddychovka, člověk nemusí nad ničím přemýšlet a jen se baví. Tedy alespoň já :))) Vím, že tenhle článeček sem dávám tak trochu na nic, ale musela jsem to sem dát :))) No a teď jsem dál nepoužitelná, protože mi začíná Ulice. No dobře, televizní závislák. Někdy sleduji i hodnotné pořady :)))

Severus Snape od Darinky

3. prosince 2008 v 20:12 | ilon
Tak tohoto učitele z Bradavic jsem rovnou šoupla do rubriky Moji hrdinové. Snapeho totiž zbožňuji. Nejen, že má úžasné charisma, ale prostě se mi strašně líbí. 15 let byl profesorem lektvarů na bradavické škole čar a kouzel, 16. rok vyučoval Obranu proti černé magii. Je nejméně oblíbeným profesorem Harryho Pottera. Tyto kreslené výtvory jsou úžasné. Za tento předvánoční dáreček děkuji moc Dáje :)))

Krásní Hrdinové Katky DJKaulitz

22. listopadu 2008 v 10:51 | ilon
Jsem šťastná, že se tato rubrika ujala a vy mi posíláte svoje hrdiny. Hrdinové Katky DJKaulitz jsou krásní - ano - jsou to Bill a Tom. Nádherné, luxusní fotky- je jich tolik, že nějaké dám perex, ale ne proto, že by se mi nelíbily !!!!! Jsou krásné a tobě za ně Katko děkuji moc a moc :))))Vlastíčkovi hrdinové

20. listopadu 2008 v 15:25 | ilon
Tak tohle je strašně roztomilé. Darinka mi poslala pohádkové hrdiny svého malého syna Vlastíčka. Shrek, Nemo, medvídek Pů - tyto pohádky taky miluju, takže jsem šťastná, že je tady mám, protože jsou krásný. Darinko, děkuju moc za zaslání, něco takového tady chybělo. Posílám Vlastíčkovi pusinku a mějte se krásně :)))

Hrdina Darinky

16. listopadu 2008 v 9:20 | ilon
Moje internetová kamarádka Dája mi poslala svého hrdinu. Je to Batman. Ano to je opravdový hrdina, úžasný výběr, Batmena mám taky ráda. Dájo, udělala jsi mi velikou radost, děkuji za zaslání moc a moc :))) Úžasné obrázky.

Moji hrdinové - Homolkovi

14. listopadu 2008 v 12:28 | ilon
Nemohla jsem si odpustit sem nedat tyto moje úžasné hrdiny. Hlavně hlava rodiny - Homolka. Je prostě úžasnej a vy, co tenhle film máte rádi, to víte. Tahle povedená rodinka mě vždycky spolehlivě dokáže rozesmát, ať se děje, co se děje. Ludánek, Heduš, jejich dětičky, prostě úplně všichni tam jsou skvělí. Ty jejich neustálé bezvýznamné hádky o nic, jejich rozepře, ale nakonec se stejně mají rádi a ten film je prostě strašně milý :))) Doufám, že mi někdo zase pošlete ty svoje hrdiny, těším se :)))) Jestli se někdo budete chtít podívat na to video, které je prostě skvělé, tak si dole vypněte u Geh zvuk, úplně mě teď štve, že jsem to tam dala. Foto pod perexem.


Ecce Homo Homolka - Chuchle

Filmoví hrdinové Maji

12. listopadu 2008 v 12:02 | ilon
PRISON BREAK - Útěk z vězení

Maja mi napsala a teď vkládám její krásnou slovenštinu :

"Čo myslíš, kto vyzerá lepšie: Wenthworth Miller, alebo Bill Kaulitz?
Bill je taký náš miláčik, ale Wenthworth je fakt kus chlapa. "

No, musím uznat, Majo, že Wenthworth Miller je opravdu krásnej, také se mi líbí, ale prostě Bill Kaulitz, je Bill Kaulitz, toho hned tak někdo asi nepřekoná :))))

Takže tady dávám krásné fotografie z tohoto skvělého seriálu, děkuju moc a moc za zaslání, udělala jsi mi velkou radost, bála jsem se, že už mi do této rubriky nikdo nic nepošle, takže radostné překvapení :)))) Je to skvělý seriál.

Hrdinové Katky DJKaulitz

9. listopadu 2008 v 12:58 | ilon
Pro Katku jsou opravdoví Hrdinové bernardýni. Je to pravda, jak mi Katka psala, že tito úžasní, krásní psi zachraňují lidské životy a jsou to tedy opravdu hrdinové. Jěště ke všemu to jsou nádherná zvířata, takže nádhera :))) Jsem šťastná, že se nová rubrika ujala a vy mi posíláte svoje hrdiny :)))) Katko, děkuji moc a moc za zaslání :))))) Obrázků je hodně, některé široké, takže zbytek pod perexem, prosím, rozklikněte si celý článek :))))


Schreilušky hrdina

9. listopadu 2008 v 8:11 | ilon
Schreiluško děkuji moc a moc za zaslání téhle krásné fotografie :)))) Moc a moc ti to tam sluší a ten tvůj hrdina je tedy unikátní !!!! Hmmm, mňam, hned bych se do tvého Hrdiny nejradši zakousla :)))) To muselo dát pěknou práci, vyřezat tam ta čísla - že by "narozeninový dort" ? Je to nádherná fotka, udělala jsi mi velkou radost :)))))

Billinky hrdina

6. listopadu 2008 v 10:01 | ilon
Jsem šťastná, že tady máme první příspěvek do rubriky Moji hrdinové. Dnešní hrdina patří Billince a je prostě úžasný !!!!! To štěnátko je strašně roztomiloučké, no úplný mazel. Věrná psí dušička je někdy lepší, než člověk.... Má tak neuvěřitelně nádherný kukuč, že to prostě nejde popsat. Billinko, děkuji za zaslání, mám z něj opravdu radost :)))) Nevidím na poslední fotce nahoře v pravém rohu Billovy ručky ? Jinak tohle je příklad pro vás ostatní, kdo máte svého nějakého Hrdinu - zvířátko, herce, kamaráda, nějakou věc klidně, neváhejte, pošlete, budu mít radost :))))
 
 

Reklama