Moje tvorba

Pán havranů II + druhá verze

22. října 2011 v 8:49 | ilon
Tady jsem se opravdu nemohla rozhodnout, kterou verzi sem dát, tak jsem se rozhodla pro obě. Ten sníh, s blížící se zimou, tady bude čím dál tím častěji, no jo, už se těším. Venku je mráz, tak se třeba těch nějakých vloček brzy dočkám.
Kdo mi u téhle montáže byl předlohou asi pozná hodně z vás :))) Prostě havraní peří a Bill k sobě vyloženě pasují Mrkající
Taťka

17. října 2011 v 17:36 | ilon
Emo taťka :))) No dobře, tohle bude asi dlouhou dobu utopie, ale zase na druhou stranu, jednou to možná přijde. Dovedete si to představit už někdy třeba příští rok ? To by byly fotky xD
Dítě by se určitě mělo pohádkově - a tím nemyslím peníze :-)


Bad day

16. října 2011 v 21:04 | ilon
Tady Bill neměl evidentně dobrou náladu. Ale stane se, že, kdo by to nepoznal...
Rozespalý, rozcuchaný, nenamalovaný a nas***ný - jako vražedná kombinace :-) ˇUplně jsem si říkala, jestli to nedat pod perex. Ale ne, protože mi neříkejte, že jste někdy nebyli naštvaní, když to řeknu slušně :))V bílé

15. října 2011 v 17:33 | ilon
Až když jsem dělala tuto montážku, tak jsem si všimla, že kluci mají skoro stejné tričko. Obě jsou bílá a obě průhledná. Že má průhledné triko Bill, tak na tom už není nic zvláštního, to je už normální, ale že i Tom, to mě opravdu dostalo. Konečně sundal ty obrovké kusy oblečení. Vždycky jsem si přála je vidět ve stejném oblečení - no teď se mi to skoro splnilo :)))

Já fakt nevím , proč to vždycky blog.cz tak zmenší, kdyby to někoho zajímalo, tak tady je normální velikost (po rozkliknutí) a ne ta mrňavá


Voda

14. října 2011 v 9:14 | ilon
Voda je úžasný živel a je jedno, jestli to je voda mořská, nebo dešťová. A Billovi vyloženě sluší. Já už fakt nevím, z jakého je to vystoupení, ale jak se tam na ně valila ta voda, to bylo prostě úžasný !!!!


Dark angel

12. října 2011 v 11:19 | ilon
Někdy vidíte fotku a máte úplně jasno. Když jsem po delší době narazila na tenhle shooting, tak mi bylo jasné, že Bill bude mít černá křídla, a že okolo budu chtít něco alespoň malounko katastrofického a pořádně pochmurného.
Pozadí - to město jsem ukradla z nějaké počítačové hry, to samé asi i ty lebky, spadlou planetu jsem našla na netu, kříž také, havrana a měsíc tam dodala maskami a pak už stačilo dát tam jen Billa. Montáže toho typu mě baví nejvíc, no :))) Jak tam není vrána, tak to není ono :)))

Pod perex šoupnu obrázky, z kterých to je složené, takže koho to třeba zajímá, tak klik na Celý článek ++

B♥♥♥

11. října 2011 v 17:24 | ilon
Tak, protože mě nenapadl žádný název, tak jsem to udělala opravdu fikaně :))) Nejvtipnější je, že se mi názvy článků líbí v angličtině. A kdo mě znáte, tak víte, že to opravdu není moje parketa a Google překladač tam někdy dá takový překlad, že to snad ani není možné :))) Takže nic.

Titulek článku musí obsahovat aspoň jedno písmeno nebo číslo, ale nesmí obsahovat pouze čísla. :))))

Mimochodem, vy, co máte blogy přeložené do angličtiny, také vám to tak "skáče" ? Nevím, co to je, ale už na pár blogách jsem si toho všimla.

Taková rozmazaná rychlovka, ale od SRDCE Líbající


Kytička

11. října 2011 v 11:45 | ilon
Tuhle kytičku jsem si vyfotila v Harrachově - strašně se mi líbí, připadá mi, že roste jen na horách, nikde, třeba ani v Jižních Čechách jsem ji neviděla, ale kdo ví +++

No rozhodně na zahrádce by se mi líbila, ale asi by to neprošlo :-)
Projít monzunem

9. října 2011 v 10:43 | ilon
Ach jo - to byly ale texty !!! V těchto letech ... No nic, vzpomínka na DDM - a ta japonská verze je také úžasná.


Zoom Into Me

8. října 2011 v 16:20 | ilon
Tahle animka je udělaná z toho videa, co sem dám pod ní. Ach jo, ty vzpomínky. No jo, dnes jsem si na tuhle úžasnou záležitost vzpoměla a musím říct, že už jsem tuhle písničku chvíli neslyšela, protože si v MP3 písničky hodně měním, nejde všechno poslouchat dokolečka, že :))) I když takové "I need a doctor" tak to to mám za sebou asi 4x :)))
Kdo si pamatujete to úžasný video o Tomovi, byla ta písnička u toho - tady : http://www.youtube.com/watch?v=icRAT7oRWq0

No nic - zase tma, měsíc - já jsem asi v minulém životě byla vlkodlak, jinak to nevidím :)))


Video dám pod perex, protože je nějak ohromný, já nevím, že jednou se mi zobrazí video malinkého formátu, a podruhé obrovské jako hrom :))))


 
 

Reklama
Reklama