Moje tvorba

Moudrý slon a děvčátko

9. listopadu 2011 v 21:24 | ilon
Ona se ztratila a modlí se, aby jí někdo pomohl najít cestu... Kdo jiný by to měl být, než moudrý slon ?
Ne, tak pouště mě fascinují, sloni také a jako protiklad to modlící se děvčátko. A nepřejte si vědět, co jsem sem napsala a pak radši po zralé úvaze smazala :))))))))

Tady je rozklikávačka, kdyby to náhodou někoho zajímalo ve větší velikosti.


S obludkou

8. listopadu 2011 v 13:56 | ilon
Tak doufám, že mě Bill vyslyší a půjde do takových nějakých podobných vlasů, když už jsem se tak snažila :)))
No nic - ta "obludka", kterou drží se mi moc líbí, takový malý mutantíček :)

To bude stejně strašné, dělat s Billem montáže, až bude pořád třeba jen zarostlý , blond a nenamalovaný, to už mě bavit asi moc nebude... A nebo ho budu muset namalovat a obarvit xD


Depka

7. listopadu 2011 v 16:36 | ilon
Tak se nám tmí a je čas na nějakou pořádnou depku.

Rozevlátý ***

6. listopadu 2011 v 9:32 | ilon
Další taková tématika, co se ohledně filmu týká, kde bych brala, aby Bill hrál. Zachraňovat nějaký pohádkový svět ** I když upřímně, nakonec je jedno v čem bude hrát, hlavně že vůbec bude hrát :-)

Hned jsem si zase vzpomněla na tu reklamu s černochem xD


Neviditelný

5. listopadu 2011 v 15:25 | ilon
Tak nevím, jestli to je vůbec vidět, ale chtěla jsem trošku zaplácnout ten článek dole, radši :))) Tohle jsem sem ani nechtěla dávat, prostě jsem si jen tak zkoušela nějaký efekt. Takže takový černý, skoro neviditelný Bill.

Sakra, já se nemůžu dočkat na další fotky z toho Halloweena. neříkejte mi, že byly jen ty dvě, to snad ne, chci ten kostým vidět zepředu !!!!! Hlavně ta křídla. A nebo rovnou video.
EDIT : Nebudu kvůli tomu dělat nový článek, ale tohle tady nesmí chybět !!! :))) To je dokonalý, i když třeba Toma bych tam skoro nepoznala :)) nejlíp bych řekla, že dopadl Gustík. Ta kukadla !!!! :)))))
A Billí má krásné zoubky, to musíte uznat xD - Upír, ale tak trošku jinak, než jsem si ho představovala xD


Autora těchto děl bohužel neznám, to mě mrzí ... Ale je šikovnej a moc :-)
Georg by asi také chtěl nějaký ten septumeček :))) Tak si vyzoušel takovou jemnější variantu :)))


Fantasy elf

2. listopadu 2011 v 15:33 | ilon
Ano já vím, já vím - vypadá to tak nějak úsměvně, ale mě se fantasy svět prostě líbí a Billa jako elfa (elfku) bych jednou opravdu chtěla vidět. Někde v celovečerním filmu, něco jako Pán prstenů. Takže takový pokus, ale co, alespoň jen tak pro radost xD


Halloween

30. října 2011 v 16:31 | ilon
Tam nevím, jestli tenhle svátek slavíte, nebo ne, ale já ho mám docela ráda. S dětmi vydlabáváme dýně ( letos je sehnat nebylo snadné), byt "strašidelně" vyzdobíme, po zdech nám lezou velcí pavouci, všude možně svítí svícínky ve tvaru strašidýlek a dýní, všude možně dám smrkové větve, prostě jak se dá něco "slavit" tak do toho jdu, protože žijeme jen jednou, ne ? xD Samozřejmě - podstata českého svátku - Dušičky je moc hezká, tohle vnímám jinak a jestli ty přejaté svátky moc nemusím - třeba Valentýn, tak tohle mě baví :-)

Takže jen tak - Halloween. Bill jako čarodějnice- prostě vypadá vtipně.** A Tom nám jenom hoří :))) Kdo máte rád film Pelíšky, tak víte o čem je řeč xD


Bojovník

30. října 2011 v 9:05 | ilon
Ano, ano vím, že Bill se na "bojovníka" vůbec nehodí :)). Neumím si ho představit někde v ringu xD Ale zase legrace někdy musí být .
Ale jinak je to bojovník pořádný, dokázal jít za svým snem a vyšlo mu to.


Tom na pláži

28. října 2011 v 18:48 | ilon
Tak tohle je opravdu úplně něco jiného, než jsem zvyklá dělat. Slunce, pláž, Tom - tak to je pravý opak toho, co dělám pořád, temno, déšť a Bill. Né, že bych Toma nějak chtěla diskriminovat, ale Bill se mi do toho prostředí, co dávám, tak nějak víc hodí. Nooo, nějak si na to nemohu zvyknout, přijde mi to "divný".**


V dešti

23. října 2011 v 16:43 | ilon
Minule sníh, teď déšť - živly to je moje. Ještě pár let, omrzí se mi to a na montážkách budou zářit sluneční paprsky :))) Ne, nebudou. Ale to nevadí. Chudinka malý, roztekly se mu v té vodě šminky - no vidíte, že má jeho nový vzhled nějaká pozitiva - už se mu nebude mít co roztékat :))) I když on je šikovný a mazaný a jak vidí venku mrak, tak určitě používá řasenku voděodolnou. A nebo horší varianta... vždycky se někdo najde, kdo nad ním nese deštník. Jako při setkáním s Joopem, jestli píši dobře to jméno, není to důležité. Důležité je, že tohle se asi Billovi už nikdy nepoštěstí - jen tak stát v dešti a SÁM.

Jinak tuhle montážku opravdu berte s rezervou, vidím, že to je nic moc, ale prostě déšť je déšť xD


 
 

Reklama
Reklama