Moje tvorba

Jen tak pro radost**

19. ledna 2012 v 18:19 | ilon
Ano, jak je napsané v nadpisu, tohle jsem si udělala jen tak pro radost. U nás pořád prší - já neříkám, déšť miluju, ale vidět sníh jen jeden den, to je opravdu přehnané...

No a samozřejmě to tady není kvůli počasí x)))) Ale to je jedno. Doufám, že máte krásný den Líbající


Tsss - klikařka jedna *(*

Ona ***

14. ledna 2012 v 17:44 | ilon
Tohle je malované pro změnu temperami, je to docela veliké - na A3. Taková zkouška, dejme tomu trénink, protože temperami už jsem nemalovala opravdu dlouho a je to zase něco jiného, než malovat uhlem. No, pro mě rozhodně nehorázně těžší...
Tak samozřejmě nic ideálního to není, všimla jsem si, že poslední dobou, když maluji ženy, tak zásadně šilhají !!! :))) Na tom budu muset opravdu zapracovat x))) No neva, příště to žena nebude x)))
Dávám si to sem na památku, protože to, jsem malovala dříve a dávala na blog, jsem pak smazala, obrázky už nemám a teď je mi to docela líto.
Jo, jsou tam chyby, já vím!!! A rozčilují mě šíleně. Ale zatím to líp nejde, ať dělám, co dělám** :-)

Tom

11. ledna 2012 v 13:15 | ilon
Já si prostě nedám pokoj ˇˇˇ Ale mě to nevadí, já stejně mám nejradši věci laděné někam do fantasy. A když tady byl minule ten "vílák" Bill, tak aby mu tady nebylo smutno, tak mu sem přistrčím Toma.

Má vytetovanou pěknou růžičku, taky pěkný motiv :)) No dobře, pro "chlapa" ne, ale možná něco podobného (jemného) by nebylo marné ... x))) Prostě nějaký pěkný ornament. Když už začal :-)

Doufám, že máte pěkný den, jak se říká, dneska se to láme a ani se nenadějem a víkend je tu Líbající
Tome, probuď se x)))

Blond...

6. ledna 2012 v 19:15 | ilon
Ehmm - tak jsem si potřebovala něco vyzkoušet... Udělat z blond, zarostlého, nenamalovaného Billa tu éterickou bytost, kterou byl dříve :))
Tak se mi to nepovedlo, no x))) Ale víte co, důležité je, že to člověka baví Líbající
Pch - skoro TO tam je - náhodou - "vílák" jak vyšitej x))
A náhodou - kdybych mu trošku prodloužila vlasy, tak si myslím, že se mi ta blond začne i líbit. Takže u mě asi nebude problém v barvě vlasů, ale v tom, jak je zarostlý. A stejně si myslím, že na koncerty, až jednou zase budou - bude chodit oholený a i trošku namalovaný. On to zná a ví, že v záři reflektorů bude potřebovat trošku vyniknout ;-)

Krásný PÁTEČNÍ večer vám přeji - řekla bych, že nejkrásnější z celého týdne :))) Tak užívejte ♣


Hradní pán

4. ledna 2012 v 12:07 | ilon
Tak aby se neřeklo, že kluky pořád jen pomlouvám, tak jsem si zkusila udělat montážku a zjistila, že mě to pořád baví.ˇˇˇ Musím se přiznat, že jsem docela ráda, protože ten konec chci oddálit co nejvíc. A třeba ani žádný konec nebude :-)

Dneska u nás svítí sluníčko, za oknem to vypadá jako na jaře. No klidně, když není sníh, tak ať už je klidně jaro, vykvete zlatý déšť, krokusy a narcisy, všechno bude vypadat krásně, bude vonět zem a po nějaké sněhové břečce se mi vůbec nebude stýskat.

Pch, ať si to nechá, to počasí, ten sníh - už ho nechci Nerozhodný

Vločky***

21. prosince 2011 v 16:21 | ilon
Tak já říkala, že sněhová tématika tady bude POŘÁD :))) Ale zase - řekla bych, že se docela držím. U nás totiž pořád nic Plačící Nebe je skoro černé, opravdu tmavé, ale padají z něj dešťové kapky s ledovými střípky, které pěkně bodají, žádná romantická chumelenice x))

Bill nám tady nepatrně mrzne, ale ono mu to nevadí, on je otužilý x)) Půjde prý 26. - na tradiční plavání otužilců ve Vltavě.
Umíte si to představit ?!?!?! Bože, jak to ti lidé vydrží ? Někdy člověku připadá voda ledová i v létě, tohle si opravdu neumím představit...

Miluju, jak pořád v rádiích hrají ty vánoční písničky. Jestlipak vám to už leze na nervy, nebo se vám to také líbí ?

Krásně tam šilhá x))


Bill Kaulitz - snow

A ještě fotečky z píchání piercingů... Říká se, že jak s tím člověk začne, tak nemůže přestat. Je to stejné jako s tetováním. Pro mě by bylo přijatelnější, kdyby to přeháněli s tetováním... Ale jak pořád říkám - věc názoru.
Menší bráška ˇˇˇ

14. prosince 2011 v 12:04 | ilon
Čas opravdu neuvěřitelně rychle utíká. A je to dobře, ne v "normálním" životě, ale co se týká TH tak ano. Opravdu mě udivuje, jak mohou na své fanoušky tak "kašlat". Tohle období trvá tak přibližně rok, možná dva, už sama nevím - kdy se objeví jedna, dvě fotky - pak zase na pár týdnů až měsíců nic a to se opakuje pořád dokola. Nikde nejsou, když - tak to odbydou děkovným videem atd.
Ano - třeba nemají čas - nahrávají CD, připravují se na film, já nevím, ale ono se může stát, že pak třeba zase nebudeme mít čas my. A co by byli bez svých fanoušků ? NIC.
Ano, teď se někomu může zdát, že nejsem ta PRAVÁ fanynka, která, vydrží a odpustí vše. To ne - já tady byla od úplných začátků, a to si myslím mluví samo za sebe - těch let. Ale upřímně ? V MP3 už nemám ani jednu jejich písničku, protože to mám tak šíleně oposlouchané, že už to opravdu nejde.
Proč to tady píšu ? Ano, opět narážím na novou APP - jestli to doteď nešlo, a pak se začne sypat jedna fotka za druhou, tak opravdu nevím... Fotky jen za peníze ? Já se nerozčiluji, to je jen konstatování faktu.


No nic, třeba, zatímco píši tento článek, tak se někde vyrojilo milon nových fotek x)))

Malý a velký - ten malý mi byl o hodně sympatičtější. Byl blíž, mluvil německy, chodil normálně oblékaný a pořád se něco dělo.
A ještě sem musím dát jeden kouzelný obrázek - to je prostě krása. Meteorologové slibují, že o víkendu bude sněžit i v nížinách - tak doufám, že jim to tentokrát vyjde. Za chvíli se na ulicích objeví kádě s kapry - no a když bude do toho svítit sluníčko a nikde ani vločka - tak to by vůbec nebylo ono.ˇˇOběti...

13. prosince 2011 v 10:47 | ilon
Osobně se opravdu divím, že ještě pořád není zakázána výroba kožichů z pravých kožešin. Zrovna v této době, kdy kožešina zažívá svůj návrat, a je vidět všude. Používá se jako doplněk na kabelky, na boty, jako límce svetrů, kabátů . Já neříkám, docela hezká móda, proč ne, ale vůbec nechápu, proč mít pravou kožešinu, když skvěle vypadá i umělá.
Pravý kožich - úplně vidím ty paničky - kožich z norka, ještě okolo krku "lišku" div ne s očima, na hlavě čepici z činčily - prostě hnusˇˇˇ


On**

10. prosince 2011 v 8:13 | ilon
Ach bože, proč ty názvy článků musí být povinné ? :))) Někdy to je opravdu zabíračka - a pak to takhle dopadá x))

No nic - láska k zvířatům je u nich daná, tentokrát jeto černá kočka - Bill čaroděj ***

Přeji příjemné pečení cukroví, různé převánoční úklidy a pohodové nakupování dárků a stromečků.***


Upírka a kytarista

8. prosince 2011 v 18:55 | ilon

Tohle je poděkování .

Ano Ondi - tohle je pro Tebe a ty víš za co. Nemusím to psát, prostě za všechno, ty mi určitě porozumíš. Doufám, že se ti animka alepoň trošku líbí, Duff a upírka - nic jiného to nemohlo být.**
A jestli jsem ti udělala alespoň trošku radost, jsem za to ráda a nemusíš mi tady vymýšlet a psát žádný komentář, kvůli tomu to tady není a ty to víš.**
 
 

Reklama