Moje tvorba

Víla **

24. února 2012 v 17:36 | ilon

Docela by mě zajímalo, kolik věcí už jsem udělala z této fotky :))) Je to moje oblíbená, asi hlavně kvůli těm vlasům. Moc dlouho mu nevydržely, ale tak nejspíš mu to překáželo, ono ne pokaždé jsou napletené/prodloužené vlasy příjemné, co si budeme povídat x))) Tak záleží na metodě.

No nevadí, já si musím užívat ten program, v kterém jsou tyto efekty, než mi skončí doba, kdy ho mohu mít zadarmo.


Já tedy opravdu netuším, proč si Bill tak oblíbil tuhle čepici, fakt ne :( Ty piercingy ve rtu mi připomínají upírské zoubky :))) Konečně jsem se dočkala a Bill vypadá jako upír , ach ne...

Letadla v břiše **

19. února 2012 v 10:31 | ilon
Ano, já vím, že TOHLE nikoho zajímat nebude, nečekám komentáře, ale mě to nevadí, dávám si to sem, protože to tady chci mít. Jak už jsem psala, tak Leoše Mareše mám ráda a vůbec mi nevadí, že neumí zpívat. Nepotřebuji jen dokonalosti, mě dokáže mrazit klidně i z téhle písničky :-) Moc se mi líbí ta hudba a vlastně všechno.*
A zkombinovat to tak, aby to srdíčko přesně na konci písničky bouchlo, to byla tedy zabíračka x)))


Mimochodem, vůbec se k sobě nemohu dostat přes Google, to mě docela štve, protože Mozilla je oproti tomu dost pomalá. Tak nevím, co to zase znamená.

Zástavy srdce ♥♥♥ Praha 15.3

18. února 2012 v 17:51 | ilon
Všichni tady víte, jak to tady je, když se řekne Bill Kaulitz. Ano, vadí mi spousta věcí, vadí mi jeho nynější vzhled, vadí mi jejich slavná App, vadí mi to, že nic nedělají a CD je v nedohlednu a nějaké kvalitnější fotky asi také hned tak nebudou.

Jenže pak si člověk pustí z nostalgie nějaká videa a prostě je TO zpátky. Tohle jsem točila foťákem na koncertě v Praze - bylo to úžasný a opravdu tam člověku hrozily zástavy srdce, protože byl opravdu blízko, a kdo se na to podívá uvidí sám, jaký byl.

Ano - byl šíleně milý, mával fanynkám (každému samozřejmě připadalo, že to je na něj :))) (A v ten nejlepší okamžik, kdy to vypadalo, jako že mává nám, tak jsem zamávala taky a mám tam kulový, jak jsem cukala s foťákem x)))) a bylo to jedním slovem úžasný. Na to totiž neexistuje slovo.♥ Byli skvělí i z toho důvodu, že tam byla šílená kosa - v hale, na prvním videu je vidět, jak Billovi jde pára od pusy, když zpívá, ale nenechali se tím rozhodit.
Bylo to nádherné celkově - i kvůli vám, se kterými jsem se tam viděla ,prostě celé nezapomenutelné :-)

Co tím chci říct ? Vůbec nic. Tohle video už tady bylo, a těším se, až tady jednou (v daleké budoucnosti) bude další, které si nahraju někde na koncertě.

Na tyhle okamžiky nejde zapomenout. A já si je občas připomenout musím.


Kvalita šílená, klepala se mi ruka, byla mi zima, ale nikdy nezapomenu Dávám si to sem pro radost, prostě jen tak.

Tohle je moje srdcovka - DDM ♥♥♥V dešti

17. února 2012 v 14:26 | ilon
Slečně bude asi nepatrně zima . Já nevím, je dobrá, že ani nemrkne. Prší jí přímo do očí a nic :)))

No dobrá, co jsem tím obrázkem chtěla říct ? To, že u nás prší a opravdu to není hezký pohled. Zase všude vládne šeď , na zemi se povalují zbytky špinavého sněhu, ale víte co ? Je mi to úplně jedno, protože o nějakém počasí život není. Je lepší se radovat z maličkostí a dnes mě napadá jediné - můžeme se radovat, že je KONEČNĚ pátek !!!!
Ono někdy i třeba pořádně se vyspat je taková "maličkost", která potěší .

Tak užívejte, víkend je před námi, to je prostě POHODIČKA. A je jedno, jestli půjdete někam lyžovat, nebo, jestli se budete "povalovat" doma u nějakého filmu, důležité je, že si ty dva dny můžeme prožít jak chceme, bez nějakých otravných povinností. Tak.


Bill

15. února 2012 v 13:57 | ilon
Zjistila jsem, že už jsem opravdu dlouho neudělala žádnou montážku s Billem. Tak tady jedna je, nedá se svítit, Bill je jako model nejlepší (vlastně byl :)) - protože s jinými interprety mi to jaksi nejde. A s Billem v současném provedení také ne. Takže chvála bohu za staré fotky :)))

Hezký den, užijte si ho, ať byl jakýkoli. Dnes jsem cestou k doktorce viděla opravdu strašnou věc... Na tramvajové zastávce stály dvě sanitky, policie - na zemi ležel muž, zabalený do deky. Ani se nepohnul. Oni stáli nad ním a povídali si. Myslela jsem, že umrzl, prostě opravdu strašné. Ale po chvíli sanitka vyjela a houkala, takže dobrý, žil. Jenom si pak člověk říká, že jsou v mnohem horší chvíle, než nějakej blbej den ve škole, nebo v práci... Tak snad už je v pořádku. Asi bezdomovec...

Dým **

6. února 2012 v 9:24 | ilon
Já vím, já vím - vypadá to opravdu divně, ne jako kouř z cigarety, ale spíš jako prasklé potrubí s párou x))) Ach jo, musím se smát, docela jsem se Billovi pomstila, ale zase co - když vás to baví ...´)

Teda, ten toho kouře v sobě má !!! :))) Ne a ne přestat :)))
No dobře, neberte mě vážně, to je to pondělí . Tak si to dneska užijte, ať vás nikdo nenaštve a vůbec, ať máte pěkný den Líbající

A neumrzněte někde, dnes v šest ráno to tedy byla síla !!! A viděli jste někdo ten MĚSÍC ?!?! To jsem ještě neviděla, u nás byl úplně červený, krásný, asi úplněk a vypadal ne jako Měsíc, ale jako Mars. Připadala jsem si jak někde v sci-fi ˇˇˇ

Takže opět program Magic Particles.

Sopka

5. února 2012 v 18:23 | ilon
Tedy já jsem objevila nový program - Magic Particles a musím říct, že to je fakt bomba. Jsem z něj totálně unešená a on dělá úžasný věcičky. Takže si to užívám, blbé je to, že to je trial verze, takže za chvíli mi vyprší časový limit a mám po hraní. A nebo se mi bude líbit tak, že si ho ve finále koupím :))
Když bude zájem, tak tady na to udělám nějaký návod, tohle je první věcička, ten kouř ze sopky, ale těch efektů, co tam jdou, jsou hromady. Ale zatím se s tím jenom učím - jo, já vím, já vím, ta kvalita je šílená !!! Tak snad to nějak vykoumu, aby příští animka vypadala líp.
Další už mám hotovou a je docela vtipná, jde tam Billovi kouř z cigatery z pusy a vypadá to až srandovně. Opravdu zábava. A ještě ke všemu je to šíleně jednoduchý.
Tak jsem se vypsala o věcech, co nikoho nezajímají, ale já jsem z těchto programů vždycky šíleně nadšená x)))
Obrázek pro nedělní den

5. února 2012 v 9:46 | ilon
Vám všem, co máte prázdniny opravdu závidím, zítra žádné vstávání, prostě pohodička. Tak si to hezky užívejte, mě zbývá užít si jen dnešek a konec. x))))

No nic, udělala jsem tuhle animku, já nevím, možná jsem to přehnala se ztmavením, pod perex jsem dala dva původní obrázky, z kterých to je dělané, ale ty mi přišly takové moc světlé. To si člověk nevybere.


In Memory...

25. ledna 2012 v 13:48 | ilon
Jestliže je bílá holubice symbol čistoty a nevinnosti, tak ji dávám k Michaelovi, protože věřím, že byl výjimečný.

A hlavně si myslím, že jeho měl rád opravdu každý, on nezvbuzuje tolik rozporuplných emocí, jako teď twins. I když je fakt, že někoho to trápí, někdo nad tím přemýšlí, což je úplně normální, když je stejně stále máme rády, že ? Kdo je má rád, tak mu na dvojčatech pořád nějakým způsobem záleží a nejde strčit hlavu do písku, a dělat, že se nic neděje. A jen čas ukáže, jak to všechno dopadne. Jde o hodně, třeba o nové kvalitní fotky z photoshootingů, doufám, že nějaké krásné VELIKÉ A KVALITNÍ fotky brzy budou, to bych se těšila :-)

Nesmrtelný Michael - jeho písně budou žít navěky dál. Byl to mimořádný umělec, který chybí milionům lidí. Veliká škoda ho, nikdy nezapomeneme...Smoke**

20. ledna 2012 v 19:12 | ilon
Reklama na cigarety :))) Ne, dobře - vím, vím, samozřejmě kouřit je špatné, nechci to tady nějak podporovat, ale někdy mi to nedá. Dřív tady býval Bill s cigaretou, až zase bude nějaká takováto fotka, tak tady rozhodně nebude chybět, kdo sem chodí déle, tak to ví, že v takových fotkách se vyžívám x))) Ale zatím je na netu plno rozmazaných fotek z App - co se povedlo, tak byla jedna z prvních - Tom s cigaretou. Jak byl v bílé a k tomu mu ta cigaretka pěkně ladila.

Jinak chci říct, že mi to tady šíleně blbne, hlavně komentáře. Nemažu je !!!! Ale prostě nejsou vidět... Vidím to v administraci blogu, ale když otevřu blog, tak tam nejsou... Nechápu...

Takže opět pro radost, tenhle krasaveček tady bude častěji, nedá se svítit LíbajícíTohle vlastně není "normální" cigareta... Spíš to vidím na jointa**
 
 

Reklama