Moje tvorba

Jedu na chatu, pa :)

3. dubna 2009 v 16:36 | ilon
Odjíždím, takže tady o víkendu nebudu, hezky si užívejte tyto krásné dny, kdy slunce pálí jako ďas, relaxujte a zase v pondělí, pa. Dávám sem na rozloučenou vrtícího se Billa - ha, ha, dobře, jenom jedné části, snad tady někoho nepohoršuju, ale myslím, že tohle je dost nevinné :) Hezky si to sluníčko a volníčko užijte a foťte, ať máte památku a třeba i mě něco na poslání, nějaká fotografie mi už od vás nepřišla pěkně dlouho.

Takže vyhlašuji soutěž o nejlepší fotografii na téma příroda. Například broučci, kytičky, stromy atd. Kdo mi chcete udělat radost, tak mi pošlete fotografii z přírody na email ilon007@seznam.cz budu se těšit :)


Obrázek v moři

3. dubna 2009 v 13:22 | ilon

TWINS a postup

1. dubna 2009 v 9:46 | ilon
Nerada píšu nějaké věci k něčemu, co udělám, takže tady jenom plácnu, že se mi nepodařila sladit barva Tomova obličeje s Billovým. No nic, stejně to sem dám.
Netočí se vám z toho hlava ? Mě docela jo, a chudák Bill s Tomem, to jsem se jim tak trošku pomstila . No, do tanečních asi chodit nebudou, takže si tady hodili takovej malej valčíček :))

Návod na tento obrázek pod perexemVzpomínka ...

30. března 2009 v 12:07 | ilon
Děkuji všem, kdo jste se mi snažli pomoci s tím, aby nebyl vidět rámeček okolo obrázku. Bohužel, nevyšlo mi to, nevadí, rámeček budu muset přežít.
Hmmm, tak Bill vzpomíná na léto, já docela taky, každý na něco vzpomínáme a to je moc dobře :)) I když já za chvíli už vzpomínat moc nebudu, vzhledem ke své ukrutné skleroze, budu ráda, když si zapamatuji, co bylo včera :))) Děkuji všem, co jste mi psali k minulému článečku, opravdu si vážím každého komentu a mejlu :)))

Bill s růží

24. března 2009 v 13:23 | ilon
Chtěla jsem si vyzkoušet udělat obrázek s průhledným pozadím. Ale chtěla bych docílit toho, aby tam nebyl vidět ten rámeček okolo a to tedy nevím, jak na to. No, uvidíme :) nevíte to někdo náhodou ?

Bill a Tom

22. března 2009 v 13:33 | ilon
No jo, nedalo mi to a musela jsem zase udělat rohy. Tentokrát pěkně dvojčata, aby byla nějaká změna :)

Moje pokusy

22. března 2009 v 12:03 | ilon
Budu sem postupně dávat věci, které udělám, a které se netýkají Tokio Hotel - ty dávám do rubriky Fotomontáže. Pod perex vždycky uveřejním z jakých obrázků a masek a pluginů byl obrázek vyroben, kdyby to třeba někoho zajímalo :))

 
 

Reklama