Moje tvorba

Kouzelník *

30. března 2012 v 10:21 | ilon
Někdy mi připadá, že Bill je opravdu Kouzelník (starší montážka), protože se svým zevnějškem umí kouzlit přímo bravurně x)))
A vesmír mám ráda, ať ve světě fanstasy, nebo věděcky pojatý v dokumentech. A opravdu nevím, co mám poslední dobou s těma kočkama :)))


A protože venku tak krásně prší, tak jsem neodolala a musím sem dát ještě tohle. Takové, sice upršené, ale jarní a svěží. Krása, ty jarní deštíky :-) Doufám, že jste zdraví, a netrápí vás třeba chřipka, jako mě.

Tak si hezky užijte víkend a je úplně jedno jak bude, na počasí nezáleží, záleží na tom, jaký si ho uděláme :-)
Celý vesmír....♥

24. března 2012 v 20:13 | ilon
Tahle animka, když jsem ji dělala, tak ve mě vyvolala ty vzpomínky na ty krásný začátky... Všechno se mění, nic s tím nenaděláme, a když se může zdát, že se něco mění k "špatnému", tak nikde není psáno, že se to nemůže změnit - ne zpět, ale k něčemu lepšímu, jinému a úžasnému.♥
Jenže ruku na srdce, vše se mění, a i kdyby Bill vypadal pořád stejně, tak to NIKDY nemůže být ta stejná euforie, jako na začátku.
A vůbec - zázraky se nedějí. To by jsme museli věřit na víly. Nedává to smysl ? To nevadí - a přece se točí !!! :))))

Dobrou noc a pěkné sny - třeba o tom, že jste někde nahoře (ne mrtví :))), a okolo vás je jen nekonečný vesmír a hvězdy*** A třeba vám tam k tomu bude někdo zpívat :-)

A nedá mi to a musím sem dát krásná slova, která mi k tomuhle obrázku na Deviantartu napsal Lord-Hallowell - on vždy umí najít něco krásného. A sám píše, na DA má úžasné věci, jsem ráda, že jsem na něj v tom virtuálním světě narazila, stejně, jako na jiné, třeba Pryate, prostě jsou tam moc milí, stejně, jako vy tady :-)


He first looked to the Cosmos
The Infinitude of Space
And saw every Star and Planet
That exists in every place.
He thought of the Rounded Earth
Spinning in Rotation
And all four Seasons that occur
In yearly Circulation
He thought about the Darkness
And he thought about the Light
And he thought about the Sun and Moon
That help the Day and Night.
~Emile Zwayne

And so I am the last of my kind, well one of the last. For the only ones left are me and my brother. But as I said we are the last and we are forever now doomed to roam the reach between worlds, that which your planet calls Space.

Musím říct, že ten prográmek Magic Particles se proměnil u mě v těžkou závislost :)))

Tráva a tenis a Bill a temný les

23. března 2012 v 11:58 | ilon
Trávu sem dávám, protože pohled na ta pohybující se stébla ve větru je uklidňující a v dnešní uspěchané době si člověk ani neudělá čas jen tak si lehnout do trávy a pozorovat mraky na obloze.
No dobře, já to udělala. Teda, už jsem zapomněla, jak ta tráva dokáže protivně píchat a zamotávat se vám do vlasů, jak tam leze plno hmyzu a zrovna, jako z udělání na obloze ani mráček x))))
Tak, nahoře máme den, teď si dáme noc. Má to spojitost, protože dát si takhle v noci cigaretku a dívat se přitom na třeba na hvězdy, to má také svoje kouzlo :))) Neukamenovat mě prosím :))) No a když kolem vás třeba poletují světlušky ...


No a tady máme tenistu :)) Já vím, že už jste to všichni viděli, ale tohle tady nesmí chybět !!!Ne - ta kšiltovka mu k té hlavě snad opravdu přirostla !!! No, nebudu to rozvádět, spíš by mě zajímalo, jestli z toho nebude nějaké video, protože Bill mi prostě přijde takový ...nešikovný... A fakt nevím, proč, třeba je skvělej sportovec. Ta postava - no páni !!!! Hlavně, ať to nepřežene. Ta černá ruka, ach jo... Ale jinak se mi na té fotce líbí, je to zase něco úplně jiného, v teplákách je moc často nevidíme :))

Děkuji moc, beepinko, za ty odkazy :-)


Co dodat ? Tak asi jen to, že máme PÁTEK !!!! Paráda, euforie, bude zase víkendová pohodička, tak si to pořádně užijte a ať vám všem ten víkend hezky vyjde :-)

Kotě**

21. března 2012 v 18:03 | ilon
Tak zaplácneme mravenečky a dáme sem pro změnu Billa.
Ani nevím, jestli jsou ohledně TH nějaké nové fotky, vlastně ani nevím, kde bych je měla hledat, ale tak co, u vás je najdu a to je důležité :-) Těším se na okamžik, až se zase třeba na netu objeví útržek nějaké nové písničky, na ten malinký kousek Pain of Love tenkrát - to nezapomenu ♥

No nic, kotě** x))) Takový malý zvěřinec tady. Nejřív mravenci, pak kočka, no příště bude třeba tygr. Nebo žirafa, vzhledem k něčí výšce x)))


Podmořský svět

20. března 2012 v 15:28 | ilon
Ach, to je zase kýč x)))) Ale mě to nevadí, já takovéhle věci dělám ráda, zvláště, když je do toho zapojený program Magic Particles, to nejde odolat !!!!
Kolem Billa si plují zlaté rybky, kdo ví, třeba mu splní nějaké to přání. :-)


Dnes máme krásně, i když to ráno - to bylo šílený !!! Jinovatka, kosa - děs běs. Ale tak když se někdo oblékne vyloženě jarně, protože se mu nechce odpoledne tahat s bundou, tak to pak má :)))

Hmm - teprve úterý... No nic, nejde žít jen o víkendech, to by nám ten život pěkně rychle utekl, tak se holt budeme radovat i z takového "nijakého" dne.

Takže buďme sebevědomé, žádné uťáplotinky, jsme přeci krásné - (krásní - vy muži, co sem občas zajdete, ale nenapíšete ten koment ne a ne x))) - a víme to o sobě !!! :))) Jako Snape. Ach jo - toho opravdu miluju - z Harryho Pottera zrovna jeho mám nejraději, prostě borec. No, samozřejmě, že jsi krásný a sexy :))

Mějte hezký jarní den a ať vás nezdolají žádné jarní deprese, nebo únavy !! Líbající


Psycho*

14. března 2012 v 12:43 | ilon
Protože mám ráda pohádky, tak jsem si chtěla udělat jen tak pro radost takovou pohádkovou montáž. Pěkně Pegase, Billa jako víláka, pohádkový les - a co se nestalo - nepovedlo se mi to!! To je zajímavé x)))) :D
A protože jsem občas lehce cholerická, tak jsem to chtěla celé rozmazat. A ejhle, docela se mi to zalíbilo, tak jsem pokračovala jemnějším štětcem, no a nakonec si řekla, že to sem nakonec takhle rozmazané dám.
Vždyť vše nemusí být dokonalé, důležité je, že nás to baví. **

Užijte si dnešní den, i když je takový pošmourný, tmavý, depresivní. Ani by mě nenapadlo, že to řeknu zrovna já, ale už se opravdu TĚŠÍM na sluníčko. ÚžasnýTohle sem opravdu musím ještě dát. Bill, Tom a Ria. Tedy, vy jste měli pravdu, kdo jste říkali, že si Bill s Tomem tu čepici snad půjčují !!! :))) Ach ne. Sice to není ta šedivá, je nějaká jiná, ale stejně...
Ale jinak Bill to tričko !!!! A hlavně ty boty !!! Super, to se mi líbí, žádný podpatek, tak to má být. Tom mi přijde, že má Billovu košili, prostě zmatek.
Nemohli by jste jít od sebe ještě dál ? X))))Paprsky slunce

11. března 2012 v 17:10 | ilon
Není snad nic krásnějšího, než když zazáří paprsky slunce skrz listy stromů. Je to tak úchvatná podívaná, že bych se na ni dokázala dívat celé dlouhé minuty. (Chtěla jsem napsat hodiny, ale to by mi asi nikdo nevěřil, a ani bych to nevydržela :)))Nooo - tohle jsem sem ani dát nechtěla, ale když už jsem to dělala, tak jsem si nakonec řekla, proč ne. Dívají se dolů sami na sebe, ani nevím, co jsem tím chtěla říct. Ale prostě Bill v té kapuci, jo, to se mi líbilo.
Máme neděli odpoledne - brrr - tenhle čas nenávidím, zase víkend u konce, ach jo :(Jaro*

10. března 2012 v 8:41 | ilon
Tak jaro asi miluje každý z nás. Je to taková naděje, probouzení země a je plné barev. Není toho tolik, jako v létě, ale mě se líbí spíš ta jednochá krása a jarní kytičky se mi líbí ze všech nejvíc. Škoda, že jejich krása je tak pomíjivá, a že trvá tak krátce. Tulipány a narcisy jsou mé královny z říše květin, mám je prostě moc ráda.
Animace je opět tvořena mojí "závislostí" - program Magical Particles. Padající lístečky se k jaru moc nehodí, já vím, ale má to svůj význam, dala jsem je tam schválně.

Užívejte víkend, je nádherně :-)


Mám velikou radost, protože mi na balkoně KONEČNĚ vykvetly tulipány. Neříkám, že ta fotka je nějaký zázrak, ale pro představu to stačí :-)Andílek a dvě bloncky**

3. března 2012 v 9:30 | ilon
Já vím, že už to může působit únavně, jak to tady neustále bliká, ale nedá se svítit, mě to prostě nedá !!!! Musím si to užít, každou chvílí mi ten prográmek skončí a já tyhle efkty prostě miluju.
Bill jako anděl - to je takové vděčné téma, on se k tomu vyloženě hodí (dřív). Anděla s vousy si tak nějak neumím představit, i když to asi také jde x)))A tuhle animku sem dávám z toho důvodu, že se mi ukrutně, ale opravdu ukrutně líbí ta náušnice, co má *wooow*♥
Jinak vůbec netuším, co je to za bloncky, ale mě to je jedno, Bill si vybral pěkné místo, to chudinka Tom sedí v autě vepředu a nemůže se na nikoho mačkat x)))
No nic - užívejte si dnešní den, je tam LUXUSNĚ - u nás sluníčko pálí jako ďas, chce to jít někam ven a užít si to "jaro" Líbající


+Upír a havran +

1. března 2012 v 10:22 | ilon
Tak já nevím, mě přijde, že tohle vypadá nepatrně morbidně. Bill si tu vůbec není podobný, nějak jsem to přehnala, ten "zlej" pohled.
Kdo sem chodíte déle, tak víte, že temné montážky dělám nejraději, déšť miluju a jak říkám, jak tam není "vrána", tak to není ono x)))) Možná bych sem jednou mohla dát všechny montáže s havrany najednou, to už bude pěkná sbírka.**

No nic, upírek vypadá nepatrně navztekaně, nechtěla bych mu v tom lese přijít do cesty. Ale zmoklý není, já ten déšť udělala schválně hooodně pomalý, nevím proč, protože se mi to tak líbí :-) Sice má rozteklé šminky, ale pro mě lepší rozteklé, než žádné ***

Mějte hezký den a nepadněte z toho videa, co je pod montážkou :)))))

Mimochodem - to slyším jenom já, nebo blogy MLUVÍ ?!?! Ty šílený reklamy, no to mám dost !!!! Ale tak když jde tohle, tak by mohly zase umět hrát, jako dřív, to by se mi líbilo :-) Áááách, jak mi tady hrálo Geh, hned bych to vrátila *

Když jsme u těch havranů, tak tetování s tímto motivem bývají opravdu nádherná. Schválně jsem se dívala na netu a některé ty kérky jsou opravdu přepychové. Noo a tady ten kytarista - DJ Ashba (Daren) - má to tetování s havrany úchvatné. To jsem sem to video MUSELA dát v této VELIKOSTI !!! Neříkám, že to je nějaká super kvalita, ale stačí.
Mimochodem - LUXUSNÍ písnička - doporučuji poslechnout, když teď máme tu TH pauzu Líbající

Protože to tady třeba není tak vidět, tak detail toho tetování dávám pod perex, je tam víc obrázků - např. velmi zajímavá kérka s M. Jacksonem, nebo slečna, co má přes celá záda havraní křídla - velmi zajímavé, co si lidi na tu kůži dávají. Ale opravdu pěkné, i když někdy noo "zajímavé"*


(máš mě na svědomí, byla jsem zvědavá, o CO jsi tím smazáním přišla a teď to mám :))) Sice to asi není přesně ONO(Toronto), ale mě to neva, tohle je taky pěkný )


 
 

Reklama