Moje tvorba

Tom a světýlka ***

20. listopadu 2012 v 11:27 | ilon
Tak doufám, že se všichni máte v tomhle šedivém, depresivním počasí dobře, že jste se tím nenechali zaskočit a máte se fajn, inverze, neiverze... Před chvílí v rádiu říkali, že sníh do Vánoc nebude, až někdy dlouho po, hmm to je opravdu škoda, ale nic s tím nenaděláme, že ? :))
Ano, všichni jsme viděli ty nové fotky kluků, já se k tomu nebudu vyjadřovat, jen řeknu, že Tom se mi na nich moc líbí, proto jsem tentokrát udělala animku s Tomem a ne s Billem ;-)

A moc se mi líbilo, to, co dal Bill na app- ano, každý by měl zůstat sám sebou, každý je osobnost a na to by nikdo neměl zapomínat :-)

NEJBOLESTIVĚJŠÍ VĚC JE ZTRÁCET SÁM SEBE V PROCESU MILOVÁNÍ NĚKOHO TAK MOC A ZAPOMÍNAT, ŽE VY JSTE TAKÉ SPECIÁLNÍ. ~ Ernest HemingwayJestli tyhle změny, co Bill se sebou dělá, dělá kvůli někomu, tak potěš, a doufám, že brzy prokoukne, asi už se stalo - a třeba sundá piercy a vrátí se k tomu, co bylo. Kérky mi nevadí, takže pro mě skvělý.
No a pak jsem se probudila .... x)) No já vím, že tohle se nestane, princezna se už nevrátí :))

Tak se mějte krásně

Vánoční atmosféra

9. listopadu 2012 v 13:51 | ilon
Ano, ano, vím, že na tohle je opravdu ještě brzy, za oknem svítí sluníčko, ale prostě jsem měla takovou náladu udělat si pro radost pořádně vánoční obrázek. Vánoční atmosféra mi přijde velmi uklidňující a v životě někdy přijdou chvíle, kdy potřebujete ten pevný bod - ten klid a pohodu, kterou vás třeba naplní představa vůně vánočního stromečku, teplo krbu, nebo takové to uklidňující ticho a padající vločky sněhu za oknem...

No nic, mě na obrázku vločky padají v obrazu, nevadí, prostě se mi to tak líbilo :) Koho zajímá, z jakých obrázků je tenhle vánoční složený, tak jsem je dala pod perex, takže kliknete na Celý článek a uvidíte to. Hlavně ten obrázek s koníky je prostě KOUZELNÝ, opravdu se podívejte >**
Dám sem pro vzpomínku písničku, kterou miluju, to víte, kdo sem chodíte pravidelně, takže jen tak, pro radost . A je tam sníh, a přátelství a překonávání překážek a tak... a vůbec - jedna z mých NEJ. Mimochodem, víte, že v Praze budou The Rasmus? To jsem zvědavá, koho z vás tam uvidím Líbající

OHNE DICH - nevím, co tam zase vykoukne za video, ráda se ta videjka míchají a poslední dobou sem pořád dávám nějaká videa ))Москва Магадан a labuť

28. října 2012 v 12:21 | ilon
Tak co, také u vás nasněžilo ???? Já jsem nadšená, u nás je sníh a nevadí mi, že je mokrý a já nevím co, prostě je to sníh a to mi stačí ke štěstí :-)

Dávám sem jednu noční animku, ono stejně, jak došlo ke změně času, tak už bude tma odpoledne, takže si musíme zvykat x))


Pak sem dám ještě video, které jsem dělala už asi před týdnem, kdy jsem ještě netušila, že bude sněžit a teď se mi hodí. Nebudu se rozepisovat, už párkrát jsem tady nadhodila, že miluju ruskou zem, její zimy, její rozmanitost, její osobitý ráz, vodku, prostě všechno. Stejně se tam jednou podívám. Každý chce do Ameriky, tak já ne, já chci do Ruska.**

Naprosto miluju tu písničku, proto jsem tenkrát po vás chtěla tu azbuku, takže děkuji, potřebovala jsem ji najít na YT a udělat si k ní svoje videjko :-)
Tohle mám teď v MP3 místo Billa x)))Tak si užívejte ty zimní dny, doufám, že se máte fajn :)Ještě jsem chtěla napsat, jak mi píšete komentáře k Návodům na fotomontáže, tak si toho občas nevšimnu, protože to už je dávno někde jinde, tak spíš, když něco potřebujete, tak mi pište na mejl - ilon007@seznam.cz :-)

Final Fantasy :D

4. října 2012 v 12:23 | ilon
Tak teď mě asi fanynky Final Fantasy proklejí, ale tohle jsem si opravdu nemohla odpustit x))) Jak jsem po delší době zase viděla Billa, ty jeho bílé vlásky, pěkně vyčesané nahoru, tak mi hned něčím připomněl Clouda z Final Fantasy, nemůžu si pomoct, fakt ne. Ale musím se opravdu smát :>)
Kdyby se stylizoval postupně do této podoby, tak já jsem nadšená, opravdu, to myslím vážně. Už má i ty svaly, dokonce ta černá vestička, co má dole na fotce, je také mírně sci-fi, celej Cloud x)) Přistrčila jsem mu tam Toma, aby mu tam nebylo smutno, znáte to, být sám je smutné, tak, aby se nebál ;-)Tady je realita , nevím, na čem Tom stojí, ale vypadá tady vyšší, než Bill, no páni, oni za chvíli budou mít snad dva metry :)

Tom tam má moc hezký cestičky, v tý hlavince. Jo, mě se tady kluci líbí, Bill se tu tváří dost divně, ale kdo občas ne - na momentkách, že ? x))No a jinak, jak se máte takhle při podzimu ?? Máme krásně, to je až neuvěřitelný, pořád můžeme chodit na procházky, výlety, dokonce i na zahrádky, akorát, že panáka už si asi nikdo nedáme, že ? x)) Jo, taková B52, to už je minulost.

Podzim je krásnej, je se na co dívat, tak si to pořádně užívejte :-)


Tahle animace se mi moc líbí, autorovi obdiv, je to takové celé kouzelné, takovéhle uklidňující věci mám moc ráda *** A jak ta holčička mrkne, to mě dostalo. Úžasná práce, prostě, jak se obrázek hýbe, tak jsem nadšená.

Motýl a Bill*

12. září 2012 v 14:11 | ilon
Jednu dobu mi připadalo, že mě dělat nějaké animky už moc nebaví, chtěla jsem najít nějaký pořádný prográmek, něco jako Magic Particles a nikde nic a myslela jsem, že to zabalím. Ten vousáč také moc inspirativní není :D
Néé tak přeháním, náhodou, jak se objevily ty nové fotky Billa, tak účes má suprovej, moc se mi líbí, z toho jsem opravdu nadšená. Takže nic balit nebudu :)

A vůbec, neznáte někdo nějaký pěkný prográmek na efekty v animacích ?? Že by jste mi to napsali sem do komentů, nebo na mejlík, to by se mi líbilo :-) A nejen na efekty, třeba něco, co vám rozpohybuje hezky obličej, kdo zná, ví, o čem mluvím, Sgirlz Morph dobrý, ale to není přesně to, co hledám...


Už se nám to blíží k víkendu, hmmm to je přímo úžasné, doufám, že KONEČNĚ !!!! budou ty houby...

Kdo najde houbu, povinně mi ji poslat na mejla !! Fotku samozřejmě x))) Kdo nezná, tak ilon007@seznam.cz Já je tady pak vystavím. Stejně jako vaše obrázky, které tady brzy budou.
A je jedno, jestli mě znáte a píšete mi, nebo ne, klidně posílejte, já vás neukousnu :-)

Tak pěknej den a nevěřte horoskopům . (Já si je stejně pořád čtu x))

Červíček k zakousnutí a Bill k nakousnutí :D

20. června 2012 v 21:50 | ilon
Ach, jak originální nadpis, že ? x))) No, ta horka působí na můj mozek, lepší už to se mnou asi nebude. Ale teď jsem četla, že se k nám ženou nějaké šílené bouřky, tak se nehorázně těším. A doufám, že přijdou i do Středních čech, protože tady občas sem tam spadne kapka, ale nějaké mega živly to tedy nejsou.
Bill tady očekává písečnou bouři, tak snad přežije x))) Já na ty montáže už fakt nemám inspiraci, už aby byly nějaké profi fotky....

No a aby tady Billovi nebylo smutno, dám sem tohoto chlapíka, kterého opravdu zbožňuji. Bear Grylls a jeho přežití v divočině nemá chybu, v tomhle je opravdu nejlepší a neštítí se ničeho. Ale když se jedná o boj o přežití, tak člověk nesmí být fouňa, no ne ? x)))

A protože je doba, kdy na většinu z nás jdou různé chutě, tak co si nezakousnout nějakou mňamku - hmmm ? Třeba tenhle vypasený červík - no mňáááám *** Já vím, já vím, neměla bych vám takhle na večer dělat chutě, ale tak co, mě to nedalo x)))

Klučinovi chutná :)))
Angel Wings

29. května 2012 v 13:22 | ilon
Hmmm to je novinka, Bill jako anděl x)) No jo, ale když on byl takový andílek ;-) A vůbec tyhle okřídlené bytosti se mi opravdu líbí. Plno lidí si nechává tetovat andělská křídla, sice zajímavé, ale mě se to moc nelíbí... Přijde mi to jako moc veliké tetování. Ale chápu je.

Tady je pár ukázek. Vybrala jsem obrázky, které se mi líbí, kde to dotyčným opravdu sluší, je to krásné, přijde mi to i sexy. Jiná věc je, až dotyčné budou sedmdesátileté babičky a budou se svlékat u doktora... No já mám tedy myšlenky x))) Ale tak to je riziko každého tetování. Vy, kdo máte také kérky, tak to určitě neřešíte, já ty svoje také neřeším. Ale já mám tetování malá, takže tak x)))The Crow

14. května 2012 v 8:36 | ilon
Kdysi lidé věřili, že když někdo zemře, jejich duše odnese vrána do Země mrtvých. Ovšem někdy, když se přihodí něco velmi zlého a odchod doprovází nesmírný smutek, tak duše nenajde pokoje. A tak někdy, jenom někdy, ta vrána duši zavede zpátky, aby mohla vše špatné napravit....
The Crow

Tuto animaci jsem věnovala Sashovi (Pryate*) z Deviantartu k jeho krásným narozeninám, co dnes má. Jako poděkování.


Bill jako Sephiroth*

13. května 2012 v 13:17 | ilon
Tohle jsem si prostě nemohla odpustit. No jo, jsem zatížená na vlasy a štve mě, že se Bill na všechno "vykašlal" ohledně svého vzhledu, i když vám se to třeba líbí. Ale jemu dlouhé vlasy slušely, teď už není tak výjimečný, jako dřív. No a krasavci z Final Fantasy jsou prostě nádherní. Mě by se líbil nový klip v tomto stylu x)) Ne ten s rapery.
No a kočičku jsem mu tam dala proto, aby se v té tmě nebál x))
Ach jo, zase ta odporná neděle odpoledne... Komu to nevadí, ať si to užije, komu to vadí, jako mě, tak máme smůlu.**

To je jedno, hezký den všem Líbající


Anděl z posilovny :D

5. dubna 2012 v 11:21 | ilon
Když jsem vymýšlela název článku, tak mě napadaly takové šílenosti, že jsem nakonec vybrala tuhle, protože je nejjemnější :))) Tuhle montáž jsem zkoušela s Billem, kde má vousy, ale opravdu to nešlo. To je zajímavé x)) No nic, dala jsem mu tam jen jediné tetování - to, které se mi líbí nejvíc ze všech. Apríl x)))
Já vím, že to vypadá divně, rozmazaně a já nevím co, ale tak co, lepší už to asi se mnou nebude. Asi můza už nadobro odešla a proto to tak dopadá.Plačící


A protože nám Bill posílá pusinu, tak ji sem také dám.***Dobře, ten Tom Líbající
A tady dávám náš potůček, co nám na chatě teče přes zahrádku. Je to těsně po zimě, takže to vypadá šíleně, ale to je jedno. Když jsme to tam kupovali, tak jsem byla nadšená, a připadalo mi to krásný, máme tam plno žabek, potápníků a vodoměrek. Byla jsem nadšená do doby, než se přihnala povodeň a z tohoto mrňavého potůčku se stala řeka x)))

 
 

Reklama