Moje designy

Nový dess

4. listopadu 2009 v 17:11 | ilon
Tak tenhle obrázek, když jsem viděla, tak jsem hned věděla, že to nevydržím a dám to sem jako nové záhlaví. Děkuji za něj moc Edene, která mi ho poslala :)))
Tohle je ta pravá nostalgie, která se k tomuhle upršenému podzimu hodí. Vzpomínám si, když jsem takhle také jezdila sama vlakem - to už je tak dávno ... Líbilo se mi jezdit za tmy, kdy se černočerná tma střídala se světýlky měst.
Bill je tu úplně sám a vypadá hodně smutně a opuštěně... No, nevím, nevím, ale myslím si, že už v životě vlakem nepojede :))


Design s cigaretou a Billem

9. června 2009 v 20:50 | ilon
No, musím přiznat, že s tímhle jsem se docela dost navztekala. S výsledkem jsem docela spokojená, protože jsem už dávno chtěla nějak udělat, aby to alespoň vzdáleně vypadalo, že dým jde z cigarety. Obrázek Billa jsem si "vypůjčila", zasadila ho do morbidního pozadí, přidala mu křídla, cigáro, dým ... - v podstatě jsem spokojená.
Jen mi prostě vadí, že takhle "hýbací" to nemohu dát do designu, prostě je to moc veliké, než povolených 400 kb, aby to šlo dát jako záhlaví. No nic, bude mi to muset stačit. A stejně nestačí !!!

Samota

Zpět k začátkům

28. února 2009 v 7:43 | ilon
Prostě jsem ten modrý design nemohla vystát. Nemám moc ráda, když se designy mění jak na běžícím pásu, protože pak člověk ani neví, na jakém to vlastně je blogu, ale nemohla jsem si pomoci. Dávám sem design, který byl úplně první na tomto blogu a myslím, že ho většina z vás vůbec nepamatuje, ale já ho mám ráda, protože tohle byla úplně první montáž, kterou jsem kdysi udělala. Ke mě prostě černá barva patří, mám ji nejradši a už to tak asi zůstane a nějaké experimenty se světlejšími barvami už zkoušet nebudu. To by mě zajímalo, jestli tenhle dess někdo z vás vůbec pamatuje :)))

Kruhy na vodě a víla

21. února 2009 v 10:48 | ilon
Tenhle dess tu bude jenom chvíli, je to provizorní, protože z tohoto nejsem nějak zvlášť nadšená. Chtěla jsem to trošku veselejší, no tak ani nevím. Já to totiž vůbec neumím, nevím, jak zrušit okraje stránek a vůbec takové ty důležité věci, které by měl každý blogger vědět :))) Takže tímhle přivolávám jaro - ha, ha - to si asi jěště chvilku počkáme. Stejně se zase asi vrátím k černé barvě, protože tohle nějak není ono, je to vlastně poprvé od založení tohoto blogu, co to tu není tmavé a moc se mi to nelíbí.

Design anděl

8. ledna 2009 v 14:12 | ilon

Moje designy

26. prosince 2008 v 7:15 | ilon
Tohoto si vůbec nevšímejte, dávám si to sem na památku, abych nezapoměla, jaké jsem tu měla obrázky v záhlaví. Ten první si hodně pamatuji, ten tu byl dost dlouho, ten už asi většina z vás nepamatuje. Jinak nebojte, současný design tu nebude dlouho, ale chtěla jsem ho sem dát alespoň na chvilku :)))
 
 

Reklama