Mé animace přírody

Vodopád času

2. prosince 2011 v 13:22 | ilon
Tak tady máme konečně pátek, za chvíli bude Mikuláš, potom Vánoce, nakonec Silvestr a můžeme se rovnou těšit na jaro, pak na letní dovolenou - v podstatě se člověk má pořád na co těšit. Akorát by také neměl zapomenout žít přítomností a být rád, za každou chvilku života, ne jen takové ty skvělé, nevšední věci... Užít si každou chvilku a maličkost.
No ale je pravda, že nikdo po mě nemůže chtít, abych si užívala pondělní ráno, když po šesté ráno mrznu na autobusové zastávce :))) Takže - všechno je reativní. Co jsem tím chtěla říct ? Vůbec nic x))))

Užijte si víkend Líbající

kon.gifA protože tohle vám asi přijde takové docela nezajímavé, ale chtěla jsem to tady trošku prosvětlit, tak jsem něco dala pod perex.

A to docela zajímavé je. Woow - člověk by pomalu žárlil ˇˇ


Uklidňující maličkosti

1. listopadu 2011 v 18:32 | ilon
Každý je známe, a každý považujeme za ty uklidňující věci něco jiného. Někomu stačí pohled z okna třeba na duhu, nebo na dešťové kapky, jinému stačí zase knížka, a někomu jinému třeba procházka do lesa.
Mezi ty moje "uklidňující" maličkosti rozhodně patří pozorování akvaria, nebo pohled do plamenů ohně. Dávám sem dvě animky v šílené kvalitě, jedno jsou naše rybičky, ale ty barvy ... To je strašný, příště to asi vyfotím, aby jste je viděli v jejich pravé kráse :-) Myslím tím, jak vypadají doopravdy.
Druhá animka je dýně, co děti vydlabali a svícínky, čím víc toho svítí, tím lépe, pohled na ta světýlka je úžasný. Bohužel se mi nepodařilo nafilmovat tu úplně nejvíc uklidňující věc, kterou fakt miluju, takže o té to bude příště :)))

Takže jen tak pro radost, i když totálně rozmazaný a barvy šílený , v podstatě žádný xD

Krása přírody

29. října 2011 v 9:17 | ilon
K tomuto ani nemusím nic psát, to mluví samo za sebe *** Příroda je nádherná a já doufám, že ji během dalších a dalších staletí lidstvo nezničí.
NEJSTRAŠNĚJŠÍ NOČNÍ MŮRA !!!!!!!

25. září 2011 v 7:50 | ilon
Tohle na mě vlízt, tak je to moje smrt !!!! Vůbec nechápu ty lidi, že jim to vůbec nevadí. Mě stačí, že kolem mě proletí čmelák a už se děsím.
Ale musím přiznat, že ten hmyz je fascinující, neuvěřitelné, jaké dourůstá velikosti. Bože, ještě že žiji v Čechách a ne tam, kde se vyskytují takovéhle obludy ***

Tak pěkné pokoukáníčko přeji Líbající Škoda, že to není ve 3D, aby si to člověk mohl náležitě vychutnat :)))Takovej pavouček - no nechtěli by jste ho jako domácího mazílka ? Je úplně *cute* :)))Jak mu leze po té ruce ... Představa, že by se mi zapletl do vlasů .... Ne, to byh nepřežila. TOHLE novinama nezaplácnete.
Proboha, co to je ?!?!?!další blázen, co si něco takového DOBROVOLNĚ nechá lézt po ruce...


No tenhle - ten už se zbláznil úplně :)))

Tom v ZOO

13. září 2011 v 9:37 | ilon

Velmi, velmi rozmazané a nekvalitní, ale což, rochní si tam pěkně :))) Stejně je neuvěřitelné, jakou základnu fanynek Bill s Tomem mají, že se jim podařilo prosadit, aby medvíďata měli jejich jména - to je prostě úžasný. Vždyť to mohl být třeba nějaký Jonas a já nevím kdo ještě.
Přes to sklo to fakt nešlo :)))

Mumlava

22. července 2011 v 11:24 | ilon
Tak nejdřív musím říct, že jsem nadšená z nového systému vkládání obrázků, protože mi KONEČNĚ jdou na blog vložit animky větší než 5MB, což je pro mě skvělá zpráva.

Jinak si myslím, že té vody už teď všichni mají plné zuby, padá na nás z nebe, silnice se proměnily v řeky a to ani nemluvím o povodních, hrůza.
Ale jinak, když je vše v normálu, tak je na vodu hezký pohled, zvlášť na horách. Tohle je Mumlava, procházka okolo ní nikdy nezklame. (Také v tu dobu počasí nic moc : )

Blesky nad městem

10. června 2011 v 10:49 | ilon
Když byla předevčírem ta krásná bouřka, tak jsem nevydržela a chtěla si ty blesky vyfotit, jako hezké pozadíčko pro nějakou montážku. Ale samozřejmě se zablesklo úplně jindy, než jsem zmáčkla spoušť :)))

Tak jsem si je nafilmovala. To byla noc ... Absolutně se při tom hřmění nedalo spát, a ty blesky vždycky rozsvítily celou oblohu. Ale krása, fakt. Takhle ve městě to je hezké, ale někde v přírodě bych to zažít nechtěla. Dnes mají být dokonce kroupy...

Potůček si teče a teče

12. dubna 2011 v 14:55 | ilon
Tak tohle je ten potůček, který nám teče přes zahrádku. Takový malinký, pohodový ... Ale stačí jeden přívalový déšť a z tohoto mírumilovného potůčku se stane dravá řeka. Jednou jsme museli vyloženě utéct, protože to jsem opravdu začala mít strach, když jsem viděla, jak se rozlévá dál a dál ...

Photobucket

Zmizení Abinky

9. dubna 2011 v 12:36 | ilon
Ta animka měla moc velkou velikost, takže jsem ji musela useknout a Abinka nám najednout uprostřed rozeběhu zmizí :))) No nic - pro nás ráj na zemi , i když tam není elektřina, nová střecha bude teprve letos, zatím to tam vypadá pěkně holé, záhony prázdné, ale co, hezky na ty lesy svítí sluníčko a mě se tu líbí


Photobucket

Různé podoby jara

18. března 2011 v 14:25 | Anoli
To počasí si s námi nemilosrdně zahrává - jeden den chodíme v tričku, druhý den, abychom si vzali kožich :))) No nic, tohle musíme vydržet, ale je pravda, že to dnešní sněžení mě "nepatrně" překvapilo . 
 

Reklama