Mé animace přírody

Jarní

18. března 2015 v 17:43 | ilon

Hezké jarní dny vám přeji ♥ To je ale změna najednou, že ? Takových prosluněných dnů, o tom se nám před měsícem ani nesnilo. A jaro je stejně nejhezčí roční období, nemůžu si pomoct :P V létě je nechutný horko, v zimě otravná zima a podzim ?? To ani nemluvím, úplná depka.


Takže máme rozjásané jaro, začnou nám za chvíli zahrádky, no kdo by neodolal orosenému pivku při západu slunce, že ?? Nebo odolal ?? ))

Jen tak si lehnout do trávy plné sedmikrásek a poslouchat šumění trávy a nic jiného, tomu říkám relax….♥ I když tedy pořádná střílečka na xboxu také není od věci :PZačneme si úžívat přírody, vy sportovci vytáhnete kola a brusle, mě stačí procházky po lese a budu naprosto spokojená.
Myslím, že tady jiné věci, než tvořené v dp animation maker už nebudou, ale nevadí, znáte to, když vás to baví….

A pořádně se radovat ze života, zoubky, nezoubky :))) To je ale chlebárna :D Na kluky už taky asi leze jaro :P

Chci se zeptat - jdou na facebook přidávat animky ??? Já tedy na to nepřišla *** 
 
 Jak jsem sem dávala minule věci polepené ubrousky, což je opravdu moc zábavné a šíleně jednoduché, vyhrajete si s tím jak vy, tak i vaše dětičky, tak tady dávám zase jednu věcičku, fotky moc kvalitní nejsou, ale můžete si takhle ozdobit třeba kámen, co najdete na cestě a vypadá to také hezky :-)

 
 


Podzim

24. srpna 2014 v 21:33 | ilon

V létě podzim ? Pro me ano....Tím chci říct, ze už se na podzim nehorazne teším. Nemám ráda léto. Je to moje nejméně oblíbené roční období. Je nechutný horko, pořád pálí slunce, jediné, co je trošku pěkné, jsou bouřky :))
Asi vám to přijde přehnané, ale já opravdu léto nemusím.
Na podzim se krásně zbarví listy, začínají pořádné růst houby, procházky jsou mnohem příjemnější, pohodička ;-)

Dneska jsem se hodne navztekala při stahování DP Animation maker, protože, jak jsem měla pauzičku, tak jsem tak nějak o všechny prográmky přišla....Nakonec jsem si ho legálně koupila, žádné klíče, ale je fakt, že umí víc, než starší verze. Toto je verze 3.0.7, v čem jsou dělané tyto obrázky.

Už jsem tady psala o téhle potvůrce, létalo to u nás na chatě a přijde mi to jako kombinace můry a ptáčka :D
Moc rozkošné :-)

I když teda......na můry mám fobii a tohle letĕt kolem mĕ, tak mĕ snad klepne :DPodzimní procházky lesem, nebo parkem mají své kouzlo. A když najdete opuštěnou lavičku, vezmete si knížku, okolo jen stromy a padající lístečky.....to je prostě relax první třídy.

Jde o to, aby se ten strom nevyvrátil :D Pak by to samozřejmĕ taková pohodička nebyla :))


No....zítra mé "oblíbené" pondělí....Nevadi, on ten víkend zase bude. Mějte se krásně a pěkný vstup do do nového týdne

Krása lesů na jaře***

1. dubna 2013 v 17:04 | ilon
Nejde to jinak, musím to tady trošku rozsvítit. Doufám, že jste si krásně užili Velikonoce, že jste nabarvili vajíčka, upekli mazance a já nevím, co všechno - u nás se to až tak neslaví, nějaké svátky ráda mám a nějaké ani mít nemusím... Ale jiné to je venku a jiné to je v Praze, že ? Mrkající


No nic, ta naše zima se letos táhne úplně neuvěřitelně, pořád nám nechce dát pokoj a přitom se tolik těším na procházku někam do lesa....

Zatím bych se bořila po krk v blátě - ne děkuji, nemusím mít všechno *))) Víte, jak se to říká - kdo si počká, ten se dočká ♥ Tak.

Ale jen tak pro vzpomínku pár animek z lesa, když je tam krásně.......

Neříkám, že bych někdy chtěla vidět naživo v lese jelena, ale jinak to může být hezká podívaná. Tak možná z auta, nebo posedu. Ale, aby se na mě vyřítil, když sbírám houby, ne děkuji, nechci *))) Mě stačí veverka :))

Depresivní počasí

7. února 2013 v 16:38 | ilon
+Nepřijde vám tohle počasí depresivní ?? Mě tedy ano. Včera krásně svítilo sluníčko, vypadalo to jako na jaře - a dnes začaly poletovat vločky, nakonec začalo chumelit a teď už je i u nás úplně bílo. Že bych z toho byla nadšená, no, to ani ne...

Takhle nějak to u nás vypadalo. Pošmourno a sníh... Prostě nic moc.


Zasněžená Praha

10. prosince 2012 v 10:59 | ilon
Včera byl opravdu úžasný den. Konečně nasněžilo i u nás, bylo to krásný a i my máme všude bílo, takže nemusím všem okolo závidět, že oni už sníh mají a u nás pořád nic :D

Neříkám, že kvalita je nějaká unikátní, to ani náhodou, ale o tom to není, mě se to líbí. Protože tam je to, co tam je. Sníh. Pohled z okna - jedno z obýváku a druhé z ložnice.Tady jsme dali naší Abince sněhovou kouli na hraní, no nejdřív si hrála, ale pak jí zachutnala a měla to jako zmrzku, ťuňťa jedna naše :-)


A jakpak vám jde pečení, co ? No, já na tom nejsem moc slavně, tohle jsem upekla včera, ještě mi toho dost chybí, ale tak no stres, ono se to nezblázní x)))

Černobílé sněžení

5. prosince 2012 v 19:54 | ilon
Mám ráda černobílé fotky, ony mají svoje kouzlo, mají svoji krásnou atmosféru - jak se říká - v jednoduchosti je krása, tak tady to platí dvojnásob. Je to někdy lepší, než když obrázek hýří barvami a je tam toho moc, barvy se mezi sebou tlučou a obrázek pak působí "přeplácaně".
I když to tady vypráví ta pravá, co miluje kýče atd x))))

Tyhle animace jsou dělané v prográmku Sony Vegas, také úžasná záležitost pro ty, co rádi animují, akorát sehnat ho je špatné. No, zatím mám trial verzi, pak se uvidí.

Dneska u nás ráno sněžilo, krásně, padaly takové ty veliké vločky z nebe, a jak byla tma, a svítily jen lampy, tak to vypadalo úžasně. Skoro takhle x))) No, fakt jenom skoro :D

No nic, doufám, že si užíváte dnešní sváteční den, že se zase sejdeme a nikoho z vás si neodnesli čerti do pekla :D
Doufám, že jste si ten dnešek krásně užili ♥

(Jo a zvykejte si na tu tmu, slyšeli jste přeci, že se blíží doba, kdy se lidstvo propadne do černočerné tmy. To máme místo konce světa, takže to je v podstatě pohodička :))foto: Google


A aby to tady nebylo tak černobílé, tak jsem dám ještě nějaké animky, protože Bill už tu dlouho nebyl a tohle by byla škoda, aby tady nebylo. Moc se mi líbí ten účes !!!! Připadá mi to, jako tenkrát v Moskvě, akorát, že tam měl černé vlasy, ale taky to měl takhle upláclé. Prostě je tady sexy a moc mu to sluší - hmmm já věděla, že se dočkám ;-)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mekezhBa9h1qf198do1_250.gif http://25.media.tumblr.com/tumblr_mekezhBa9h1qf198do2_250.gif

Sweet dreams ♥

Durch den Mosun

3. srpna 2012 v 13:22 | ilon
Dneska ráno, když jsem šla do práce, tak u nás byla opravdu úžasná bouřka. Blesky křižovaly oblohu, hrom burácel, byla skoro tma, no něco úžasného. Čekala jsem tu bouřku už včera, docela se na ni těšila, protože jsem byla s kámoškou na zahrádce, bylo nějaké pivko, takže jsem chtěla, až pojedu domů,aby pršelo, abych si to užila, protože slibovali na večer bouřky. No tak jsem se dočkala ráno...
Akorát to má jeden háček, že... Promokla jsem tolik, že ze mě voda jen crčela, takže jsem si pak musela v práci sušit džíny fénem, byla mi šílená zima, prostě konec romantiky a opěvování bouřek x)))
Ale už je vše OK, odpoledne má tady zase pršet, tak přemýšlím, že vyrazím na takovou procházku, mám svoji trasu okolo lesa, docela hezké. Si nedám pokoj x))
A co vy hmmm ? Když prší, chodíte rádi v dešti, nebo se schováváte doma a líbí se vám to jen v teple za oknem ? A nebo déšť přímo nesnášíte ? x)))isbleskk_1.gif
Viděla jsem teď jednu fotku, ne, opravdu se nekážu ubránit nostalgii... Ach jo. Neříkám, ta blond se mi líbí, ale ta princezna je pryč a já pohádky ráda... ;-) A ty nalakovaný nehtíky, to mi taky chybí... Zajímalo by mě, proč najednou taková změna. KDO ho takhle ovlivnil. No nic...

Ani nevím, jestli už bylo vidět to jeho nové tetování celé, ale protože nemám ráda barevná tetování, tak ani nevím, jestli se na to mám těšit, nebo ne...
No nic, dám sem jednoho Toma, aby tady pořád nebyl jen Bill - no, co říkáte hmmm ?

No a teď krutá realita. Ale jestli jste zvědaví, tak se budete muset podívat pod perex. Teda to je šílený !!!! :)))


Tak jo, užívejte každého dne, víte co, máme tady rok 2012, v podstatě to tady na planetě brzy zabalíme, tak ať to stojí za to !!! x))) No dobře, nevšímejte si mě, ale tak už mě znáte, že ? Líbající

Hezký den:-)Nebe

25. června 2012 v 9:44 | ilon
Tak jste se měli o víkendu ? Mě by se líbilo, kdyby víkend měl alespoň 4 dny, ale tak to by chtěl asi každý ;) Vám se ale většině blíží prázdniny, někomu dovča, téda závist největší, ale rozhodně si to koukejte pořádně užít a vůbec - žijeme jen jednou, no ne ? ;)

Dneska je u nás opravdu nádherně, chvílemi mraky, chvílemi sluníčko, prostě tak, jak je to na téhle animce :)
Tam bych teď chtěla být... No, vlastně ani tak ne teď, jako zítra ráno... Ach jo, čeká mě něco velmi, velmi nepříjemného, čeho se opravdu moc bojím, už teď je mi špatně od žaludku, ale tak... no, musím to zvládnout, tak si na mě kdyžtak vzpomeňte a držte mi palce... :-)

Každopádně dnes je dnes, takže krásné pondělí přeju vám VŠEMA ještě mi to nedá, musím sem dát toho krasavečka z reklamy na Prima banku. Téda, no není k nakousnutí ? ;-) Jak se usměje ----tepy ---- 120 Nevíte někdo - KDO TO JE ?!?!? Prostě kouzelnej, to musíte uznat :-)


A vůbec ty reklamy... Miluju všechny reklamy s Kotkem a tím blonckem, kterej fakt nemá chybu x))) Někdy se reklamy prostě povedou :)


Ach jo, fakt jsem se chtěla krotit a už to sem nedávat, zvláště, když tady tahle rekama kdysi byla, ale mě to nedá a musím to sem dát znovu. Šíleně jsem zbožňovala tohoto černocha :-) A jako fakt končím s reklamama x))))) Většinou to všichni přepínají a já se v tom vyžívám :)

Vždycky začnu něco psát a nakonec skončím úplně někde jinde, asi to horko, to občas člověku vynechává mozek :)))


Svítání a stmívání *

5. června 2012 v 8:53 | ilon
O Východech slunce jsem už tady nedávno psala, ale mě se tak líbí a mám je tak ráda, že jsem si to nemohla odpustit znovu :) Takovéhle ráno bych chtěla zažít, někde na louce, nikde nikdo, mlha nad rybníkem a vnímat jen to ticho, které po ránu je. No dobře, jak je rosa, tak by tam bylo vlezlé mokro, o zimě, ani nemluvím x))) Prostě představy jsou někdy lepší, než realita, to se nedá svítit :D

No a protože je úterý, tak by to tady mohlo být lehce nemravné, že ? :)) Tohle může být také taková pusa po ránu, za svítání...Tahle písnička od Tatu se také odehrává za svítání, tak jí sem dám, protože se mi vždycky líbila, miluju ten klip, z toho by si klidně TH mohli vzít příklad x)))Krása svítání a IF I DIE TOMORROW♥♥♥♥♥

16. května 2012 v 10:24 | ilon
O západech slunce už jsem tady psala. Ano jsou krásné, ale jsou tak trošku "profláklé". Pro mě to nejvíc jsou asi rána. Když jdete velmi brzy zrána do lesa na houby, všude je ještě rosa, pavučiny vypadají jako poseté korálky a první letní paprsky začnou probleskovat mezi stromy, to jsou ty okamžiky, kdy stojí za to žít, jak se říká :)
A nemusí to být v lese, třeba taková procházka u moře, kdy se nad vodou vznáší opar, jako průhledná, bílá mlha, jste na pláži sami, protože všichni ostatní buď spí, nebo obléhají stoly s bufety, tak to nemá chybu. Už jste viděli východ slunce nad mořem ? Já ano, i když to vstávání bylo vražedné x)) Ale bylo to něco úchvatného ;-)

Takže dnes vám přeji Hezké ráno a je úplně jedno, jestli to dnešní, nebo zítřejší, nebo jiné
No a když jsme u té přírody, tak mi to nedá a musím sem dát fotku Toma se svým psem. Asi to nebude za svítání, no dobrá x))), ale to nevadí, je tady sexy k zabití ;-) Já vůbec nechápu, jak se vám ty jeho vlasy můžou nelíbit ?????? x)))


loading
EDIT :
Nechce se mi dělat další článek, ale tahle nádhera tady také musí být. Velmi děkuji BEEPINCE za upozornění, je to prostě skvělý !!!! Miluju tu písničku už teď a to pořád není celá, ale je to delší, než minule. Vím, že se většině nelíbí, ale mě to je to jedno a já si ji nehorázně užívám Beepinko - ještě jednou - děkuju moc !!!! Líbající

Bože, ty výšky, je prostě dobrej a už se vidím někde na koncertě !!! Ach jo, když si vzpomenu na ty euforie dřív... No nic, to vzal čas... Ale mě osobně se to líbí, takže smutky nad zašlými časy dám k ledu :)))


 
 

Reklama