Mé animace Bill a Tom Kaulitz

TOKIO HOTEL - USTREAM animky

9. února 2011 v 16:28 | ilon
No tak já už vážně nevím... Opravdu nevím, o co jde, co znamená ta čepice, jestli to je jen nějaká recese, a nebo prostě -  B I L L  :)))


A je mi to v podstatě jedno, úžasný je, jak je vidět, jak tam jsou šťastní a spokojení, vyloženě si to tam všechno užívají. 


Zase ta náušnice - super !!!!

Na Prahu, kapitáne, na Prahu to kormidluj :))) 

tokio hotel


tokio hoteltokio hoteltokio hotel

MEGA veliké animky Billa a Toma - Sukkiri

9. února 2011 v 9:42 | ilon
Musím říct, že tady se pan kameraman ukázal !!!! Díky jemu máme krásné záběry Billa od hlavy až k patě, záběry na jeho pierc v pusině, na šperky - no úžasný detaily. Asi ví, po čem fansky touží :)))
No nic, probíraly se tam zajímavé věci, vypadá to tam hodně vesele, řekla bych, že se všichni bavili, hlavně se mi líbila ta malá japonečka, co ponoukala Billa, aby všechno předvedl. Takže hodná holka, je to i její zásluhaA ta náušnice !!!! Líbí se mi, když si vezme delší náušnici, než jen ty kroužky ...

Bill Kaulitz animka piercing


Tedy má na tom tenoučkém krčku pořádná závaží :))) Ale jako pěkný, k němu to prostě patří :-) A ten modrej lak na nehty je úžasně jarní.

Bill Kaulitz animka Sukkiri


S Tomem. Já trošičku nechápu tu zálibu Toma  v těchto šátcích, přijde mi, že bez něj by to bylo lepší, ale třeba ho bolelo v krčku :))) A nebo, když tam má Bill řetězy, tam tam také chtěl něco mít :-)

Tom Kaulitz, Bill Kaulitz


Wooow - nevím, co tam říkali, ale přišlo mi, že tenhle záběr navrhnul Tom, a ta Japonečka se toho chytla a pan kameraman jel. Ahhh - sexy spiderman :)))  Bože - snad to nejsou legíny ...
Ty boty jsou prostě dokonalost !!!! A kšandy !!!

Bill Kaulitz animka


Tohle mi přišlo strašně srandovní - a líbí se mi, jak se Bill hned přizpůsobil :-) Taková pukrlátka, nebo, jak se to říká :)))

Tokio Hotel surikki


A aby toho  nebylo málo, tak ještě jeden pierc

billův piercing animka
Tohle je první část, později bude druhá, jinak k velikosti těchto animek se to bude načítat asi 100 let, možná tak leda UPC to zvládne :)))
Nebudu to dávat do dalšího článku - ty Billovi  LEGÍNY si můžete klíďo koupit - T A D Y
   - je to za pár euro - no nekupte to !!! :)))) Jsou tam pěkně zblízka a ze všech stran, kdo by jste chtěli vidět detaily :)))


legíny Billa
                                                                       Givenchy

Viskóza a hedvábí Jersey legíny
                                                              

                                                

Tokio v Tokiu

8. února 2011 v 11:54 | ilon
Tak mi to zase nedalo a musím sem dát ty okamžiky Billa s cigaretkou :-) Ohh - jak si to hezky umí vychutnat - no a Tom nám nezaostává, na té první animce má to cígo také. No nic, tyto animky nebudou patřit mezi oblíbené, ale mě se to tak líbí :)))Tokio Hotel

Tokio Hotel


Tokio HotelTokio Hotel

Koťátko Bill :)))

7. února 2011 v 18:09 | ilon
Tak u tohoto ani nevím, co říct ...  Bill jako koťátko je sice roztomiloučký, ale prostě jsem v jsem v šoku !!! Bože - čím nás překvapí příště ? Jako hříbátko ? :))))


bill kaulitzTahle animka mi sem nešla vložit, ale hurá !!! povedlo se. Protože tohoto úchvatného Toma v beranici, či co to je, toho tady musím mít. Nádherné brýle !!!! A jak se hezky usmívá :-) 
Vlastně oba se krásně usmívají ♥
tom kaulitz

Bill a Tom

30. ledna 2011 v 10:08 | ilon
Nejdříve jsem je chtěla prolnout dohromady, ale pak jsem zjistila, že to lépe vypadá, když jsou každý sám :-)Tom Kaulitz animkaBill Kaulitz animky

 
 

Reklama