Mé animace Bill a Tom Kaulitz

Kdo to je ?!?! - ODPORNÉ

30. dubna 2011 v 11:01 | ilon
Ano, vím, že jdu s křížkem po funuse, ale tohle tady rozhodně nesmí chybět. Je zajímavé, jak něco takového, jako je strniště, dokáže s člověkem tohle udělat. Příšerné, strašně se mi to nelíbí a rovnou přiznávám, že kdyby takhle vypadal pořád, tak ani nemusím na koncertu hledat místa poblíž pódia :)))
Ano, nemělo by to být o vzhledu, ale jen o hudbě, ale nefunguje to. Zpěvák by měl mít nějaké charisma ... Takhle ho ale totálně ztratil. Někoho mi připomíná, ale nemůžu si vzpomenout koho. Asi nějakého homosexuálního zpěváka.
Zajímalo by mě co na to Tom ? Třeba už zapouští na knírka, víte, takový ten mroží, motorkářský :)))

Hmm - ten Tom tu čepici ... Nějak nakřivo ne, nebo to je móda ? Nebo jsou spíš po nějakém pořádném nejmíň týdením flámu.
Photobucket

Bloody Brothers - Bill and Tom

12. dubna 2011 v 7:49 | ilon
Sice jsem to dala to téhle rubriky, ale já jen udělala animku z videa, které vytvořila Sapphiamur. Líbí se mi moc to spojení s vlky, temné, tajemné a mystické.


Bill a ptáci

8. dubna 2011 v 11:39 | ilon
Nevím, jak u vás, ale u nás se nebe pořád mění, chviličku sluníčko, chviličku zataženo, skoro jako tady na obrázku a vítr neuvěřitelnej.
Bill mezi ptáčky :))) Ten horror Ptáci se mi kdysi docela líbil, bylo to pěkně nepříjemné, jak jich pořád přibývalo. Ale Bill je v pohodě, ti ptáci tady jsou dost daleko a do jeho vlasů také nemají moc šancí se zamotat :)))
(Tělo Backhama, takže to působí dost nereálně, ale nevadí, důležitý je, že to člověka baví - nebe tam skáče, až se musím smát, ale ne vždy se všechno povede, že ? :)))Dým a dým

7. dubna 2011 v 13:41 | ilon
Tak včera tu byl ohýnek, dnes je tady dým . Může to být dým někde venku, například z toho ohýnku, ale také třeba vedle stojí Tom a tak trošku si vychutnává cigaretku :))) Divím se, že Bill ani nemrkne. No ano - kamenná tvář - už to má natrénované z těch všech focení :))
No dobře, tak radši nic, je to prostě jenom taková bílá čáraPhotobucketJá se prostě nevzdám, a kdo jste tady byli a viděli, co se dělo, tak to bylo opravdu velmi zábavné. Mizely mi animky, texty článků se přehazovaly, kam neměly, no nic, doufám, že tohle už je poslední úprava, protože jinak nevím, nevím.
Posté už píšu, že tenhle dým je začátek toho ohýnku, co tu byl včera, já vím, že to třeba nikoho nezajímá, ale já sem ten článek narvu, i kdybych tady měla sedět dvě hodiny. Už z principu. nevím, jestli Blog blbne i vám, ale to, co se dělo dneska, opravdu nemělo obdoby.
Tak, hezky se uklidním a vzpomenu si, jaké to bylo na chatě hezké :-)

Photobucket

Dívá se z okna ...

19. března 2011 v 17:58 | ilon
Já mám moc ráda cestování, takže bych se hned ráda dívala z nějakého okénka a je jedno, jestli z autobusu, vlaku, nebo auta. Jediné okénko, které nesnesu je letadlo.

No nic, Bill "po domácku", ještě neučesaný, ranní pohodička, i když jestli je to to, co si myslím, tak zrovna dvakrát naladěný nebyl :)))


PRAHA, 15.3.2010

15. března 2011 v 19:21 | Anoli
Asi každého z nás, kdo tam byl, anebo nebyl, chytá u tohoto datumu mírná nostalgie. Ano, je to přesně rok, od té doby, co jsme je viděli naživo. Teď ve vzpomínkách je to něco úžasnýho, zapomínáme na tu šílenou kosu, co panovala, když jsme čekali venku, zapomínáme na to na to, jak byl zrovna ten náš sektor, kam jsme měli vstupenky, zrušen, a my si museli hledat místa buhví kde.
Nevadí, byli jsme tam, a bylo to skvělý. Zrovna dnes jsem mazala ten článek o této skvělé akci ... No nic, život jde dál a nejen kluci, ale i ti, co jsem tam potkala, prostě všechno bylo super :-)
Doufám, že na příštím koncertu potkám i vás, co jsem ještě neviděla

ty animky se budou načítat sto let, vím, ale musím si to sem dát pro radost :-)


Nádhernej moment ... Tohle už asi znáte, měla jsem to tady už mockrát. Ale je to pěkný :-) každému zrovna připadalo, že to je na něj, no kouzelný :-)

Vím, že to je šílená kvalita, ale líp to můj foťák, kterým jsem to točila, nebral ...


Neuvěřitelnej Tom :-)

Jo, jo - takové okamžiky, když přišel blíž, to bylo něco ;-) To nešlo s tím foťákem, kterým jsem to točila, neklepat :))

Vtípa Tom, tohle nemělo chybu :-)


Jen tak pro ukázku, Blog se dnes zase "předvádí" velká velikost najednou nejde vkládat, takže jen takové malinké útržky...

Sám mezi myšlenkami

4. března 2011 v 18:07 | ilon
Tak já nevím, kam až tu morbiditu chci dovést, ale jestli takhle budu pokračovat, a dělat samé tmavé a depresivní a upršené věci, tak sem za chvíli nikdo nebude chodit ...
Jenomže mě to baví !!! Nemůžu si pomoct, i když mám skvělou náladu, tak mě ty veselé věci nějak nejdou. No ale možná je to do budoucna něco, co bych KONEČNĚ mohla zkusit. Tak doufám, že jsem vás tímto moc neotrávila ***
Ha, ha - u těch nadpisů u každé z animek jsem se fakt vyřádila, no nic, já jdu radši dělat večeři :)))

BAD BOYS

3. března 2011 v 9:25 | ilon
Samozřejmě, že ten nadpis je nadsázka, někdo to nesnáší, někomu se to líbí, každý je jiný a jinak to bere :-) První animka je z jejich dovči, to už je opravdu hodně dávno. Moře, loď, cigárko, opalovačka, no pohodička.
Škoda, že je teď takové mrtvější období, ale je jasné, že kluci někdy odpočívat musí. Stýská se mi po žárovkách :)))

Dark

20. února 2011 v 17:13 | ilon
No tak tohle jsem tak trošku přehnala, je to tak "Dark", že to ani v podstatě skoro není vidět :))) No nic, už to sem dám, když jsem se s tím dělala, ale budu muset tuhle techniku prolínání dost vylepšit.dark Bill Kaulitz

Dance, dance Bill and Tom

13. února 2011 v 10:06 | ilon
Kvalita je to sice úděsná, ale musím říct, že tohle mě nikdy nepřestane bavit. Ty jejich tanečky prostě nemají chybu :)))tom kaulitz animkaBill Kaulitz animkaBill Kaulitz animka
Tohle snad nacvičovali, dělají nohama úplně stejné pohyby !!!

b
Bill Kaulitz animka

Bill Kaulitz animka
 
 

Reklama