Mé animace Bill a Tom Kaulitz

Kapuca

6. června 2011 v 13:31 | ilon
Je to velmi zajímavý kousek - to oblečení, co má Bill. Udělala jsem jenom tři animky, takže to tam nemám, ale líbilo se mi, jak bylo Billovi horko a pořád se tam ovíval nějakým papírem a já si říkala - proboha, tak si tu kapucu z té hlavy sundej ! :))) Ale já ho chápu, takhle vypadal perfektně, a třeba by se mu rozcuchaly vlasy.
A Tom - vypadá tam také skvěle, co dodat - pěkné, pěkné .

Woooow

5. června 2011 v 17:35 | ilon
Tak na tohle se opravdu nic říct nedá. Přijedu si z chaty, kde není internet, a koukám, co je všeho nového. Zatím jsem udělala pár animek, protože i když to mám na blogu jako poslední, tak mi to rozhodně nevadí a jsem totálně nadšená !!!!

Co to má Bill za účes ? Že by nenápadně zapouštěl na mikádo ? Vypadá teď nádherně, já věděla, že to období s tou šílenou načechranou vlnou musím vydržet, a že se KONEČNĚ dočkám !!! Vypadá perfektně, nádherně se tenhle účes k němu hodí, nový pierc také, stačí vyndat septum a jsem nadšená baz vyjímky :))) A zarostlý Tom také nemá chybu, on je ten typ, ke kterému se to klidně hodí, sakra, ty rusandy se ale mají ***

A pak, že Bill ty tragický pohledy už neumí !!! To jsem si totiž nedávno někde stěžovala, a teď nám to předvedl přímo ukázkově


Tokio Hotel,Bill KaulitzDOKONALÝ účes - a jak stačí málo **

Tokio Hotel,Bill KaulitzTak tohle už mi také chybělo, jak tak koukám, tak to skoro vypadá, že všechno je jako dřív :-) ♥♥♥

Tokio Hotel,Bill Kaulitz
Hmmm - co dodat ? Provokáter, stejně to dělá schválně ♥

Tokio Hotel,Bill Kaulitz

Myšlenky pryč ...

29. května 2011 v 13:43 | ilonUpír

28. května 2011 v 12:30 | ilon
Tohle mě vyloženě bavilo, toho pavoučka na hlavince jsem okopičila podle čarodějnice, co tu byla nedávno. Mě by asi kleplo, tohle se mi promenádovat ve vlasech. Pak je ještě děsný mít ve vlasech zamotanou vránu (mojí babičce se kdysi zamotala do drdolu), a nebo netopýr - to je také "lahůdka".


Myslím, že ho ta pusa už trošku musí bolet :))) Měl by si odpočinout, klučina xD


Když jsme u těch pavouků, tak tohle tetování se mi tak líbí, že bych snad do něj šla. Je to hezky schované pod vlasy a rozhodně to není žádná nuda. Akorát trošku riskujete, že vás lidé ve vaší blízkosti, pořád budou plácat novinama do krku :))))


Pod perex dávám fotky, ze kterých je ta animka nahoře udělaná, kdyby jste třeba někdo měl zájem o toho pavoučka, co má Bill ve vlasech, je velikááánskej :))

Vlkodlak - proměna

27. května 2011 v 17:28 | ilon
Můj záměr byl, aby to vypadalo strašidelně, temně a já nevím co - znáte mě :))) A nakonec mi tahle proměna ve vlka přijde spíš vtipná, ale to nevadí, mě se jednou něco strašidelného určitě povede (Tihle smajlíci jsou tak odporní, taky nám mohli dát lepší výběr :))Sledujte tu pusinu :))))Zwillingekaulitz

26. května 2011 v 16:59 | ilon
Jedna malá dvojčecí proměna, akorát nevím, jak se vám to bude hýbat, protože to je šíleně náročné na velikost, takže to bude asi doba, než se to načte a správně rozpohybuje.
Jeden jak druhý, to je jasná věc, nechápu, jak jsem to kdysi mohla nevidět, a když jsem se dozvěděla, že jsou dvojčata, tak jsem tomu ani nechtěla věřit :))
Šílená doba tenkrát, ale totálně úžasná a plná novinek a akcí :-)
Hrabě

25. května 2011 v 12:42 | ilon
To vedro mě docela unavuje, tak jsem si udělala pro radost takovouhle zamračenou oblohu. No a krasavec s cigaretou se k tomu pěkně hodí.

Pokusila jsem se o animaci plujících mraků, možná v barevné formě by to vyniklo lépe, ale nevadí, tohle asi nebude poslední animka, kterou jsem udělala :))) Cvičením se člověk učí


Čtyři oči :))

14. května 2011 v 6:45 | ilon
Nějak přeokováno :)))
Bill má moc hezká kukadla, ale kdyby měl oči modré, nebo zelené, tak by to k těm jeho černým vlasům krásně vyniklo.


Photobucket

RETTE MICH

1. května 2011 v 19:58 | ilon
Tak tématika Rette mich tady rozhodně není naposled. Kdo sem chodíte pravidelněji, tak víte, že tahle písnička a hlavně klip je pro mě jedna z nejhezčích, takže dělat nějaké animky z tohoto období je vyloženě radost.

No jo, zase depka jako blázen, já vím :)))Photobucket

Za zrcadlem

30. dubna 2011 v 16:44 | ilon
Tak tohle bylo hodně vtipné. Uprostřed předělávání článku vypadl internet, a to, co mělo být schované pod perexem, se najednou objevilo na hlavní stránce, a to, co tady bylo, najednou zmizelo.
Takže to dám do původní podoby.
Ach jo - ta bouřka ... Nešlo nám nic, ani internet, ani televize, prostě vypadlo všechno, co se dá

Pod perexem krásný obrázek od Allegator.

 
 

Reklama