Mé animace Bill a Tom Kaulitz

Bill na lovu s polárním medvědem

21. srpna 2011 v 19:20 | ilon
Ano, ano - kýče, to je moje !!!! Ten ptáček chudinka už má asi dost, létá a létá a nepřestane, protože Bill se tady tváří strašně drsně, to si nemůže dovolit sednout si někam na větev :)))
Léto je skvělé, těším se na koupání, ale už se to blíží !!! Co ? Přeci v září už začne reklama a upoutávky a vesele se můžeme těšit na Vánoce, takže s tím sněhem nejsem zase tak od věci ÚžasnýDěláno v programu Nature Ilussion - návod už tady je v Návodech na fotomontáže - pro ty, co to zajímá a tak hezky mi klikají do ankety :-)

Mořská bytost ...

13. srpna 2011 v 8:35 | ilon
Nejsem si jistá, jestli jsem sem dávala návod na prográmek, který dělá takovéto vlnění...
No nic, tématika podmořského světa se mi líbí, docela se mi po moři stýská, ale to až příští rok. Moře je moře, takhle by se Bill asi necachtal v nějakém českém rybníku, přes ty sinice by ho nebylo vidět :))) (Kromě Mácháče, samozřejmě, tam nasadili antisinice :)

Všechno dohromady

11. srpna 2011 v 12:24 | ilon
Nechci dělat sto článků, kvůli pár věcem, ale zase sem nechci dávat jen Billa, , takže všechno hezky dohromady. Bill, i masíčko :)))
Zase jedna černobílá, nedá se nic dělat, ty dělám prostě nejraději. Je to takové tmavé a ponuré, hodně se to nehodí k tomu konečně optimistickému počasí, ale nevadí :-)
A abych to tady trošku prosvětlila, dám sem jednu grilovačku. No, prosvětlila, už se pomalu začínalo stmívat, než se to upeklo, byla pomalu tma. Hmmm, nejspíš nezdravé, ale mňmka. Brzy nás to opět čeká S vyplazeným jazykem

A tady naše Abinka nevydržela a usnula, kotletky, nekotletky, jak padne večer, tak usíná, ať se děje, co se děje. Tak ... je ještě mrňousek :-)

Čtyřlístek

7. srpna 2011 v 13:12 | ilon
Chtěla jsem to tady trošku prosvětlit, ale jak si tak ten obrázek prohlížím, tak to moc na rozjasnění nevypadá :))) Opět černobílá kombinace, kromě zelené žádná barva, ale co, k tomu dnešnímu ospalému, tmavému počasí mě nic lepšího nenapadlo xD
Ale je to naděje Nevinný
Tom u okna

6. srpna 2011 v 8:14 | ilon
Velmi, velmi dlouho tady nebyl Tom, a opravdu ho zanedbávám na tomto blogu, ale kvůli někomu jsem si na něj vzpoměla a musím říct, že také není k zahození :)))
No nic, vtípky stranou, zase jedna depka. (Řekla bych, že i to počasí odpovídá, no ne ? Opět krásný víkend :)))


S vlkem

21. července 2011 v 13:47 | ilon
Když jsme u těch pohádek, tak tady dám jednu takovou trošku pohádkovou montážku - Bill - bojovník, řekla bych, že tak trošku utekl z Narnie a místo lva mu sekunduje vlk xD. No nic, rozhodla jsem se sem dát vtipnou verzi, kde se to různě hýbe, ale co, sranda musí být.

Po tom úleku - fotka pod montážkou, jsem se potřebovala zasmát. Proboha, to už se Bill ani nemaluje ? Ani si nelakuje nehty ? Vlasy pod čepicí, strniště - já bych řekla, že Natalie brzy přijde o fleka xD
Fansky každá jinak, někomu se to líbí, někomu ne - mě ne, ale to už víte. Rozhodně každý máme právo na svůj názor a tak to má být a je to dobře, že jsme každý jiný :-)
Sice u chlapa by mělo být dobře, že se nemaluje atd., ale já ho tak poznala, a vadí mi, jak na sebe "kašle" .
A na té fotce nevím proč - mi připomíná čuníka. Nebo bezdomovce. Myslím, že kdyby tenkrát viděl do budoucnosti a viděl tohle, tak by ho asi kleplo +++

Billovi kroužky

11. července 2011 v 20:00 | ilon
Tak mi nějak připadá, že ty Billovi různé kroužky, co má po těle, už nejsou stříbrné, ale zlaté. Ale asi to dělají ty různé odlesky.
A kdyby to bylo zlato, tak proč ne. Jednou byla móda nosit zlato, pak zase stříbro, pak byla IN chirurgická ocel, řekla bych, že nejlepší je nenechat si nic diktovat "módou", ale hezky jít svým směrem.

A že to Billovi proklatě jde, že ? :))) Mimochodem tímhle "upláclejším" účesem mi dělá vyloženě radost ♥ (Tom vypadá mírně přifetle :))

Tyhle kozačky mě derou. Rybář Bill :))) Ale je fakt, že originalita z něj čiší každým coulem, no ♣

Kouř z doutníku

10. července 2011 v 15:16 | ilon

Já nevím, proč tohle téma dokola opakuji, ale nedá se svítit - Bill s cigaretou, nebo doutníkem, tady není rozhodně naposled. Pamatuji tenkrát to haló, když jsme zjistli, že kluci opravdu kouří, že ta krabička na stole není nikoho jiného, ale jejich.
Takže je vidím někde na pláži s dobrým drinkem a k tomu jedna pohodová cigaretka. (Akorát, že prosluněné věci mi nejdou, tak si tam tu pláž budete muset přimyslet :)))

(Asi má depku, že se Tom producíruje někde s tou kočandou - vždycky se mu líbila Angeline Jolie a ta slečna, co teď vyšly ty fotky, mi jí hodně připomíná). Nebudu to sem dávat, jitě všichni víte, o čem mluvímAngel Bill

7. července 2011 v 17:44 | ilon
Tak aby se neřeklo, že na dovče zapomínám na TH, tak jsem udělala jednu montážku, kterou jsem trošku rozpohybovala :-) To tělo nebyla žádná sranda, všude samí kulturisti, kde ta těla člověk má brát, nebo zhubeňovat :)))

Tak jo - vedro a léto v plném proudu, ale trošičku relaxu na netu člověk také potřebuje xD
Zase mi to nešlo dát na blog, tak jsem to zkopčila od sebe z DA, myslela jsem si, že Imageshack je na animky nejlepší, ale nehýbe se to tam, to už není možný !!!

To jsi tedy dopad´ - Bille ...

21. června 2011 v 9:24 | ilon
Nejdřív, když jsem tyto fotky viděla, tak jsem si řekla, že to nechám být ... Ale nějak to nejde, tenhle blog už funguje takovou dobu, že mi to prostě nedá.
Ani ještě nevím, jak to berete vy, jestli se vám nová image Billa líbí, nebo ne, já jsem rozhodně zděšená. A rovnou říkám, že se mi nelíbí ani Tom. Takoví dva otrapové, hrůza, jak taková maličkost dokáže člověka změnit.
No nic, nebudu se rozepisovat s křížkem po funuse, vy už asi z toho musíte být unavení, tak sem dám jen takovou legrácku. Jestli mi Bill předtím připomínal Prince, tak teď je jako jeho dvojče ...
 
 

Reklama