Mé animace Bill a Tom Kaulitz

Stranger in Moscow ...

24. září 2011 v 16:18 | ilon
Neříkám, že to je dvakrát povedené ... Ale líbí se mi to prostředí. Město, uprostřed si vykračuje Bill, tváří se nepatrně namyšleně (má na co) a nejvíc se mi líbí to auto, jak vjede do louže a voda se pomalu roztříkne. Krásný - kromě toho, že se mi tentokrát ten Bill opravdu nepovedl - není si moc podobný...


Pod perex dám původní animaci, z které to je udělané. Asi bych tyhle věci neměla dělat, protože pak ty nedostatky totálně vyniknou, ale nedalo mi to - originálu to tam neskonale sluší !!!!!

Takže kdo je zvědavý - klik na Celý článek *****


Dream

20. září 2011 v 10:39 | ilon
Aneb - létající Tom :)))

Krásně hraje, snaží se neuvěřitelně a Bill se nám jenom povaluje :)))

Bill ...

18. září 2011 v 15:41 | ilon
Venku nám krásně prší. Tak tady bude trošku pršet i na Billa :-) Co k tomu víc psát, že ? :)))


V pohybu ...

16. září 2011 v 9:24 | ilon
Už jsem se vyjádřila dost, myslím, že tohle ani nemusím komentovat. Akorát k tomu řeknu, že takhle ve tmě a zdálky to nevypadá tak drasticky :)))
A dokonce musím přiznat, že to Billovi ze strany docela sekne ´´ Zajímavej účes .


Stejně jim ti paparazzi nedají pokoj - to pomalu mohli zůstat v Německu ...

Love me .... ?

14. září 2011 v 13:12 | ilon
Nedávno jsem řekla, že už nebudu dělat twc animky, že už to nemá cenu, ale nedalo mi to a udělala jsem alespoň tohle ... Žádná velká sláva, ale je to vzpomínka na ty začátky +++
To byly časy, kdy nám stačila jen fotka s jedním pohledem - všechno bylo krásný, úžasný, "zapovězený" .
Ale nebudu se pořád vracet z nějakým začátkům, schválně jsem tímhle "zaplácla" ten článek dole. (Abych se na to nemusela pořád dívat :))))
Vzpomínky ...

11. září 2011 v 15:42 | ilon
Dalo by se to vysvětlit různě, ty vzpomínky... Já radši zůstanu u verze, že to focení je strašně otravné a Tom vzpomíná na to, jak měli klid od veškeré práce a dobře se bavili :))

Ach jo, to je rozmazaný ++ Takže - jako to je schválně :)))


Lev

3. září 2011 v 8:23 | ilon
Sice Bill už nemá tu svou "lví hřívu", ale proč si na to nezavzpomínat, že ?


Real twincest ?

2. září 2011 v 9:45 | ilon

Tohle téma tady už delší dobu nebylo, přijde mi, že to tak nějak vyšumělo, ale já to vyšumět nenechám. Udělala jsem takovou jednoduchou animku, s těmi složitějšími, co jsem dělala dřív, podle mě už nemá cenu se dělat, protože ta doba, kdy to všechno bylo čerstvé, nové a "zakázané" už je prostě nenávratně pryč. Ale proč to občas neoživit, vždyť i oni se snaží :))) Moskva měla také své úžasné momenty, nejen In die Nacht, co si budeme povídat ♥

A rovnou k tomu přihodím úžasnou montážku od Millah - hmmm hned dva Tomové ++ Blond i černovlasý .

A tady jsou další dva Tomové. Vidíte to ?!?!?! Já nevím, jestli to je nějaká opravdu zdařilá montáž, nebo jestli to je Tomův dvojník´ale ta podoba je neuvěřitelná.

Už víme, proč pořád nosíš ty brýle !!! :))))


Prší nám na Toma

28. srpna 2011 v 18:38 | ilon
Venku sice neprší, ale tady na montážce jo, protože to je myšleno jako takové letní osvěžení a vzpomínka na DDM ♥ Uteklo to léto jako voda, za chvíli navlékneme kožichy, tak ty si ty poslední zbytky léta pořádně užijte Úžasný


Pán havranů

27. srpna 2011 v 15:09 | ilon
To je místo pán kožichů :))) No nic, tam je dnes krásně, co ? * Vrátili jsme se z dovči, bylo krásně, chvílemi možná až moc. Ale ve vodě to nevadí, naopak, bylo to úžasné, ale teď jsem opravdu ráda, že jsem se mohla trošku zchladit. Potom někdy sem dám fotky, teď jsem si jen tak pro radost udělala montážku s "novým" Billem - pěkné fotenky se nám vyrojily. Mě se líbí, nádherné pózy, ale všude jste to viděli, tak to sem dávat nebudu. No - jednu - tu nejlepší sem fouknu. Pěkné sobotní odpoledníčko přeji, ach - to je nádhera, já jsem fakt z toho počasí nadšená (no, trošku jsem teď jako rak, jak jsem se nepatrně spálila :))))


Jako tohle jsem sem musela dát - VIDÍTE TY ŽÍLY ??? No jasně, že ano, to by člověk musel být slepý, aby si toho nevšiml :))) Tak tohle se mi líbí ♥. U Billa si na to musím zvyknout, ale líbí se mi to - zvláště k té kérce to nádherně vynikne. To by mě zajímalo, co před tím focením dělal ... Že by činky ? :))
 
 

Reklama