Mé animace Bill a Tom Kaulitz

GEH ♥

2. února 2012 v 22:41 | ilon
Trošku se to s Billem houpe. To stačí x)))) Ne tak dobře, ještě vám chci popřát hezký - asi příští den Líbající

A jinak - Geh patří mezi mé úplně nejoblíbenější písničky, kdo je tady "pamětník", tak ví, že po rozklinutí tohoto blogu tady hrálo Geh. Už to bohužel nejde, aby blogy hrály, ale nikdy nezapomenu, jak to období bylo skvělé ♥♥♥ To se ze ♥ nevymaže :-)
Proměna

15. ledna 2012 v 8:38 | ilon
Tak tu novou fotku Toma už jsme všichni viděli - a umí docela vyrazit dech - tedy ON a takhle průhledné tričko ***
Tak já TH "znám" už od jejich začátků, takže Tom a jeho vytahaná trika, a džíny - byly pověstná. K němu to patřilo. Ale nelíbilo se mi to. Noo a stačí pár let a je z něj pomalu manekýn :)) Víte, jak to myslím, jsem ráda, že změnil styl. Škoda, že Bill změnil styl tak nějak pro mě "nelichotivě" ...A aby mu tady nebylo smutno, přidávám animku od neznámého autora, která se mi šíleně líbí. Když už je tady "malý" Tom, tak sem dáme i "malého" Billa :-)


Užívejte neděli Líbající

Nadpis bez nadpisu - radši

3. ledna 2012 v 11:43 | ilon
Dobrá, nejdřív sem dám Billa s motýlky, ale hlavně proto, abych něco "zazdila, překryla, jak chcete, ale ono to asi nepomůže. Tady se mi opravdu líbil, ty "upláclé" vlasy měly něco do sebe ˇˇˇ


No a tady je ta druhá "věc" Já nevím, jak se vám tohle líbí, nebo nelíbí, no můj názor asi znáte. Nelíbí. Vypadají tady "přihřátě", i když víte, že proti gayům nic nemám, ale tak nějak tu působí "divně".
Možná to bude tím, že vypadají trošku přiopilí, i když proti tomu nic nemám, jen ať se baví !!! :))
A něco chci strašně napsat, ale nemůžu si troufnout, tak to dám alespoň pod perex. Ta slečna, od které jsem si to vypůčila, bude vědět. Ale jméno sem nedám, protože by se jí to třeba mohlo vymstít, kdo ví. Ale rozhodně k téhle fotce měla nejlepší komentář na internetu, co jsem četla.

Neberte to vážně, kdyžtak se omlouvám, nejsem žádná antifanska, ale nedá mi to !!!!! Je zajímavé, že jak tady má podobný účes jako na horní animce, tak to vypadá úplně jinak.

Tohle jsem si nemohla odpustit x))

Vzpomínka

19. prosince 2011 v 11:15 | ilon
Tohle prosím berte jen jako srandičku, ale nedalo mi to. Pro mě všechno negativní začalo tím septumem. Tím teď samozřejmě nemluvím jen o vzhledu.

Stejně to radši brzy něčím zaplácnu ˇˇ

Samozřejmě, že to je nefér, že jsem tady spojila zrovna tyto dvě fotky, vím to, proto jsem upozorňovala, že jde jen o vtip. Škoda, že já se tomu nemohu smát. Ale to se nedá nic dělat, jsou jiné věci na světě, tohle je opravdu prkotina.

Abych to trošku "napravila" - tak sem něco ještě dám. Tom s cigárem vypadá opravdu luxusně a bílá mu nehorázně sluší.


A jako - co je TOHLE ????? Ty v**le !!! Nechápu. Co to má za tělo ? Tak to tedy pořádně makal někde ve fitku. **

Andílek**

9. prosince 2011 v 18:55 | ilon
Tohle se nedalo odolat !!!! Toto video jsem viděla na blogu Dee a prostě to nešlo neudělat si z toho animku a nedat to sem také !!!! Takže Dee - děkuji za to, že jsi ho objevila, je to opravdu luxus !!!!

Opravdový andílek, to nejde se nerozplývat - ňu, ňu - člověk by si ho hned vzal domů x)))

Ten pohled je vážně nevinnost sama, ten úsměv by dostal každého*** No, jestli TOHLE hází na Billa ...


Bill "zírá" na Toma

22. listopadu 2011 v 19:10 | ilon
Co k tomu dodat ? Tak asi jen to, že se Bill nějak nemůže vynadívat :))) Zajímalo by mě, co tam Tom tak vehementně vykládá, že to Billa zaujalo TAKOVÝM způsobem, že ani nezavře pusu x))

Zabiják

19. listopadu 2011 v 18:07 | ilon


Masky :))

2. listopadu 2011 v 10:22 | ilon
Tak dobrý no :))) Nápad s maskami se mi líbí, to je přesně Billův styl, jak si je odkryjí a pak ten řehot :))) To je hezký, i ten konec, z kterého je druhá animka, to je moc roztomilý. Tom tam vypadá skvěle, jako poslední dobou vždy, ale ten Bill. Proč si zásadně na tyhle video pozdravy bere tuhle čepici ??? Já nevím, jestli to je ta samá, jak mi tenkrát vizáží připomínal podsvinčátko, ale zkrátím to - nelíbí se mi tady. Tílko a čepice - ne to mi nejde dohromady.
Ty svaly xD
Vzpomínka

11. října 2011 v 21:39 | ilon
Tyhle animky už tady jednou byly, ale mě to nevadí, já si tyhle okamžiky ráda připomenu znovu. Začínám žít ze vzpomínek, to je zlý :))) No ale kluci teď nejsou vidět, tak dobrá, asi NĚCO chystají.
Já pořád doufám, že jednou natočí třeba takovýhle podobný klip .Nechci klipy, které jsou sekané a rychlé a zpřeházené, že člověk ani nemůže zachytit okamžik ... NE. Chci takovýhle podobný klip, kdy člověk pomalu ani nedýchal. Teď už to je "staré", to už třeba moc neosloví, viděli jsme to všichni tisíckrát, ale pamatujete tu dobu, kdy jste to viděli poprvé ?!?!?! Ta euforie.
Bohužel, u jejich posledního klipu jsem euforii nepociťovala žádnou ... Naopak - byla jsem tak zklamaná, že jsem to napoprvé nedokoukala ani do konce. A přitom oni na to mají !!!! Tak doufám, že jednou... Nebo něco jako Spring nicht. Prostě klip s příběhem.
In die Nacht

25. září 2011 v 12:32 | ilon
Potřebuje tohle slova ? ♥ Já bych řekla, že ani ne. Bože, jak si tam nakráčí a podívá se na Toma a nespustí z něj oči. Sluší mu to ukrutně, tohle se už nikdy nevrátí. A Tom - klasika - klopí oči do kytary a na Billa se skoro ani nepodívá. Jednou ano, ale to je mimořádná událost - většinou tyhle okamžiky dělá, jako, že nic, že tam snad ani není :)))


 
 

Reklama