Mé animace Bill a Tom Kaulitz

V noci....*

24. března 2013 v 10:24 | ilon
Venku svítí sluníčko, a já sem dávám noc x))) No nic, doufám, že jste všichni pěkně někde venku a ne jako já celý víkend doma :) Ale mě to nevadí, naopak ***

Noc je někdy hezčí, než den, má svoje zváštní kouzlo, a když je jasná noc, a vy vidíte všechny ty hvězdy a svítící měsíc, tak je to prostě nádhera. V noci toho moc nenaspím, tak chodím na balkon na cigárko ( jednou fakt přestanu ! :)) a mám čas to nebe pozorovat, a opravdu si to užívám. Dokonce poznám i pár souhvězdí :)) Tak samozřejmě to je mnohem krásnější na chatě, uprostřed lesa, tam to nebe vypadá úplně jinak, než v Praze, hvězd je tam vidět mnohem víc a připadá vám, že to nebe, že mnohem blíž... Akorát tam v noci můžete umřít strachy na té samotě x))

Takže prostě Bill a noc* Pořád se mi líbí, jak vypadá* A jak mrká očičkama x)))

A aby to tady nebylo moc přetmavělý, tak sem dám jednu reklamu, co se mi opravdu líbí. Někdy jsou reklamy opravdu otravné, ale někdy jsou vyloženě povedené a tahle patří mezi ně. Výborný nápad. Hned bych šla do Hornbachu a taky začala konečně pořádně makat *)))

No a co VY ?? Máte také nějakou oblíbenou reklamu ?


Tak hezkou neděli přeji, nenechte se otrávit tím, že končí víkend, ono se něco hezkého určitě najde i na pondělním dni *

Zima a léto

21. září 2012 v 13:38 | ilon
Tak nejdřív si dáme zimu, už mě znáte, pokaždé se začínám těšit šíleně brzo, "nebojte", za chvíli tady zase začnu rozebírat Vánoce a kapry a cukroví a tak x))) Teď sem zatím dám Billa s vlkem, moc se mi na to hodila tahle fotka, kde klučina vypadá trošku vyjeveně. Tak chybičky tam jsou, ale už jsem byla docela líná je opravovat, takže tak :-)
No... a víte, že se mi docela líbí, jak teď vypadá ? Líbí se mi ty vlasy, jak je teď světle blond, zase se začal hezky oblékat, kšiltovka je asi konečně pryč - nějak podezřele o sebe začal dbát - to vypadaá na nějakou novou lásku Mrkající
Jinak jsem chtěla říct, že mi přišly další fotky hub, za což jsem opravdu nadšená, takže ještě chviličku počkám, kdyby jste někdo šel o víkendu do lesa, a něco nám vyfotil :-) Můj mejl asi všichni znáte, ale kdyby mi chtěl nějakou fotku hub poslat nějaký nováček tady , tak pro jistotu - ilon007@seznam.cz.No a koho nezajímá zima, tak sem dám pro připomenutí léto. Když jsem viděla tohle video, tak jsem se musela smát. Ano, češi na dovolené, to je takové typické ...
A neříkejte mi, že se v něčem nepoznáváte. Já teda jo. Třeba, hned ten ten začátek, když už jsem u moře nějaký ten den, a opaluju se, tak mi to tam taky přijde jako pěkná nuda x)))) Ale tak zase to napravím večer, že :)
Nebo to počasí, to je klasika. Když je hezky, tak nadáváme na vedro, když prší, tak nadáváme, že je hnusně, prostě češi.
A víte co ? je mi to mnohem sympatičtější, než někde v Americe, kde hrajou všichni komedii, jak je všechno fajn, a jak se mají skvěle atd. Ale nějaké věci tady jsou opravdu strašný x))))

I když dneska je skvělý den, máme PÁTEK, tak si ten víkend všichni hezky užijte, ať budete odpočívat doma, nebo poletovat venku :-)


Sněhový král*** :D

22. srpna 2012 v 9:59 | ilon
Dneska ráno u nás krásně pršelo, ale je to pryč a já už se opravdu těším, až uvidím zase sněhové vločky. Takové ty veliké, co se potichu snášejí z nebe na zem. No, to si počkám x))) Ale už jsem to tady potřebovala trošku zchladit, to bylo pořád samé léto, tak teď tu pro změnu bude zase zima.
Užívejte ty poslední dny - to je šílený, jak to uteklo, ale máme se na co těšit, vždyť podzim je také krásný. Až na tu školu, že ? x))

Ach jo, už zase x))) Ale tak za zeptání nic nedám, že ?*** Nevíte někdo náhodou, jestli jde nějak přepnout klávesnici, aby psala v azbuce ??? Nebo jak na to, aby se mi text psal v azbuce. Přes Google překladač to nejde, z češtiny se mi to nepřeloží, to, co potřebuji... Jestli to někdo víte, jak na to, tak mi to pls napište buď sem, nebo na mejlíka, budu vám vděčná
Bill jako sněhová královna, to by se mi líbilo, pořád čekám, že bude hrát v nějakém filmu a pořád nic, sakriš :D Přemýšlím, jakou roli by tam asi měl Tom x)))

Vlk

4. srpna 2012 v 10:35 | ilon
Teď ty fotky s Billem se mi líbí, tak si je musím užít, než odjedu na dovču. A že se nám to blíží, už se moc těším a vůbec tak na hodně věcí s tím spojené x)))
Vy jste tak různě, jak tak koukám, střídavě jste někde venku, střídavě doma, prostě tak, jak to v létě chodí, je vidět, že internet je až někde za grilovačkama, houbařením, sportováním (ha, ha x)), no prostě jste venku a to je fajn.:-)
Já jsem se rozhodla, že dneska si udělám takovou tu "povalovací" sobotu, to miluju.
Pak ještě miluju vlky, takže jsem jednoho dala jako ochránce Billa, to víte, svět je někdy zlej a takový krasaveček, jako on, by mohl přijít k úhoně :))
No nic, mějte pohodovou sobotu a vůbec celý víkend Líbající


Mimochodem, myslíte, že ten Bill něco vidí - takhle v noci ve slunečních brýlích ? x)) Hi, hi - to jsem fakt nedomyslela x)))
Mě stejně ta kérka, co mu vykukuje - přijde taková indiánská...

Vesmír

22. května 2012 v 13:39 | ilon
Mě by se v takovémhle nějakém sci-fi světě opravdu líbilo. Takže, jak se říká, že když vás někdo naštve, že by jste ho nejradši vystřelili někam na Měsíc, nebo do vesmíru, to u mě neplatí x))) Já bych tam posílala lidi jen za odměnu x)))
A hlavně by mi tam nebylo takové vedro, jako je teď venku . Úplně si umím představit koupání v tom moři, pozorovat ty planety a všude krásný chládek :-) Ale tak někteří z vás ta vedra milují, to je pravda, vám to přeji, ale mě to nehorázně štve. A ne a ne pršet !!!
Horko má být u vody, a ne, když člověk musí do práce Úžasný
Zataženo***

5. května 2012 v 18:31 | ilon
Dnes je tady trošku temnější animka, protože venku za oknem to vypadá také docela potemněle, nevím, jak je to u vás, třeba vám sluníčko pálí do oken :-)
Sednout si tak na ty schody a pozorovat vodu - to není špatná představa - miluji takováto- až.. depresivní místa *

To je nádhera, co ? Vlastně mě u tohoto obrázku napadlo, že jsem ještě nikdy neviděla moře v zimě. Jen v létě, když pálí slunce. Ale možná by to nebyl špatný pohled... A Billovi to tady nehorázně sluší ♥A protože by to chtělo trošku rozvítit, tak sem dám slunečnici. Je to takové pozemské sluníčko a já mám tyto květiny velmi ráda. Jsou zvláštní, ojedinělé a nepřehlédnutelné. Aha, a že prý mám ráda jen jarní květiny x)))

Užívejte si tyto dny volna a je úplně ukradený, že prší, mě to tedy nevadí, naopak, je to příjemné zpestření :-) No já vím, že asi ne pro každého ;-)

Rain

24. dubna 2012 v 10:38 | ilon
Takový protiklad k tomu, co je za oknem :-) A neříkejte mi, že u vás prší x))) Já nevím, trošku se tomuhle obrázku musím smát, připadá mi, že Bill se tady tváří, jako kdyby mu ulítly včely x))) Ach jo... Asi se dám na dráhu vtipných montážek.
No nic, krásný den :-) Ta vrána hlídá ty včely x)) Aby mu zase neulétly x)))

Temný úplněk a ...♥...

20. dubna 2012 v 12:13 | ilon
Už jsem si delší dobu pro radost neudělala něco temnějšího, tmavšího, tak je tady pro "změnu" andílek x))
Moře miluji , úplněk - také - dokonalé souznění. Sice jsem u téhle animky neměla v plánu, aby Bill byl průhlednej, ale stalo se :)))


Photobucket


Za měsíc budu mít blogové narozeniny. Nevím, jestli se mi bude chtít dělat nějaký článek, většinou je nedělám, tak to napíšu teď. Když jsem si blog zakládala, dávala jsem si měsíc, nebo dva. Netušila jsem, že mě to takhle chytne a já tu budu strašit už od roku 2008. Co jsem vůbec netušila, bylo, že potkám tolik skvělých lidí a některé dokonce i osobně, to by mě tenkrát ani ve snu nenapadalo :-) Když jsem dříve občas viděla na některých blogách ty strašné, hnusné komentáře (hlavně od antifan), tak jsem doufala, že mě to nepotká. A měla jsem opravdu štěstí. Dokážete mě překvapovat pořád a pořád. Tím myslím v dobrém. Třeba teď jedna slečna tak krásným článkem, že jsem fakt byla dojatá, nebo někdo jiný milým mejlíkem - děkuju !!, nebo krásnými obrázky a animkami, co mi posíláte na mejl, to mám velikou radost a hlavně úžasnými komentáři :-)
Tak samozřejmě, občas se člověk setká i s lidskou hloupostí a primitivním chováním, nebo ubohými narážkami, ale to se samozřejmě netýká nikoho z vás, mám neuvěřitelné štěstí a jsem opravdu ráda, že mě kdysi napadlo si blog založit a chtěla jsem, aby jste věděli, že vím o KAŽDÉM z vás, a za každé písmenko, co se mi tady, nebo v emailu objeví, jsem ráda a děkuji za to
A bez Tokio Hotel bych vás nikdy nepoznala, protože bych si tenhle blog nezaložila, takže dík patří i i jim, ať se teď děje, co se děje. Je mi to jedno, stejně, když bude tady koncert, tak na něj půjdu, i kdyby Bill byl plešatej a měl pokérovanou hlavu x))) Proto jsem sem dala pro připomenutí Spring nicht, protože ON tam pořád je, ať se sebou dělá, co chce, ať si o něm buvlár píše, co chce, do srdce mu nevidí nikdo z nás.

Tak nebojte, už končím - dneska je úžasný den, nezdá se vám ? Máme páteček, nejkrásnější den v týdnu a rovnou vám přeji krásný víkend, má být snad hezky, tak si to užijte

Déšť***

14. dubna 2012 v 18:17 | ilon
Sice dnes pálilo sluníčko, ale mě to nevadí, já sem dám pro změnu "upršený" obrázek. Možná to bude aktuální zítra, kdo ví. Tohle je snad první věc, kterou jsem udělala s "novým" Billem, prostě můza odlétla do dáli a asi se jen tak nevrátí. Ale to nevadí, chtěla jsem si to vyzkoušet :-)
Takové kapky a on se ani nehne x))) No nic, doufám, že jste si také dnešní den pořádně užili, bylo krásně ÚžasnýDěsná kvalita, ach jo ***

V noci**

26. února 2012 v 7:52 | ilon
Nevím, proč sem dávám Noc hned takhle po ránu, ale myslím si, že stejně teď ještě většina z vás spí a má teď půlnoc x)))
No nic - trošku "zamračený" Bill, ale v téhle kapuci mu to nehorázně slušelo ;-)

 
 

Reklama