Kreslené Tokio Hotel

Michael Jackson a Bill Kaulitz

14. srpna 2009 v 13:20 | ilon
Já z téhle autorky opravdu nemůžu - je tak úžasná. Včera jsem ji objevila a dala na blog od ní obrázek slepého Billa a teď je tady další novinka od ní - oni dva - překrásné. Řekla bych, že Michael měl podobnou postavu jako Bill ... Bylo mi líto, když umřel, měla jsem ho moc ráda, ale na blog jsem nic nedala, tímto obrázkem to napravuji ... A nemyslím tím nic zlého...


By vinnielvr

Žárlivost

13. srpna 2009 v 9:15 | ilon
Ach bože tahle autorka je tak úchvatná !!!!! Vše už jsem napsala v článku pod tímto. Tak vidět takhle Billa - zajímavé, že ? Ten nadpis jsem si prostě nemohla odpustit, tokiačky asi chápou, co tím myslím...

by vinnielvr


Humanoid - to je on - přilétl k nám z jiného světa

10. srpna 2009 v 21:44 | ilon
Milá Kattys děkuji za upozornění, tohle si nemohu nechat jen pro sebe !!!! Allegator na to úžasně kápla a Bill v jejím provedení úplně kopíruje moje myšlenky ... Ano, toto je ten Humanoid. Je to on - ON z jiného světa, z jiné planety. Pomalu se mění ....

Krásný Elfík od Edene

22. července 2009 v 13:48 | ilon
Booože to je krása !!!! Bill jako elfík je úžasnej - on je celý takový křehký a pohádkový, takže mi přijde úplně normální, vidět ho v takovéto podobě. Mohl by hrát v nějakém filmu s pohádkovou tématikou (něco jako pán prstenů říznutej s Narnií dohromady).
Milá Edene, děkuji moc a moc za zaslání :))))

Teda řekněte mi, jak to ti lidi dělají, ty uši - propracované úplně do detailu - to jsou prostě profíci !!!

Nebezpečná přitažlivost ...

18. července 2009 v 13:18 | ilon
By RainbowColored77

By Mashimoshi

Krásný diplomek od Mizuki

18. července 2009 v 8:24 | ilon
Tenhle diplomek jsem dostala od Mizuki a udělala mi opravdu radost :))) Moc se mi líbí její kresby, má svůj osobitý styl, který mám moc ráda :)))
Takže milá Mizuki - děkuji moc - je krásný - jsi šikulka :)

Jinak vím, že to sem moc nepatří, ale to jsou teda novinky na Blog.cz - vůbec jsem se dnes nestačila divit !!! Napíší, které vaše články jsou nejčtenější, kdo co komentoval, co napsala vaše Sbééčka, neboli Oblíbené stránky na svých blogách - no musím podotknout, že jsem velmi příjemně překvapena. Jen tak dál - takovéhle změny se mi líbí :)

Oni jako umělecké dílo

18. července 2009 v 8:17 | ilon
Dokonalá autorka - nemám slov - prostě nádhera. Ty obrázky působí hodně sexy - kluci tam jsou naprosto krásní .

By Farbenfrei

LOVE IS DEAD

16. července 2009 v 9:56 | ilon

BY FILLY 777


Působivé, že ? Míří přímo na nás.


Krásná kresba by Mizuki

14. července 2009 v 8:59 | ilon
Tak konečně mám trochu času, opravdu nestíhám, v práci plno práce (na to nejsem zvyklá :)), doma teď také, takže se tímto všem chci omluvit, že nyní neodpovídám na emaily, na Skype, prostě teď tak trošku nejsem.
Ale to nemění nic na tom, že mám ohromnou radost z toho, když mi něco pošlete. No a pár úžasných věcí mi na emailu zatím, co jsem tady nebyla, zase přistálo. Zveřejňuji je v pořadí, jak mi přišly.

Tato kresba od Mizuki je prostě nádherná, mám ráda tento styl - krásné. Je to malováno vodovkami - to je výbornej nápad - také musím vyzkoušet - je to takové jemné, něžné - jako kluci sami :))) Mizuki - děkuji moc a moc - ta kresba je krásná, jsi šikulka :)))

Název není třeba ...

9. července 2009 v 12:47 | ilon
Děkuji moc Kattys, nevěděla jsem autorku (to je ostuda) - takže už to vím :)))

autor: Nightingale
název: Softer Than Silk
překlad: Jemnější než hedvábí
blog: morethantwins


 
 

Reklama