Kreslené Tokio Hotel

Krásná kresba Billa by Therese

13. prosince 2009 v 10:00 | ilon
Tak tenhle krásný Bill mi přistál na emailu a já mám opět velikou radost. Poslední dobou mi prostě chyběly takovéhle kresby, připadalo mi, že snad už nikdo nekreslí, a to by mi bylo líto, takže teď jsem přímo nadšená, jak mi je posíláte, jen tak dál :))
Jinak jsem chtěla říct, že se ti to Therese moc povedlo - tedy holky, já nechápu, jak se můžete tak podceňovat, když jste tak šikovné. Je to krása a určitě to dalo práci a ten výsledek stojí za to.
A moc veliká škoda, že tě tam není vidět víc - málem jsem si toho nevšimla, příště to bude doufám s větším kouskem tebe :))
Děkuji moc za zaslání :))

Duo Šmaulitz by Mizuki

12. prosince 2009 v 7:34 | ilon
Další nádherná kresba od Mizuki. Potěší hlavně nás, co máme rádi našeho Superstara Šmajdu a musím říct, že kdyby si někdy zazpívali s Billem, že by to byl úžasný zážitek. No, Bille, měl by jsi nad tím zapřemýšlet.

Děkuji moc za zaslání, ta kresba je opět nádherná :)))

Tom Kaulitz by Mizuki

5. prosince 2009 v 9:28 | ilon
Tak tenhle Tom mi přistál na emailu a musím říct, že to je taková hezká vzpomínka na dřívější časy, které jsou už pryč. Vím, jak moc mě štvalo to, jak nesundá tu prokletou čepici, většina montáží byla také s čepicí, docela vtipné to bylo zvláště v určitých situacích :))) No teď ani nevím, jestli bych tu čepici nebrala zpátky. No čepici ne, ale je škoda, že tak krásné vlásky pořád schovával.

Takže Mizuki děkuji ti za tohoto úžasného Toma, moc se ti povedl a né, že né - líbí se mi moc :)) Nebudu se pořád opakovat, jak se mi tyto kresby na papír líbí, prostě mám radost :))))

Krásná kresba Billa Kaulitze od Mizuki

2. prosince 2009 v 9:16 | ilon
Já prostě miluju takovéhle kresby, pěkně tužkou na papíru, žádná počítačová technika, žádné upravování, prostě, když je vidět, že jste to namalovali opravdu vy a nepotřebovali k tomu žádnou grafickou berličku.

Tenhle Bill je prostě úžasný, Mizuki se moc povedl, celkově to působí moc hezky, líbí se mi tam okolo Billa ta srdíčka, Billův zasněný výraz - no prostě nádhera !!!!!

Mizuki, děkuji ti za zaslání moc a moc :)))


Krásná kresba by Paja

18. listopadu 2009 v 13:44 | ilon
Tak tohle mi už opravdu chybělo - vaše kresby !!!! Nádherná práce, opravdu se mi to líbí moc a moc. Je úžasné, když si člověk sedne nad bílý prázdný papír a pak z toho vznikne takovéhla krásná památka. Moc se ti to povedlo, ten Tom je dokonalý :)))

Milá Pajo - děkuji za zaslání :)))

Bill jako Michael ?

23. října 2009 v 11:47 | ilon
Zase obrázek od mojí oblíbené autorky vinnielvr. Dokonale provedený výraz tváře, která napůl patří Billovi a napůl M. Jacksonovi. Její tvorba se věnuje hlavně jim dvěma, velmi zajímavé.
Tyhle botky se mi líbí - Bille - vezmi si příklad :)))


Photobucket

Kresba do soutěže

7. října 2009 v 17:20 | ilon
Víte, že na Blog.cz probíhá soutěž ? Jde o to namalovat celebritu, které se věnuje váš blog. Tak jsem se rozhodla, že to zkusím ... Je to namalovaný uhlem a křídou.
No, nevím, nevím, už jsem dlouho nemalovala... Nevadí, prostě tohle je soutěžní kresba, použila jsem jeho delší vlasy, protože namalovat toho pankáče, co má teď těch pár dní na hlavě - no nevím - to by asi nešlo. Doufám, že neskončím na posledním místě :)


Bill Kaulitz ze skupiny Tokio Hotel

Freiheit

21. srpna 2009 v 13:15 | ilon
Někdy se vám asi už v životě stalo, že jste si připadali svázaní a chtěli utéct někam pryč a toužili po svobodě.
Někdy přijde s věkem, někdy přijde s nějakou událostí, no rozhodně slovo SVOBODA má široký význam, a proto se Billovi nedivím, že si ho nechal vytetovat.

Tak Bille, doufám, že už jsi vysvobozený od všeho :)

By Lady Vibeke

Kreslený krásný Tom by THERESE

21. srpna 2009 v 9:40 | ilon
Hmm, tak takovéhle kresby mám strašně moc ráda a už mi docela chyběly. Líbí se mi kresby tužkou, nebo uhlem, protože je vidět, že jste si s tím vyhráli, pěkně bez použití nějakých počítačových grifů.

Takže milá Therese, děkuji moc za zaslání této kresby Toma, moc se mi líbí, krásně jsi ho namalovala :))))


Nádhera od Edene

20. srpna 2009 v 11:39 | ilon
Tak tomuhle se nedá říct jinak, než krása a nádhera. Pod perexex to nedávám, protože na tom nic pobuřujícího nevidím. Jako, že láska kvete v každém věku, tak i jinak si lásku nevybíráme, ale ona si najde nás, a pak už jsme ztraceni a nemůžeme s tím nic dělat. Takže rozhodně nejsem proti 4% menšinám. Toto je stejně jen fantazie :))) Možná :))))

Milá Edene, děkuji moc a moc za zaslání, tohle mi zaručeně zvedlo náladu. Doufám, že nevadí, že jsem ty dva obrázky spojila v jeden :)))Photobucket
 
 

Reklama