Kreslené Tokio Hotel

Freiheit 89 by Therezka

22. května 2010 v 15:03 | ilon
Tak tohle krásné Billovo tetování namalovala Threzka a musím říct, že se jí opravdu moc povedlo. Tohle muselo dát spoustu práce, vytvořit tam autenticky všechny ty kudrlinky, které tohle tetování má, úžasná práce, moc se mi líbí :)))
Doufám, že nevadí, že jsem trošičku jednu fotku upravila, ale nebylo to moc vidět :)

Děkuji moc za zaslání :)))))by Therezka
by Therezka

Smutný Bill by Kiki

8. května 2010 v 9:26 | ilon
Máme tady další krásnou tvorbu od Kiki. Je to malováno tužkou a křídou, moc dobrý nápad, celkově to vypadá opravdu krásně.

Líbí se mi, jak mu ta slza rozmazává šminky.


Kiki, děkuji moc za zaslání, opět se ti to moc povedlo :))))
by Kiki

Krásné kresby Billa, které pro nás našla Edene :))

6. května 2010 v 8:27 | ilon

Tak to je opět nádhera. Je vidět, že fansky Tokio Hotel jsou mimořádně nadané, protože jedna kresba je krásnější, než druhá. Ta první je přesně to, co se mi líbí - tajemno, havran, měsíc v úplňku,  Bill s dlouhatáskými vlasy, no dokonalost. Ty další jsou taky krásný, no, je to pokoukáníčko :)))

Milá Edene, děkuji za zaslání, to jsi se zase trefila :))))

od Edene
od Edene
od Edene

Georg by Cherris - nádhera

1. května 2010 v 8:49 | ilon
Jsem moc ráda, že Cherris namalovala zrovna Georga, protože je fakt, že ho tady na blogu docela dost zanedbávám. Opět krásná kresba, když vidím, jak je tam jsou propracované ty vlasy - to muselo dát práci - vlásek po vlásku - jak jsem už psala, to je u mě vždycky největší problém :)))
Jsem moc ráda, jak všichni krásně tvoříte, to je prostě úžasné a nejlepší by bylo, kdyby to mohli vidět kluci :)))

Děkuji moc za zaslání :)))

by Cherris

Další nádherná kresba by Kiki

28. dubna 2010 v 8:56 | ilon
Je úžasné, jak jste se teď "rozmalovali" - nevím, jestli je to jarem, nebo čím, ale jednu dobu jsem hodně dlouho neviděla nic kresleného a říkala jsem si, že jste asi všichni vyměnili tužky za myš, nebo tablet, tak jsme moc ráda, že to tak není, a malujete takhle dál :))) Přeci jenom, tohle má prostě duši - nic proti počítačově malovaným obrázkům, jsou také krásné, a také to dá práci, ale já preferuji tyhle.

Takže milá Kiki - děkuji moc za zaslání a Tomíí se ti vážně povedl - krása. Sakra už bych také mohla něco namalovat, když se povaluju doma :))))by Kiki

Krásné kresby by Mizuki

27. dubna 2010 v 13:08 | ilon
Tak to jsem ráda, že se mi po čase ozvala Mizuki, už jsem si říkala, kdepak je jí asi konec. Styl Mizuki se mi moc líbí, kreslí opravdu úchvatně.

Takže nebudu moc povídat, a rovnou sem ty kresby dám - POZOR - pár jsem jich radši šoupla pod perex, protože jsou nepatrně ostřejší :)))


Mizuki - děkuju moc za zaslání - nádhera :)))Tohle je Tom s Lennou - teda Lenno - musím říct, že ti vyloženě závidím :-)
Tom a Lena
by Mizuki
Krásný Tom by Cherris

23. dubna 2010 v 8:32 | ilon
Tak tady máme další nádhernou kresbu od Paji (Cherris) - tentokrát je  to Tom a musím říct, že se opravdu povedl. Vždycky, když maluji, tak mi dělá problém, udělat v očích takové ty odlesky - a musím říct, že tady to autorka zvládla bravurně. Nádherné.

Děkuji moc za zaslání :))))


by Paja

Krásná kresba Billa by Kiki

19. dubna 2010 v 11:28 | ilon
Tak tuhle krásnou kresbu sem dávám opravdu moc ráda, protže, jak víte, tak takovéhle kresby prostě miluju. Je to nádherně propracované, třeba ten detail síťování rukavic,  je tam vidět jeho takový jakoby smutný výraz, no prostě dokonalost. Moc a moc ti děkuji za zaslání - udělala jsi mi tím radost :))))by Kiki

Krásná kresba Toma by Paja

28. března 2010 v 17:59 | ilon
Tak po tomhle se mi už stýskalo. Vy už víte, že mám moc ráda takovéto kresby, prostě, když je vidět ta práce, co jste si s tím dali, a né že většinu za člověka udělalá  počítač.

Takže kresby tužkou, nebo uhlem, to je prostě moje, to mám moc ráda a bohužel mi připadá, že už to mizí...


Milá Pajo (doufám, že nekomolím tvojí přezdívku, nebo si tě s někým nepletu :)) - děkuji za zaslání moc a moc :)))))


by Paja

Spánek

19. prosince 2009 v 7:37 | ilon

 
 

Reklama