Kreslené Tokio Hotel

Bill Kaulitz by Sch-Rei

2. března 2011 v 7:44 | ilon
Máme tady další krásnou kresbu, musím říct, že podoba je vystižena opravdu úžasně, moc se mi líbí ten odlesk v očích, řekla bych, že tohle je dost důležité pro věrohodnost obrázku. Opět kresba tužkou, úžasné, jak jste tvořiví, že opravdu vyměníte počítač za klasickou tvorbu, to se mi moc líbí :-)
Má tady dredy, to byl jeden z nejoblíbenějších účesů, a pro mě asi nejhezčí.


Milá Sch-Rei - děkuji za zaslání moc a moc :-)Krásné kresby by Naty

20. února 2011 v 8:27 | ilon
Tak tyhle úžasné kresbičky mi přistály na emailu od Naty a musím říct, že mě opravdu potěšila, protože je hezké vidět, že si ještě někdo v době počítačů vezme do ruky tužku a kreslí. Je to přeci jenom jiné, než když člověk maluje v Photoshopu, kde má milion "berliček" co se například brushů týče.

Takže milá Naty děkuji moc za zaslání, opravdu jsou nádherné :-)by Naty

by Natyby Natyby Naty
Zbytek dám pod perex, tohle je ochutnávka,  je jich hodně a to je dobře,  takže - klik na Celý článek :-)Krásný Bill Kaulitz by Naty

8. ledna 2011 v 7:10 | ilon
Vy víte, že mám slabost pro kresby tužkou, nebo uhlem a tak jsem moc ráda, že mi poslala svoje výtvory nová autorka - Naty.


Obrázky se jí moc povedly, vždycky obdivuji, jak autoři kreslí vlasy, protože to je věc, pro mě úplně nejtěžší :-) 

Nádherné, jsi šikulka a já děkuji moc za zaslání :)))


A miluju vždycky obrázky, kde má Bill modrá kukadla :-)by Natyautomatic by Natyprvní pokus o Billa by Naty

Krásný obrázek inspirovaný povídkou Homeless by Mizuki

19. prosince 2010 v 13:15 | ilon

Tenhle velice zajímavý a krásně propracovaný obrázek nám zaslala Mizuki. Poslala mi i vysvětlení, co to znamená, takže vám tady kousek emailu zkopčím, stejně bych to opsala :)))


Posílám ti obrázek dvojčátek které jsem sice kreslila pro Schmetti k její povídce Homeless, ale myslím že když je to kresbička,že ti to můžu poslat:) Zároveň bych tak chtěla trošku lidi nabudit aby si přečetli tu její skvělou povídku Homeless která je jak na twincest blogu,tak na blogu  Schmeti/Terri  Je fakt skvělá!:)


Já sice povídky moc nečtu, jsem spíš přes ty obrázky, ale u téhle jsem si jen tak náhodou přečetla první větu a už mě to nepustilo a jedním dechem jsem hltala další a další díly. Opravdu nádherné dílo.


A tobě Mizuki děkuji za zaslání obrázku - holka, ty jsi čím dál tím lepší, já nemám slov - dokonalé :-)
by Mizuki

Krásná kresba Billa od Kiki

4. prosince 2010 v 15:33 | ilon
Máme tady další tvorbu od Kiki a já musím říct, že se mi to tak líbí, že mě inspirovala, a já se konečně dokopala k tomu, že jsem také začala konečně malovat TH :)))
Ale nevím, kdy to dokončím, během toho pečení cukroví a chřipky - to je vražedná kombinace :)))

Ten Bill tady má krásné vlásky, to já vždycky obdivuji nejvíc, protože ty mi absolutně nejdou a já na to nemám trpělivost . 
Kiki - děkuji za zaslání, moc se ti to povedlo :-)


by Kiki

Krásný dáreček od Mizuki

14. listopadu 2010 v 8:18 | ilon
Tak tuhle úžasnou sexy kresbičku pro mě namalovalovala MIZUKI a opravdu mě takhle při neděli udělala velikánskou radost :-)

Krásný kukadla xD 


Mizuki - děkuju ti moc za tenhle krásnej dáreček , hned je ta neděle hezčí - jsi šikulka !!!


by Mizuki

Krásné kresby od Mizuki

19. října 2010 v 10:17 | ilon
Mizuki je šikulka, malovat umí, takže jsem moc ráda, že mi na emailu přistály tyto kresby - nádhera a propracované to je taky dokonale.

Mizuki děkuji moc za zaslání :))))


by Mizuki

by Mizuki


by Mizuki

Bill and Tom by Mizuki

30. září 2010 v 8:40 | ilon
Tak tyhle krásné kresbičky mi na emailu přistály od Mizuki, čímž moc děkuji za zaslání. Prý je to jednochuché - ha, ha - no mě to vůbec nepřipadá :))) Schválně zady zkopčím kousek z emailu - postup kresby. Nechápu, jak se z nějaké linky dá něco takového vytvořit ...

No a jak jsem to vůbec udělala? Vypadá to hrozně složitě?Ale vůbec!V malování si otevřeš čistý papír a tam v menu máš jakoby zvlněnou čárku.A s ní pracuješ.Nakreslíš prvně jednoduchou linku a ta se dá dvakrát ohnout podle potřeby.U toho druhýho obrázku jsem si maličko ještě vylepšila efekt že po vybarvení jsem to chodila do fotofiltru a aplikovala efekt Umělecké rozostření .


Takže to tady je i s návodem, což je skvělé. Mizuki, moc se ti to povedlo :-) Na té první kresbě je Bill jako malinká víla :)by Mizuki

by Mizuki

Smutný Bill by Kattie TH

28. září 2010 v 14:45 | ilon

Tak tenhle obrázek není moc veselý, ale vy víte, že právě takovéto mám moc ráda :-) Jak tak koukám, tak mu nechybí ani můj "oblíbený" kroužek v nose, správně, je to prostě realita. Má moc pěkný kožíšek (to taky muselo dát práce), no jo - podzim útočí a už aby člověk vytáhl zimní oblečení.

Katiie - děkuji moc za zaslání, je to nádhera, moc se ti to povedlo :)))


by kattie TH

Mizuki - krásné kresby + rozvrhy na přání

16. září 2010 v 9:00 | ilon
Opět jsem na internetu jen na skok, normálně fungovat budu asi až příští týden, ale tohle mám už delší dobu na emailu, tak, když nám tak hezky začalala ta škola, tak ať máte k tomu krásné rozvrhy. Jeden hezčí, než druhý a kdo budete mít zájem o ten svůj vysněný, tak Mizuki dělá rozvrhy na přání na této stránce, stačí napsat - http://mizuki-th.blog.cz/1009/rozvrhy.

Dávám sem i kresby, opravdu talent, moc se mi líbí, prostě krása :)))

Mizuki, děkuji za zaslání moc a moc, trvalo mi to, já vím, ale teď skáču kolem štěnátka a ty dny letí jako šílené :-)


by Mizuki


by Mizukiby Mizuki

by Mizukiby Mizuki


by Mizuki


by Mizuki
 
 

Reklama