Kreslené jiné

Od Hannu - pro mě :))

24. října 2008 v 20:22 | ilon
Tuhle nádheru pro mě vytvořila Hannu za spřátelení - je to prostě krásné, veselé, smekám před jejím talentem, je to úžasné:)))) Netřeba slov, tohle dílko mluví samo. A jěště ke všemu mám bonus s blikajícími hvězdičkami, Hannu děkuji moc a moc :)))))

Nějaké moje kresby ...

22. října 2008 v 9:45 | ilon
Dávám sem pár mých kreseb, co si myslím, že jsem zatím neuveřejnila, protože tam nejsou Tokio Hotel, ale třeba moje děti, no nejsou si tam zrovna dvakrát podobné, ale snaha byla ...Dávám to sem, protože už tady mám stejně skoro všechno, a když sem dávám různé fotografie, tak sem šoupnu i ty kresby ... Zatím jsem se nedostala k tomu vyfotit svoje obrazy, jak jsem slíbila Kattys, ale brzy to napravím :) Berte to prosím jako, že je to můj koníček a baví mě to, líp to prostě neumím, ale je to hezká zábava :)))) Zbytek pod perexem...

Davídkův hrdina je Sasuke :
Domča má ráda Johnyho Deppa :

Krásný obrázek od Maja_N

4. října 2008 v 6:49 | ilon
Tenhle velmi zajímavý obrázek mi poslala Maja, je od světově známého malíře Salvatora Dalí. Nechápu tu zručnost, jak dokázal vše zpracovat do nejmenšího detailu - to je prostě obdivuhodné. Také jeho fantazie je neuvěřitelná - je to opravdu velmi zajímavý výjev. Majo, děkuji moc za zaslání, něco v tomto stylu tady opravdu chybělo - takže děkuji a udělala jsi mi radost - umění je vždy radost :))))

Další krásné kresby od Katushy

25. září 2008 v 16:52 | ilon
Tyto překrásné kresby jsou od Katushy, je strašně šikovná, do soutěže jsem mohla dát jen jednu, tak tady je zbytek:)))))) Katushka má ráda auta, rozumí jim, už jsem to tu psala, ale prostě je to tak, obdivuju to, protože to je u slečny zajímavý koníček. Katushko děkuji za zaslání :))))

Kresby od Katushky

30. srpna 2008 v 22:04 | ilon
Tak tyto nádherné kresby mi poslala Katushka. Má ráda auta a vyzná se v nich, což naprosto obdivuji, dokonce vlastní model Billova auta. Jsou to krásné obrázky - všechny a obdivuji i zátiší s vázou. Katushko děkuji moc za zaslání, jsi prostě šikulka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A co vy ostatní ? Dnes jsem si zrovna stěžovala, že mi nic neposíláte, tak to prosím zkuste, děkuji

Kresba by Monzunik

7. srpna 2008 v 22:29 | ilon
Tuhle sweety kresbu mi poslala moje milá Monzunik. Je to kresba na téma eurobankovka a řekla bych, že to Monzunik zvládla skvěle !!!!! Já bych takovýmhle optimistickým obrázkem platila hned :)))) Monzuniku Děkuji za zaslání a posílej dál, děláš mi tím radost !!!! Výzva pro ostatní, kdo by měl něco, co sám vytvořil - kresbu, montáž, wall, básničku, povídku, fotografii - budu moooc šťastná, když mi to pošlete na ilon007@seznam.cz, ráda uveřejním. Opravdu se to nemusí týkat Tokio Hotel ....

Obrázek od Monzunika

18. července 2008 v 21:26 | ilon
Dnes je opravdu můj šťastný den. Další kresba, tentokrát od Monzunika - je to moc hezké, líbí se mi to srdíčko - a nápis Gothic Heart - tomu rozumím, prostě nádhera. Takže Monzuniku děkuji moc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ferrari od Katushy

11. července 2008 v 21:07 | ilon
Tak máme tady opravdovou umělkyni. Tenhle krásný obrázek namalovala Katushka, je to naprosto perfektní, dokonalé, prostě není co dodat, moc se těším na další tvé obrázky !!!!!

Dívka

4. července 2008 v 15:02 | ilon
Dost jsem se v té nemocnici nudila, takže jsem tam trochu kreslila. Tohle je jedna z nich.

Žena

13. června 2008 v 17:06 | ilon.n
Namalovala jsem slečnu, jinak budu moc ráda, když mi taky někdo pošlete něco, co jste nakreslili, cokoliv, nemusí se to týkat Tokio Hotel, fantazii se meze nekladou, prostě jen, že vás to baví. Kontakt - ilon007@seznam.cz, ráda uveřejním.
 
 

Reklama